Нова усмихната седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 6 642
  • 205
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 093
Как ще ме посъветвате кога да отида на фоликуметрия на 9-тия или на 12-тия ден newsm78? За първи път ще ходя и не зная.
Това лекарят ти трябва да го каже най-добре Thinking Зависи кога е предполагаемата ти овулация- това пак той трябва да го каже Wink

# 46
  • Мнения: 4 306
Ами аз питам, защото той каза "няколко дена, след като ти свърши М", а понеже при мен в службата излизането от работа е мисия невъзможна, планирах да си взема почивен ден, като ще ходя на изследвания. Иначе нормално цикъла ми е сравнително кратък 22-26 дни newsm78

# 47
  • Мнения: 1 419
фоликументрията не е изследване, а просто 5-10мин преглед - няма ли начин да идеш преди или след работа?

# 48
  • Мнения: 4 428
Здравейте и от мен, момичета Hug
Пожелавам ви много успешна седмица Grinning
Гледам, че почти всяка седмица има нова бъдеща мама и това е страхотно. Надявам се и тази и следващите да са така Grinning
Успех и късмет   по-бързо да се присъедините към нас  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 399
Как ще ме посъветвате кога да отида на фоликуметрия на 9-тия или на 12-тия ден newsm78? За първи път ще ходя и не зная. Търсих в библиотеката, но не намерих. Може и да е имало, но да не съм видяла. Извинявам се предварително.


КОлко ти е дълъг цикъла? Имаш ли представа горе-долу по кое време овулираш? Преди да тръгна на фоликуметрия, аз бих мерила температурата няколко месеца.
По принцип е най-добре да идеш и в двата дни за по-сигурно защото овуто винаги може да се измести. Моя лекар прави фоликуметрията от 8. ден и  през ден след това до потвърждаване на ову. Но ако ти нямаш възможност да отидеш и на двете дати, трябва да утоЧниш горе-долу кога оЧакваш ову.

# 50
  • Мнения: 1 153
Диме хубаво поверие ,ама като са ни запушили комина комшиите Sad и за това ще да е, че все да не става  Crossing Arms (това в кръга на майтапа)
Вече 2 месец ми идва със закъснение  Cry само ме шашка ужас писна ми Cry

















# 51
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро, момичета! Какъв дъжд вали само...Размина ни се София Ленд...
Вера, отиди на 9 ден, щом цикълът ти е кратък. И наистина, фоликулметрията е преглед с вагинален ултразвук, който трае не повече от 5 мин. и на който се вижда има ли фоликули и колко големи са. Нямаш нужда от отпуск.
Какичка, приятно да си изкараш отпуската! То и аз от вчера уж съм в отпуск, но съм си в София и вися горе-долу по половин ден в офиса. На това му се казва отпуск на половин ден Wink
Приятен ден и слънчево настроение Sunglasses напук на дъждовното време!

# 52
  • Мнения: 4 306
Благодаря ви момичета!  bouquetВярно, че този преглед е кратък, но при лекаря има много пациентки и вероятността да приключа за по-малко от час е минимална, а шефа е така  smile3516, като стане въпрос за излизане по какъвто и да е повод. Свободния ден исках да си го взема, защото и джи пи то ме вика за профилактичен преглед и изследвания, пък графиците с АГ им се разминават. Та си мислих да си взема почивен ден за да не се притеснявам, че ще закъснея и да няма гадни физиономии.
Но ще взема да отида на 9-тия, пък после когато той ми каже.
Дано този месец цикълът ми да бъде нормален, че баща ми пак е в болница и съм много притеснена smile3518, мойте аномалии почнаха точно първия път, когато го приеха по спешност Sad

# 53
  • Мнения: 3 154
Вера, скорошно оздравяване на баща ти Praynig

Какичка, приятна отпуска! Хуууубаво да си изкарате Grinning

Леа, пак ли дъжд? Shocked То и тука е смарангясано, ама още не е заваляло Confused

Аз да ви се оплача! Не мога да се наспяяяяяяя (а това за мен е много лошо, както си ме знайте Mr. Green). Мразя го тоя период на дървата! Иде ми да се хвърля от терасата! Вчера комшиите почнаха да режат в 8 ч.! Ама поне рязаха с... а сега де, блокирах... ааа резачка май беше (едно такова дето в ръка се държи newsm78). С него поне бързо става - цврът, цврът и нарязани дървата, ама тая сутрин някакъв "умник" почна още в 7 smile3511 и на някакъв циркуляр... ей го 10 часа е, онзи още реже! Как грам не се съобразяват тея хора, еййййййй! Нема спокойствие за мене тука! Или някой ще реже дърва, или комшийчето ще реши, че е надарен музикант и по цял ден ще свири на тъпата си йоника, че по некое време като реши, че може и да пее, мали, мали! Иде ми да вия вече! smile3514 ku-ku

# 54
  • Мнения: 1 153
Добро утро и от мен  Hug
Ами Съни вий таман може да сте в един ритъм Mr. Green
Да и при мен днес е дъждовно,оба1е няма нищо по хубаво от лощото време нали Laughing
Вера ами и ти го погледни лощо твоя щеф щом ти се налага да отидеш на лекар що пък трябва да ти се цупи кви са тия работи  Crossing Arms

# 55
здравейте и привет от мен мили момичета! newsm03 моля да ме приемете във вашия отбор на  luvbed от този месец,спряхме пазенето с моя приятел и аз съм безкрайно щастлива!аз от една година го навивам да си направим бебче,а той и дума не даваше да обеля по въпроса!сега изведнаж,така и не разбрах какво му стана на моя човек,и хоп-спря да ме пази!просто сам на седмото небе само от това че ме ме пази,а пък ако се е получило нещо-просто не ми се мисли.....хайде,от сурце на всички ви желая много успех и  EFP,а после  preggo,и в крайна сметка smile3504!

# 56
  • Мнения: 9 093
Привет на Кели, дано ти хареса тук и дано не се задържаш много Wink
Съни, аз съм с ненормални съседи отвсякъде, имало е моменти в които ми се е искало да си нарамя чукалата и да ида някъде в баира Close  И скандали съм вдигала, и съм правила кротки забележки и какво ли още не...за мен решението е : къща в гората Mr. Green

Аз съм на антибиотици Confused Настинах май в Смолян...скоро очаквам включване от разни гъби Close
По този повод, някой може ли да ми каже кога се яде киселото мляко- по време на лечението с антибиотик или след като то приключи?

# 57
  • Мнения: 3 154
Стеф, май по време на лечението се яде киселото мляко newsm78 Май и В-комплекс можеше да се пие... И да се оправяш, ей!
Инак къща в гората не ме устройва - нема как да си закарам нета до там Joy

Кели welcome дет се вика Mr. Green

Последна редакция: вт, 23 авг 2005, 11:44 от Sunshine

# 58
  • Мнения: 806
Здравейте сладуранки  Hug
Първо да кажа ДОБРЕ ДОШЛА на Келли   bouquet.Желая ти от все сърце да се сбъдне мечтата ти за  baby_neutral и да се преместиш в най-скоро време в при бъдещите мами Grinning
Какичка приятна и реласкираща почивка Sunglasses
Вера пожелавам ти успех и хубави новини и само весели физиономии Laughing а на шефа ти  Closeвъобще не му се връзвай нали Peace?
като говорите за дъждовно време искам да ви кажа че тук в Бургас е много топличко и слънчево и хората са на плаж даже-как ми се иска и на мен Sad ноооооооо трябва да се работи Crazy
Изпращам ви слънчеви морски лъчи и мноооого Hug
Успешен и позитивен ден момичета Wink

# 59
за витамин В комплекс по време на антибиотика и аз знам така,винаги са ми го изписвали!
истинско удоволствие да сам част от този клуб,аз отдавна си чета тук из темичките,много неща разбрах! atwork

Общи условия

Активация на акаунт