от кога ползвате проходилка

  • 3 669
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
На 7 месеца го сложих.

# 16
  • Мнения: 8 999
Като навършиха осем месеца, децата ми бяха тържествено положени в проходилката. Голям кеф. И за тях, и за мен.

# 17
  • Мнения: 6 713
Аз сложих бебка на 8 месеца в проходилка, в началото не искаше изобщо и плачеше от нея, но после й хареса. държах я в нея за малко и до към края на 9ия месец

# 18
  • Мнения: 804
И двете си дъщерички сложих в проходилка на 7м.Но и двете вече се изправяха сами,та в "паяка" им беше много интересно,че могат да щъкат сами из апартамента.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна се запозна с проходилката може би към 6-7 месец. Проходи на 1,3г.
Мислех да не купувам проходилка на Алекс, но му взех 2 седмици преди да навърши 1г. Интересно му е. И според мен скоро няма да проходи.

# 20
  • Мнения: 3 453
  Като навърши 7 месеца.По 10тина-15 мин следобед.През останалото време ходи държейки се за мен Peace Не през цялото време разбира се. Joy

# 21
  • Мнения: 1 394
И двамата съм ги сложила за пръв път в проходилката едва,когато започнаха да се изправят сами в кошарата и да стоят прави стабилно!  Peace....това беше и при двете ми деца в началото на 8-ми месец!

# 22
  • Мнения: 2 478
Някъде около 8-мият месец синът ми се запозна с проходилката, сравнително късно в сравнение с другите ми познати деца. Сред тях имаше такива, които още на 5-ят месец, оставяха децата си с часове в паякът.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Когато навърши седем месеца започнах да го слагам за по малко в проходилката.

# 24
  • Мнения: 367
На осем месеца. Племенникът ми, който е на същата възраст като Ейми, се запозна с проходилката, когато навърши шест месеца. Сега ходи самостоятелно и се питам дали има връзка с това...Ние още не сме проходили.

# 25
  • Мнения: 4 965
Не съм ги слагала. Не бих слагала. Ако имам още деца, живот и здраве, няма да ги слагам... Peace

# 26
  • Мнения: 9 776
Сложих сина си, когато стана на 7 месеца. Всъщност тогава купихме проходилката. Не го държа много вътре, защото има много за бутане в хола Laughing.

# 27
  • Мнения: 1 174
На 7 месеца сложих сина си. Не съм купувала проходилка и не мислех да ползвам, но ми подариха и така и така беше в нас, изкуших се Rolling Eyes Обаче той стои в нея не повече от 5 минути, повече му харесва да се търкаля по пода  Joy
Логиката е, че детето трябва до стои стабилно само, за да не се получава натоварване на кръста му, същото важи и за бънджито, пък за прохождането - късно, рано, на пръсти.......    дали има връзка никой не може да каже със 100% сигурност newsm78

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Сложих я на 6 месеца по препоръка на ортопед

# 29
  • Мнения: 108
Сложих я на 6 месеца по препоръка на ортопед
Shocked Shocked Shocked
Точно ортопедите отричат проходилките!КЪДЕ ГО НАМЕРИ ТВОЯ ОРТОПЕД?
Проходилката е за улеснение на майката и вреда на детето!Ако мжете без проходилка супер,а ако не след 9 месец за по малко.

Общи условия

Активация на акаунт