ЛЕЛИТЕ НА МЪЖА МИ

  • 5 956
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте!
Искам да ви се оплача от лелите на мъжа ми ! Дойдоха от гр. Гоце Делчев за 3 дни у нас. Аз ги посрещнах и ги уважих, но те започнаха да ми се бъркат в начина на готвене, нападнаха ми кухнята, изхвърлиха ми много неща, подредиха ми по техен начин фризера, обидиха мястото от където съм аз, нарекоха доматите, които бях купила за тях "дървени" . Аз не можах да издържа и без да им кажа нищо на следващия ден просто след работа си се прибрах в къщи при мака ми. Те направиха такъв проблем, че като се прибраха в Гоце делчев казаха и на майка му, че със мъжа ми щяхме да се разделим. Майка му започна да го настройва срещу мен да си помисли, още не ме бил взел официално ( да оточня, че не сме подписали и живеем повече от година като семейство). Ако знаете само как се чувствах, та то му викаха, че съм му направила магия, беше ужасно. Бях готова да се раделя с него, но той ме обича и аз го обичам. Днес пак е плакала по телефона. Да уточня, че ние живеем в гр. София. Посъветвайте ме какво да правя с това вмешателство ? Лелите му ще дойдат пак на 28 юни в София. Той ми каза, че аз не трябва да бъда тук и да си ходя при майка ми. Аз съм на 28г. , не съм малко дете, че майка му и двете му лели да определят начина ми на живот ! Помогнете ми ! Моля ви !  Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 17 334

Той ми каза, че аз не трябва да бъда тук и да си ходя при майка ми.

Къде тук видя обич, аз не знам  newsm78

# 2
  • Мнения: 24
Каза, че когато дойдат те да си ходя ...
Затова искам да видя вашето мнение, за да знам кой греши - аз или той ? и как вие бихте реагирали ?

# 3
  • Мнения: 2 617
...Той ми каза, че аз не трябва да бъда тук и да си ходя при майка ми. Аз съм на 28г. , не съм малко дете, че майка му и двете му лели да определят начина ми на живот !

Айде поредната тема за мъж-мухльо, като основният проблем е замаскиран под някакви конкретни проявления.
Ако ти не поставиш условия, и ако той не е готов да те подкрепи, никой, ама никой не може да ти помогне.

# 4
  • Мнения: 2 617
Каза, че когато дойдат те да си ходя ...
Затова искам да видя вашето мнение, за да знам кой греши - аз или той ? и как вие бихте реагирали ?

Мамо мила, ти сериозно ли питаш??? ooooh!

П.П. Да ви призная, в началото, като почнах да чета тук, ми беше много странно, че всяка втора тема-драма се смята за пързалка. Е, вече разбирам защо. И направо се надявам тази да е такава.

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Каза, че когато дойдат те да си ходя ...
Затова искам да видя вашето мнение, за да знам кой греши - аз или той ? и как вие бихте реагирали ?
И после какво.......като си идат лелите,тогава ще те повика при него си отново ли???
Щом лелите са по важни за него от теб,айде пътя и да те няма при него.
При такъв мамин лигльо....не бих останала и секунда и въобще няма да чакам да дойдат прословутите му лели,а ще си обера багажа още на мига и ще си замина,като никога повече не бих се върнала при него. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 1 919
 Naughty сака и на влака-да си върви при лелите....обичал те дрън-дрън......

защо не поговориш с него?

# 7
  • Мнения: 24
Много ви благодаря за подкрепата !   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 156
Защо толкова често идват тези лели в София и защо по две?Имате ли възможност да ги приемете,без да се притеснявате?Ами,ако започнат да идват през седмица?????Или както казват англичаните "моят дом е моята крепост"!Научи се да казваш НЕ!

# 9
  • Мнения: 24
Наистина е ужасно това, което ми се случва с тези жени! Те са три, а аз съм сама ! Затова се обърнах към вас за подкрепа, защото се чувствам ужасно !  Cry

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Той ми каза, че аз не трябва да бъда тук и да си ходя при майка ми.

Иди при майка си и не се връщай.  ooooh! Или му събери багажа и да иде той при майка си. Не знам как точно ви стоят нещата. А двете лели да идат на хотел. Просто недей да позволяваш подобно отношение към теб, чуваш ли?

# 11
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
При такъв мамин лигльо ...

Лелин, лелин.
Ех, да ми се паднат такива лелички, така ще ги подредя, че ще забравят къде е домът ми. А на глезльо лелин такова нещо ще му спретна (още не мога да му измисля име на бедствието), че светът ще му се види тесен и въпреки това пак няма да се сети кои са лелите му.  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 804
Ох, ох, до сега бяха само свекърви и зълви, сега и лели се намесиха...
Щом сега си позволяват това, после ще са още по нахални и ще се разрази поредната селско-роднинска сага с привкус на трагедия.

Я го разкарай тоя мамино-лелин мухльо!
Не са виновни лелите, виновен е този, който им позволява да се държат така.
Няма мъж,( нормален мъж, а не нещо с пишка), който заради роднините си бохчи ще праща жената, която обича при майка и.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 002
Хубаво си отвори очите преди да си го взела официално, погледни го добре, помисли добре, поразмисли добре... На думи много хора се обичат. Важни са постъпките. И последно - на тази възраст, в която сте вие, хората не се променят.

# 14
  • Мнения: 334
А чие е жилището, от което те пъди да си ходиш. Ако е общо - кажи "не" на лелите, ако е негово ( или той плаща наема) добре помисли за своята независимост. Но и в двата случая - зарязвай го, той не просто не те обича, той не те и уважава дори.

# 15
# 16
  • Мнения: 1 749
Поредната тема за мъж без топки.

Ако бях на твое място,лелите досега сто пъти да са се върнали "разплакани" и с "много високо кръвно" у тех си!Лелее...и като си помисля,че има жени,които така позволяват да ги обиждат! ooooh!

# 17
  • Мнения: 24
Много ви благодаря, че ми давате кураж да отстоявам позицията си, защото вчера се съгласих дори да им се извиня, като той им каза, а те казаха, че не ме искат и дори не говориха с мен  и не ми приемат извинението

# 18
  • Мнения: 1 749
Да им се извиниш??? Shocked Shocked Виж ся,момиче,викаш ме на гости малко преди да дойдат лелите и после,след като ги понасметем малко ме черпиш едно кафе,така става ли? Laughing

# 19
  • Мнения: 12 675
И как си я представяш тая работа занапред. Жените се, раждате си дечица и като ще идват лели, майки, баби - торбичката и да те няма.  

# 20
  • Лондон
  • Мнения: 403
А представяш ли си като дойде майка му????


Помисли добре и си опичай акъла о време.


Разказа ли на майка ти за гостенките?И ако да,какво е нейното мнение ?

# 21
  • Лондон
  • Мнения: 403
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.

# 22
  • Мнения: 1 749
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.
Очертава се приятно събиране! Simple Smile Тъкмо ще съчетаем приятното с полезното!
 Laughing

# 23
  • Лондон
  • Мнения: 403
Дааа.Обади се на лелите ти да се подготвят да посрещнат подобаващо важни гости.



п.п.Пак ти казвам-опичай си акъла.Това не е шега.

# 24
  • Мнения: 2 617
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.
Очертава се приятно събиране! Simple Smile Тъкмо ще съчетаем приятното с полезното!
 Laughing

Мисля, че ще станем много.  Wink Аз лели нямам досадни, но имам опит с други роднини, тааа... smile3521

Авторката - сериозно - помисли си наистина какво бъдеще те чака с този "мъж". Основното тук за мен не са лелите, а мъжът ти и още повече това, че ти не виждаш същността на проблема.

# 25
  • Мнения: 15 619
Пусни го твоя мъж да прочете мнението на жени за такива "мъжки" постъпки.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 269

Авторката - сериозно - помисли си наистина какво бъдеще те чака с този "мъж". Основното тук за мен не са лелите, а мъжът ти и още повече това, че ти не виждаш същността на проблема.

Напълно съм съгласна с caritas

И за да стане "весело" - ти нямаш ли чичовци? Покани ги на гости, да му изпият ракията, да му "поправят" колата, да му вгорчят живота и т.н.

# 27
  • Мнения: 24
Ами, аз  му казах, че ще се извиня само заради него ! Но те не оцениха жеста!
Казах на майка си и тя ми каза да си се прибера у нас пък той, ако ме обича ще си разреши проблема с роднините и ще им обясни, че те са сгрешили и са ме обидили много. Но както се вижда те не само, че не разбират вината си, но и ме изкарват мен виновна !
Много ви благодаря за подкрепата!    bouquet

# 28
  • Мнения: 24
Това наистина е идея за мои роднини у нас, за да видя как той ще се почувства ?! smile3525 smile3525 smile3525

# 29
  • Мнения: 2 133
Еми слушай майка си.трябвало е на нея да звъннеш първо, а не да пускаш тук тема , че ние си ги обичаме тия мъжлета( без собствено мнение Laughing

# 30
  • Мнения: 2 257
Ако не можеш да вкараш бързо и рязко лелите, мъжа и свекървата в пътя, да знаеш, че цял живот ще те подмятат. Имаш два избора - или удряш по масата и слагаш в ред досадниците, включая мъжа, или - ако не го умееш/страх те е/срам те е/не ти е характера/не го можеш/и т.н. - седиш и си мълчиш, като същевременно излизаш от къщата, за момента заради лелите, после заради любовницата, като не пропускаш да информираш и уважаемото ДиС.

Ще ме уморите с тези лели. И свекърви. И секво.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз, на твое място бих си отишла при майка ми вкъщи, трайно Peace
Сега лели, утре вуйни, пък може и любовници, знае ли човек?

# 32
  • Мнения: 382
Bibi ти да не би да си Меа?
Ако съм се "припознала" - извинявам се.

# 33
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Че като не приемат извинението твоят неможе ли да им каже , че като не те харесват да не ви идват на гости

# 34
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Аз викам да го послушаш и да идеш при майка си, като дойдат лелите. И после хич да се не връщаш обратно. След година-две, а може и по-малко, ще си му много благодарна на твоя човек, защото, дай Боже, да си срещнала мъж. Щото тоя не е, нищо, че си има чурка.

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aз не разбрах защо въобще ти си си тръгнала първия път, а не си им посочила вратата на тьотките  Crazy

# 36
  • Мнения: 24
Не исках да се карам с тях, просто си мислех, че така ще е по-дипломатично и те ще се осъзнаят !  Embarassed

# 37
  • Мнения: 90
Защо лелите идват толкова често, каква работа имат. Да не би да имат мисия раздяла. Помисли дали ще им се дадеш, направи ги луди. Провери го още веднъж момчето и ако пак се държи на лелите за полите бий му дуспата Laughing

# 38
  • Мнения: 4 291
Мисля,че свекървата специално ги е пратила да те разкарат от там!А те пристигат от Гоце Делчев-македонки!От любезност не разбират и от извинения също.Ще трябва да им вземеш страха! Не им готви специалитети те не ги отчитат тия манджи- само боб!-сериозна съм!Кажи им че много обичаш да нижеш тютюн и трябва да се вижда че си серт! Модни течния не признават,така че няма да отчетат новите ти модни находки! Абе спукана ти е работата! Тези бабки знаят какво правят,не идват случайно! Wink

# 39
  • Мнения: 9
Ужас! Не стига че са македонки, ами са и три накуп.... Съчувствам ти.

# 40
  • Мнения: 702
С простака оправия няма!Не разбира нито от добро, нито от лошо!Казвам ти от собствен опит!

# 41
mnogo hubava tema:) 4eta q s interes Joy

# 42
  • Мнения: 3 880
Аз не разбрах чие е жилището, в което живеете...
Мисля си, че ти самата не се чувстваш 100% пълноправна и "у дома" в този дом, затова и си ги оставила да си веят байряка. А лелите пък те имат също като за нещо като гостенка, временно настанена, защото явно все още не си показала авторитет, като стопанката на дома. И са решила да му поошетат на момчето, докато са там. Ти като си се врътнала и си отишла при мама само си им доказала още веднъж, че си временно там, а не "стопанката" Wink Затова и пак ще дойдат лелките, пък може и маминка, за да му помогнат на детето- сготвят, ощетат, подредят фризера Simple Smile
Ако мъжът беше читав щях да те посъветвам да удариш на масата и да покажеш кой е у дома и кой на гости, но като гледам за него е по-важно лелка да се чувства добре, отколкото жена му, така че какво се чудиш още....

# 43
  • Мнения: 589
Ах, леле...три лели-македонки, и то на куп... ooooh!
 Откъде сега аз да търся още една леля( за да станем три) и да погостуваме на племенника в Студентски град, че една капанка там нещо се увърта да го жени за себе си...по традиция трябва да и вземем страха още от сега и да я научим на покорство,почитане на лелите и смирение, а и да подредим квартирата по наш вкус, че да се чувства момчето ни удома си...
  А сега сериозно:
...
Мисля си, че ти самата не се чувстваш 100% пълноправна и "у дома" в този дом, затова и си ги оставила да си веят байряка.
 

# 44
  • Мнения: 24
Моята тема я затвориха за половин ден, а?  Crossing Arms
Няма справедливост на този свят  Naughty

Иначе относно лелите и твоята молба за помощ, мога да ти кажа едно заклинание, което помага срещу лели" П..... ви лелина!"...Проверено е, действа!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 11:36 от Seltakis

# 45
  • Мнения: 589
" П..... ви лелина!"...Проверено е, действа!  Mr. Green
hahaha Joy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Ох, обърках се вече. Лелите  три броя ли са, или с маминка са общо три?

Проведи един разговор с мамин/лелин синковец и ако не вдене с добро, бий си камшика.

# 47
Ми като ти е казал да се махаш, аз на твое място ще се махна и няма да се върна!!!!!! Аман от пу***вци. Ти пък му кажи д си подреди приоритетите и му тегли една майна!

# 48
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 261
Ако викаш  Китана  на гости ,да ме викнеш и мен.Ммм дааа .Имам нещо на ум.

Да дода и аз, а? Сговорна дружина... Mr. Green
Обаче само като се сетя за тризначките Вяра,
Надежда и Любов тръпки ме побиват ooooh!

Иначе относно лелите и твоята молба за помощ, мога да ти кажа едно заклинание, което помага срещу лели" П..... ви лелина!"...Проверено е, действа!  Mr. Green
rotfImbo rotfImbo

# 49
  • Мнения: 3 880
Ти пък му кажи д си подреди приоритетите и му тегли една майна!
А не допускате ли възможността той вече да си ги е подредил приоритетите? Някои хора просто нямат смелостта да прекъснат връзката си твърдо и с достойнство, а си търсят други оправдания... на този младеж може "проблемът" с лелите да му е дошъл точно навреме Wink.
Съжалявам, но ако един мъж смята жената до себе си за "правилната", той я представя и на околните като такава и не търпи възражение. Когато обаче сам не е сигурен в избора си се случват и такива недоразбирателства с лели, каки, баби и т.н. А на женската част от родата само й дай да усети лека несигурност у "горкото момче" и няма спирка повече, като акули усетили кръв са Simple Smile не мирясват, докато не оттърват момчето от това бреме Simple Smile

# 50
Ти пък му кажи д си подреди приоритетите и му тегли една майна!
А не допускате ли възможността той вече да си ги е подредил приоритетите? Някои хора просто нямат смелостта да прекъснат връзката си твърдо и с достойнство, а си търсят други оправдания... на този младеж може "проблемът" с лелите да му е дошъл точно навреме Wink.
Съжалявам, но ако един мъж смята жената до себе си за "правилната", той я представя и на околните като такава и не търпи възражение. Когато обаче сам не е сигурен в избора си се случват и такива недоразбирателства с лели, каки, баби и т.н. А на женската част от родата само й дай да усети лека несигурност у "горкото момче" и няма спирка повече, като акули усетили кръв са Simple Smile не мирясват, докато не оттърват момчето от това бреме Simple Smile

Ами ако вече си ги е подредил, казах- да се маха момичето. Щом на леля момчето трепери от родовото мнение да си остане без нея.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
А на женската част от родата само й дай да усети лека несигурност у "горкото момче" и няма спирка повече, като акули усетили кръв са Simple Smile не мирясват, докато не оттърват момчето от това бреме Simple Smile

Абсолютно съгласна съм, даже познавам една персона, заради която снаха и избяга в Испания, за да е недостъпно семейството и  за всякаква намеса от страна на въпросната хиена.

# 52
  • Мнения: 34
( нормален мъж, а не нещо с пишка)

Героите от "Долината на вълците" ряпа да ядат. Ти си опасна!  Laughing Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 24
Питате ме дали са три общи лелите ? Не, не са три лелите са две и с майка му стават три - трите сестри !

# 54
bibi111 ориентира ли се вече какво да правиш?Simple Smile
ще се обиграеш споко
а и тук сред толкова опитни лели4ки, няма как да не се нау4иш
само - никога не се давай

# 55
  • Мнения: 1 749
Ти кой наричаш леличка,бе Laughing

# 56
  • Лондон
  • Мнения: 403
И баба / или дядо/   babyto1   ли иска да дойде с нас???

Еми така е,младите вече не търпят поведението на твоето поколение.Пък щом си и анонимен/а/ може и да си доста над лелите.

# 57
  • Мнения: 3 880
Биби, бройката на лелите няма никакво значение, важното е дали твоят хубостник иска ти да си му жена или те държи да му подреждаш ти фризера, докато лелка намине, за да я свърши тя тази работа Wink.
Поговорете сериозно да ти каже той как ги вижда нещата, за да си направиш и ти сметката, а не да си губиш времето само. Ако иска да си с него- на следващото посещение да покаже на лелите къде е масата, да им напомни, че са на гости и да им каже, че каквото им сервират това ще ядат (ако не им харесва има и ресторанти Wink).

# 58
ей какво стана  с любимата ми тема
некой знае ли?Simple Smile
каква е развръзката, да не са похитили моми4ето? Joy

# 59
  • Мнения: 92
Не разбирам причината за гостито на лели по двойки Rolling EyesА твоичкият толкова ли е зле с главата,та да се остави на някакви дърти прилепи да го манипулират и да тормозят половинката му?Я си взимай сакчето и отивай за неограничен отпуск при майка си,а той да си седи там със старите змии и да слуша майка си.Не ги разбирам такива мухльовци,а и такива жени,дето ги търпят,честно!!!! #2gunfire

# 60
  • Мнения: 1 761
Тези лели каква работа имат у вас?
А на мъжа си защо не кажеш как се чувстваш?Кажи му,че не ти харесват лелите му и не ти е приятно да ти пипат в къщи приборите и мебелите.

# 61
  • Мнения: 1 749
Тези лели каква работа имат у вас?
А на мъжа си защо не кажеш как се чувстваш?Кажи му,че не ти харесват лелите му и не ти е приятно да ти пипат в къщи приборите и мебелите.
Явно проблема на момичето е,че не иска /не може да каже.Затова й предложихме да отидем ние вместо нея да говорим. Laughing

# 62
  • Мнения: 7 474
Първо е трябвало направо да им кажеш, че са на гости и да не ти пипат нещата,
за да си знаят мястото. Второ този "мъж" , ако те обичаше щеше да застане зад теб и да прати лелите на хотел-утре, ако имате детети лелите пак дойдат, пак ли ще те изгони.
Вземи си помисли първо струва ли си да влизаш в подобно семейство. Sick

# 63
  • Мнения: 199
Хайде и аз да се включа.Миличка,на мен също в някакъв момент докато четях ми хрумна да не би да са дошли с  цел да те "напъдят".Не мисля,че ти трябва да се разправяш с лелите-той трябва да застане на мястото си и да ги сложи на място.Или поне най-малкото-да ти се извини и да ти каже,че са си такива,да не им обръщаш внимание или....нещо в този дух(примерно).Самият факт,че ти казва другият път да си отидеш до майка ти не говори добре.Нито за него,нито за връзката ви(каквото и да казва той,защото сигурна съм,ако му представиш така нещата той ще обърне нещата наопаки и ще изкара теб виновна).Предполагам,че много го обичаш и затова ти е трудно да вземеш правилното решение в случая,иначе нямаше дори "заради него"да обещаеш да им се извиниш.В крайна сметка това,че те изкарват виновна не означава,че това е така.И мисля,че ти самата го знаеш.Мъчно ми е за теб и за ситуацията,в която си изпаднала,но наистина е по-добре да отстояваш себе си и да не отстъпваш,дори това да означава да се прибереш за постоянно при майка си.Ами утре(ако продължите)кой знае в какви други неща ще те убеждава,и какви други неща ще определя в живота ти.Кураж!
П.с.Всички знаем колко трудно се вземат някои решения,но да не се окаже някой ден,че си изпуснала златен шанс и си си затворила очите само защото го обичаш.Някой беше написал,че някой ден даже може да си благодарна за това,което се е случило с лелите! Hug

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 20:00 от avgusta21

# 64
  • Мнения: 24
Здравейте!
Тук съм и чакам търпеливо идването на двете лели на 28 юни!
Идват двете, защото едната му леля има миома и ще я оперират !
Просто нямам думи, всякаш съм изпаднала в безсилие! Майка му всеки ден му се обажда и го пита как е и да внимава да не му се случи нещо с мен! Казвам да я слажи на мястото и не иска , вече се уморих наистина! На края на силите си съм си и клоня дас и тръгна вместо да търпя обидите от страна на майка му ! Тя ме изкарва едва ли не за чудовище, замо защото си тръгнах онази вечер и не се прибрах при него и лелите му, а си отидох в къщи ! Изисквам от него да ме защити, но той ми казва, че за сега всичко е наред, нека майка му си говори , нали било само по телефона! Но ако живеех наблизо при нея какво ли ме очакваше !!!Нали ви писах, че и тя е от гр. Гоце Делчев! Незнам още колко ще издържа да чувам как всеки ден многкратно ме напада пред него !  newsm78 Много ви благодаря за подкрепата, момичета !

# 65
  • Лондон
  • Мнения: 403
bibi111  много кураж ти пожелавам.

За да те уважават другите първо ти трябва да се уважаваш.

Бъди убедена,че ще се справиш сега по лесно отколкото след години.

Вярвай,че ще намериш твоя човек,и ден ще си много благодарна на "лелите"

# 66
  • София
  • Мнения: 8 002
Bibi111, както описваш ситуацията, в един ден щастлив имаш възможността да се омъжиш за мъж с 3 придатъка....Ще ги получиш като безплатен бонус към семейното щастие.
Дано да вземеш правилното решение.

# 67
bibi111 радвам се че се върна:)аз съм babyto1
много ми стана тъжно за теб, на колко години си

# 68
  • Мнения: 24
Здравей, бубито! На 28 години съм.  Cry

# 69
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Оххххр Бибиииии-
Бе как така ще се извиняваш за несъществуваща вина. То бива обич ама чак пък толкова да се принизяваш заради оня лелин п.....тю.
Я си помисли ако имаш щерка и накой иска тя да се извини за несъществуваща вина и да и каже да дойде да стои при тебе докато някакви лели принцеси трябвало да дойдат  и понеже неможели да те понасят да си стои детето ти при тебе. Ко го праиш ти тоя лелин пишлидарник? И какъв съвет ще дадеш на чедото си???
Абе вдигай гълъбите бе детенце, че тоя пиклЮ незнае какво е обич и уважение. Вдигни гордо глава и го подмини като празно пространство!!!
Да взема и аз да се присъединя към компанията която иска да ти дойде на гости  за посрещането на лелите newsm78 Та със гьостериците и лелин мухльо и лелите дето така съм им набрала все едно мое чедо са наранили bash bash

# 70
bibi111
не си много малка за да не можеш да се справиш с проблема
не чакай 28-ми ами сядай се разбирай с мъжа си
трябва да се говори открито
не позволявай на никой да се меси в семейните ви взаимоотношения и домашни работи
уважавай и обичай себе си

# 71
При такъв мамин лигльо ...

Лелин, лелин.
Ех, да ми се паднат такива лелички, така ще ги подредя, че ще забравят къде е домът ми. А на глезльо лелин такова нещо ще му спретна (още не мога да му измисля име на бедствието), че светът ще му се види тесен и въпреки това пак няма да се сети кои са лелите му.  Twisted Evil

Какво искаш да покажеш с това колко си отворена или колко си брутална.

Общи условия

Активация на акаунт