ЛЕЛИТЕ НА МЪЖА МИ

  • 5 945
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 749
Поредната тема за мъж без топки.

Ако бях на твое място,лелите досега сто пъти да са се върнали "разплакани" и с "много високо кръвно" у тех си!Лелее...и като си помисля,че има жени,които така позволяват да ги обиждат! ooooh!

# 17
  • Мнения: 24
Много ви благодаря, че ми давате кураж да отстоявам позицията си, защото вчера се съгласих дори да им се извиня, като той им каза, а те казаха, че не ме искат и дори не говориха с мен  и не ми приемат извинението

# 18
  • Мнения: 1 749
Да им се извиниш??? Shocked Shocked Виж ся,момиче,викаш ме на гости малко преди да дойдат лелите и после,след като ги понасметем малко ме черпиш едно кафе,така става ли? Laughing

# 19
  • Мнения: 12 667
И как си я представяш тая работа занапред. Жените се, раждате си дечица и като ще идват лели, майки, баби - торбичката и да те няма.  

# 20
  • Лондон
  • Мнения: 403
А представяш ли си като дойде майка му????


Помисли добре и си опичай акъла о време.


Разказа ли на майка ти за гостенките?И ако да,какво е нейното мнение ?

# 21
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.

# 22
  • Мнения: 1 749
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.
Очертава се приятно събиране! Simple Smile Тъкмо ще съчетаем приятното с полезното!
 Laughing

# 23
  • Лондон
  • Мнения: 403
Дааа.Обади се на лелите ти да се подготвят да посрещнат подобаващо важни гости.



п.п.Пак ти казвам-опичай си акъла.Това не е шега.

# 24
  • Мнения: 2 617
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.
Очертава се приятно събиране! Simple Smile Тъкмо ще съчетаем приятното с полезното!
 Laughing

Мисля, че ще станем много.  Wink Аз лели нямам досадни, но имам опит с други роднини, тааа... smile3521

Авторката - сериозно - помисли си наистина какво бъдеще те чака с този "мъж". Основното тук за мен не са лелите, а мъжът ти и още повече това, че ти не виждаш същността на проблема.

# 25
  • Мнения: 15 619
Пусни го твоя мъж да прочете мнението на жени за такива "мъжки" постъпки.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 269

Авторката - сериозно - помисли си наистина какво бъдеще те чака с този "мъж". Основното тук за мен не са лелите, а мъжът ти и още повече това, че ти не виждаш същността на проблема.

Напълно съм съгласна с caritas

И за да стане "весело" - ти нямаш ли чичовци? Покани ги на гости, да му изпият ракията, да му "поправят" колата, да му вгорчят живота и т.н.

# 27
  • Мнения: 24
Ами, аз  му казах, че ще се извиня само заради него ! Но те не оцениха жеста!
Казах на майка си и тя ми каза да си се прибера у нас пък той, ако ме обича ще си разреши проблема с роднините и ще им обясни, че те са сгрешили и са ме обидили много. Но както се вижда те не само, че не разбират вината си, но и ме изкарват мен виновна !
Много ви благодаря за подкрепата!    bouquet

# 28
  • Мнения: 24
Това наистина е идея за мои роднини у нас, за да видя как той ще се почувства ?! smile3525 smile3525 smile3525

# 29
  • Мнения: 2 133
Еми слушай майка си.трябвало е на нея да звъннеш първо, а не да пускаш тук тема , че ние си ги обичаме тия мъжлета( без собствено мнение Laughing

Общи условия

Активация на акаунт