За настроение......

  • 3 267
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 892
Бе всичко е в главата ти. Бий си утре два шамара, да видиш как ще се освестиш.  Mr. Green
абе аз си знам,че съм бъшкъ-луда smile3538 ама чак пък толкоз  Whistling

Ако се притеснявате, то викам да си уговориме среща пред НДК, аз ще Ви бия два шамара. Ше Ви услужа, дет се вика.
Само да не решите, че и на мен не ми е добре, че ако се затепаме насред София...
 Hug

# 46
  • Мнения: 6 029
О и аз ще дойда  Twisted Evil Да гледам сеир.

# 47
  • Мнения: 4 806
Не знам за свинския грип, ама за това нещо трябва да се обяви поне епидемия. Досега не е било - практически всеки ден поне по една тема се пуска с едно и също съдържание по същество.
Умората идва поради липсата на проблеми, т.е. неща, борейки се с които да се мобилизира човек. Тогава и сили намира, и животът не е сив и безинтересен.
Та, посвети се на нещо, което да ти разкрие, че животът ти е супер. Четох, че ще има организирана доброволна помощ в болниците в София. Това може да помогне.

# 48
  • Мнения: 227
За настроение влизам да чета бабиейросите.Много се смея с тях!

# 49
  • Мнения: 4 892
О и аз ще дойда  Twisted Evil Да гледам сеир.

Според мене рискът не си заслужава  Wink Или поне си вземете бинокъл и гледайте от по-задните "редове".   Grinning

# 50
  • Мнения: X
Напиши писмо до себе си.
Поздрави се с песничка. Попей в банята по душа, дай воля на тия гласни струни. Сигурна съм, че си абсолютен Мюзик Айдъл.
Или пъ за момент повярвай, че можеш да танцуваш.
Разходи се до някоя библиотека или отиди на кино, пък макар и сама.

# 51
  • Мнения: 516
И си купи подарък. Надпиши си го: От мен за мен.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 586
Това е яко. Не го пускай по пощата. Може да не го получиш, а да подадеш жалба в пощата  Shocked

# 53
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
За настроение аз си пускам музика и засядам на сладолед , ама голям от фамилните.

# 54
  • Мнения: 2 502
И си купи подарък. Надпиши си го: От мен за мен.  Simple Smile
Уф, мацки, ама аз клоня здраво към  депресия, не съм луда, кви подаръци, кви караоке, сладолед и песни под душа Confused Tired С трици маймуни да ловя ли?! Confused
Щастието всъщност е илюзия, както и нещастието, но действително ми е спечено Sick
 

# 55
  • Мнения: 4 586
По-добре трици на първо време, отколкото хапчета. На мен ми бе пределно ясно,
че си депресе, не знам на останалите. В кой град си, ако не е тайна?

# 56
  • Мнения: 516
Наложи си да излизаш повече и да се виждаш с хора. Дори да ти е трудно, си заслужава. Излез от обичайната си среда, опитай нещо ново. Запиши се на интензивен курс. Забрани си интернета за една седмица и бягай на въздух. Размърдай мозъка си с нови предизвикателства и ... купи си подарък. Wink

# 57
  • Мнения: 4 586
Ако трябва, подавай си команди. Стани! Измий се! Избръсни се! /опс./  Яж!

# 58
  • Мнения: 38
Мечтай по всяко време но го прави цветно

# 59
  • Мнения: 38
Ако си от хората на които им се отдава да витаят в облаците значи ще успееш
Не е вредно понякога в мечтите си да излизаш извън орбита
Аз се чувствам перфектно в такива цветни мечти

Общи условия

Активация на акаунт