За настроение......

  • 3 255
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Егати, само секс, алкохол и шопинг предлагате.

Аз сериозно говоря - малко медитация и йога ще помогнат повече. Изпробвано:-)
И аз съм за, йога никой не е отхвърлял.

# 16
  • Мнения: 93
Бе всичко е в главата ти. Бий си утре два шамара, да видиш как ще се освестиш.  Mr. Green
абе аз си знам,че съм бъшкъ-луда smile3538 ама чак пък толкоз  Whistling
А за йогата...наистина смятам като добра идея Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Бе всичко е в главата ти. Бий си утре два шамара, да видиш как ще се освестиш.  Mr. Green

 Joy Joy Joy
Направо Фани се пребий от бой  Mr. Green
Разбира се, шегичка  Wink
Не я слушай адашката  Mr. Green
Мисли позитивно !
Утре стани и си кажи:
"Днес ще бъде страхотен ден защото
аз самата съм страхотна"
Облечи си нещо секси, гримирай се и
като излезнеш, върви изправена и се усмихвай.
На бас, че ще се почустваш супер.
Ако имаш време и средства ъфкорс, си подари
един масаж - ще полетиш от кеф.
Ей така, направи нещо за себе си  Hug

# 18
  • Мнения: 93
Бе всичко е в главата ти. Бий си утре два шамара, да видиш как ще се освестиш.  Mr. Green

 Joy Joy Joy
Направо Фани се пребий от бой  Mr. Green
Разбира се, шегичка  Wink
Не я слушай адашката  Mr. Green
Мисли позитивно !
Утре стани и си кажи:
"Днес ще бъде страхотен ден защото
аз самата съм страхотна"
Облечи си нещо секси, гримирай се и
като излезнеш, върви изправена и се усмихвай.
На бас, че ще се почустваш супер.
Ако имаш време и средства ъфкорс, си подари
един масаж - ще полетиш от кеф.
Ей така, направи нещо за себе си  Hug
Джулка.... Hug наистина мисля да послушам съвета ти...и твойта адашка си е права...всичко е в главата ми thumbsup

# 19
  • Мнения: 2 013
Мен лично много ме зарежда зеленината. Установила съм, че махна ли се извън София, имам ли възможност дори само да погледам малко зелено, да полежа на тревата - настроението ми се повишава.
Другото, за което можеш да помислиш, е някакви хранителни добавки, тип стимулиращи имунната система. Понякога липсата на витамини и минерали води до такъв спад на енергията, настроението и желанието за живот. Чисто физиологически процес. 

# 20
  • Мнения: 93
Мен лично много ме зарежда зеленината. Установила съм, че махна ли се извън София, имам ли възможност дори само да погледам малко зелено, да полежа на тревата - настроението ми се повишава.
Другото, за което можеш да помислиш, е някакви хранителни добавки, тип стимулиращи имунната система. Понякога липсата на витамини и минерали води до такъв спад на енергията, настроението и желанието за живот. Чисто физиологически процес.  
и аз съм се замисля за такива неща мила...но на мен и друго ми прави впечатление...когато ме няма цял ден вкъщи абе нищо ми няма,дали ще съм на работа на раходка,кафе и т.н. и като се прибера и все ендо нещо ме подтиска...все едно има нещо в апартамента,магия ли,дух ли, кво е незнам не мога да определя....и какво да направя в случая незная newsm78...имам една бутилка светена вода,ама дали ще свърщи нещо работа  Thinking

# 21
  • Мнения: 2 013
Хм. Само да не помислиш, че съм съвсем откачена. Но може да има някакво просто фън шуй решение за дома - нещо да не е както трябва там и с разместване да се оправят нещата. Не съм специалист обаче, не мога да помогна.

# 22
  • Мнения: 93
Хм. Само да не помислиш, че съм съвсем откачена. Но може да има някакво просто фън шуй решение за дома - нещо да не е както трябва там и с разместване да се оправят нещата. Не съм специалист обаче, не мога да помогна.
Бе чувала съм го тва нещо с Фън Шуя..ама не съм сигурна дали му вярвам незнам newsm78  аз мислех по-скоро за нещо от рода...да си завържа червено конче,против уроки...незнам Thinking

# 23
  • Мнения: 2 386
Направи си диск с любима музика за колата или плейлист за плейъра и го слушай цял ден.
Виж се с приятелки от детството/униврситета.
Идете с детето и мъжа ти някъде за уикенда - баби, лели, басейни..все едно.
Купи си ярък цвят лак за нокти, ако нямаш големи възможности. Ако имаш - може и автомобил в ярък цвят.  Mr. Green
Направи нещо нетипично - иди на йога, купи си гоблен, иди на стриптийз.
Пий мултивитамини, особено вит. Д-3
Иди на лекар и си пусни кръвни изследвания.

# 24
  • Мнения: 25 633
Тц, ц, ц...
Сума ти нещо изписахте, а никой не се сети да даде на момата едно телефонче - я на врачка, я на баячка, та се чуди горката как по-ясно да ви намекне, какво всъщност и трябва.  Mr. Green
Хайде, не се стискайте, поне адреса на някой ходжа и пратете на ЛС!

# 25
  • Мнения: 93
Тц, ц, ц...
Сума ти нещо изписахте, а никой не се сети да даде на момата едно телефонче - я на врачка, я на баячка, та се чуди горката как по-ясно да ви намекне, какво всъщност и трябва.  Mr. Green
Хайде, не се стискайте, поне адреса на някой ходжа и пратете на ЛС!
Сийке у голема грешка си  Whistling

# 26
  • Мнения: 5 940
Съгласна съм с предложенията на Divana. От месец и половина не спортувам, поради липса на време и това ми се отразява доста зле на тонуса. Движението винаги зарежда.
Като начало, изчезвай оттук, ако пишеш от стационарен компютър и си вътре. По това време на годината сутрин навън е най-хубаво.

# 27
  • Мнения: 4 585
С едно червено конче си заший сребълна паричка, синьо и червено мънисто на бикините.
Против уроки е бетон. Отзад или отпред, ти решаваш.

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по-добре някой непознат да и ги зашие ...

# 29
  • Мнения: 4 585
Остави си свободна връвка на простира и си простирай използвани презервативи.
Поизплаквай ги малко и ги защипвай. Създават ведро настроение.
Лабрадор, зашиващият ще трябва да ги събуе, да не я убоде или да я зашие.

Общи условия

Активация на акаунт