Нова усмихната седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 6 640
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Моите снимки малко ще се забавят, че са ми на телефона, а скоро ще купуваме инфраред порт Crazy
Леа, аз съм съгласна с мъж ти- подновявайте изследванията, ако наистина си твърда в решението си за второ бебче, действайте. Знам че хич не ти се ще да минаваш през разните му процедури и изследвания, обаче как наче...дай си малко почивка до септември-октомври, да ти почине главицата, и почвайте.

# 16
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Аз пък съм зодия Скорпион.

Хубава, спорна и плодотворна седмица на всички.

Нощес много ме боля левия яйчник. Дали пък това не е овулация?
Днес съм на доктор и ще разбера.

# 17
  • Мнения: 806
Здравейте момичета.Как изкарахте уикенда?Аз май успях поне малко да си почина въпреки женските къщни работи-чистене готвене ooooh! #Crazy ooooh! но се чувсвам свежа Joy

Не знам защо точно този месец направо ревах като ми дойде Cry Може би влияние оказва и това, че още не съм излизала в отпуск. И резултатът е налице - физически и психически съм изтощена, нямам желание за нищо...
Леа миличка-и аз съм била в такова състояние-само като се сетя как плаках един път и аз че направо си бях изпаднала в някаква малка кризичка #Crazy но мъжа ми тогава ме успокои с думите-ако не сега то следващия път ще стане или някой от следващите така че и аз ти казвам същото и на теб и на Иф и на всички като мен които и този път бяхме посетени от гадната лелка - бебо знае кога да дойде baby_neutral Сега ще ви разкажа нещо което ми го каза една моя приятелка от Австрия-незнайно защо до тогава не бях чувала че имало такова поверие че бебетата сами избирали своите родители.По това поверие някакъв Австрииски художник бил направил интепретация със следната картина
Вечер, нощно небе, къщичките спят ,а от небето към спящите къщички се спуска пързалка в началото на която стоят наредени красиви бебета в бели нощнички ,чакащи реда си да се спуснат по нея  към някоя от къщичките която те си изберат baby_neutral
Страшно много ми хареса това когато ми го разказа така че мили момичета желая скоро на всички вас по пързалката да се спусне вашето бебче baby_neutral
Много целувки на всички с пожелания за хубава весела позитивна и бебоческа седмица baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral
ПП-забравих да кажа че аз съм ОВЕНЧЕ Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: пн, 22 авг 2005, 12:22 от Dime

# 18
  • Мнения: 856
Изпълнена само с положителни емоции седмица желая на всички  Hug
Леа, никакви такива приказаки  Naughty Знаеш ли какво е мотото на Козирозите? "Имам цел и следвам я неумолимо, и ще я постигна, туй е ясно и неуспоримо!"
Игибери, най-важно е да уползотворите овуто!
Диме, много хубаво поверие.
Аз днес съм щастлива, защото си направих цветната снимка. По точно, щастлива съм защтото резултата е добър и това много ме успокоява. Иначе сега съм с усещане като че ли ще ми дойде всеки момент, а всъщност изпратих лелката преди 2 дни, така че не ми е много комфортно, но ще го изтърпя.

Ооооо, много станахме Козирозите....  bouquet

Последна редакция: пн, 22 авг 2005, 11:44 от Mur

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
.... На минаване през Стара Загора разбира се се сетих за Херката Crazy
Ами като се сети СТеф що не се видяхме  Crossing Arms Ще изпадна в състояние на стачка така да знаеш Naughty Инак чакам снимките с нетърпение Blush
Иначе за зодиите...близнета съм ази Mr. Green...тъй де..да разводня малко козирозите...вие ще ни превземете Crossing Arms Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 362
Привет и от мен!На завърналите се от почивка добре дошли!И аз чакам снимки да знаете
Леа и Sunshine ама изобщо да не се отказвате неможе така! Naughty

Stef миналата седмица и ние бяхме в Созопол,можехме да се видим Simple Smile
За зодията аз съм на ръба ту рибка тихичка тук овенче  рогато Mr. Green

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
...
За зодията аз съм на ръба ту рибка тихичка тук овенче  рогато Mr. Green[/i]
Ръб newsm78 де го видя Rolling Eyes Живо овне рогато си ти Mr. Green Айде да не питам и Коко, че кой знае какво ще те изкара той Crazy Mr. Green Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 9 093
Ами като се сети СТеф що не се видяхме  Crossing Arms Ще изпадна в състояние на стачка така да знаеш Naughty
надали щеше да ти хареса да те събудя в 4 сутринта Mr. Green А и бяхме с автобус Confused

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
надали щеше да ти хареса да те събудя в 4 сутринта Mr. Green А и бяхме с автобус Confused
Луд умора нямаааа Naughty Blush И без оправдания моля, моля  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 295
здравейте и от мен!
много усмивки и хубави новини през тази седмица.
минала май не съм била само аз с гадната гостуваща леля  #2gunfire
но като си тръгна вече - да се захващаме за работа  bowuu
стискам палци на всички Joy след седмица-две да се видим и в друг форум  Party

П.С. като си говорим за зодии - аз съм везни  Blush

# 25
Здравейте момичета! Знам колко сте отзивчиви затова искам да ви попитам за вашето мнение. Напоследък имам доста нередовен цикъл около 37-40 дни, даже и повече. Последно ми дойде  на 15 юли, на 5 август правихме секс без да се пазим и трябваше да ми дойде към 12 август но това не стана. На 16 август започнах да си меря температурата и тя беше все 36.8 а през деня над 37.0. На 20 си направих тест шуър чек които след няколко часа показа много бледа втора чертичка, но на следващия ден при температура 37,0 ми дойде. Днес сутринта температ. беше 36,5 и направих още един тест лентичка, който показа само една черта. Освен това течението ми е по-странно от друг път ту кафяво, ту ярко червено. Дано да разберете защото стана много дълго и да кажете какво мислите. Rolling Eyes  Възможно ли е все пак да съм бременна Thinking

# 26
  • Мнения: 1 329
Лея,  Naughtyя стига с тия приказки и с това отчаяние...
Има време за всичко, не се тревожи, а го приеми като време за  размисъл и самоусъвършенстване...

На чакащите снимки - утре ще ви дам... Crazy

А, аз да си призная нещо - май вече ме напуска мисълта за бебе, нещо съм се отдалечила от тази вълна. Всички ми говорят, че съм млада, че имам хубава работа, че има доста време да си поживея (не че с бебето няма да живея), но и аз съм шантава Embarassed
Изпадам само в крайни състояния - от рев по време на цикъл, до момент в който не помислям и за бебе.
Това нормално ли е? Чувствате ли се така понякога? newsm78

# 27
  • Мнения: 4 362
...
За зодията аз съм на ръба ту рибка тихичка ту овенче  рогато Mr. Green[/i]
Ръб newsm78 де го видя Rolling Eyes Живо овне рогато си ти Mr. Green Айде да не питам и Коко, че кой знае какво ще те изкара той Crazy Mr. Green Heart Eyes

Аааа понякога съм си рибка аз ,мнооого спокоййна такава една добричка усмихната (на границата съм на 20-ти март),пък после изведнъж започва да ме сърби главичката и от там хоп излизат две рогца Twisted Evil и тогава.......А Коко ако питаш съм зодия звяр  Mr. Green той каза,че като се видите ще ти се оплква на дълго и широко Mr. Green Mr. Green

Дарилка И аз преминавам както и други през такива чувства не си само ти Naughty

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
....Възможно ли е все пак да съм бременна Thinking
Здравей !
На въпроса ти никой не би могъл да отговори , можем само да предполагаме , както и ти самата . Възможно е да си , както и да не си .
С тази температура ( дето не става ясно къде я мериш ) ако предположа , че е в дупето , не ми се вярва .
И този впъпрос би трябвало да зададеш в седмичната тема .
А в Библиотеката има толкова теми по въпроса , ама ....

Последна редакция: пн, 22 авг 2005, 13:31 от Morena

# 29
  • Мнения: 2 123
присъединявам се към красивото пожелание за бебетата и пързалките към вашите къщички Flutterаз да ви се похваля - имам си първи цикъл след...случилото се. и съм радостна.

Общи условия

Активация на акаунт