За настроение......

  • 3 262
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 34
Това е яко. Не го пускай по пощата. Може да не го получиш, а да подадеш жалба в пощата  Shocked
Вълкът с дълъг ник, след mamma и tatti Вие сте 3-ият ми фаворит в класацията!  newsm03 smile3501  love001

# 61
  • Мнения: 34
По-добре трици на първо време, отколкото хапчета. На мен ми бе пределно ясно,
че си депресе, не знам на останалите. В кой град си, ако не е тайна?
А мога ли да отскоча до най-бързо построения град в България.  Blush Ей така, по другарски....

# 62
  • Мнения: 2 496
Простете ми, че ви ангажирам да мислите варианти за излизане от перманентна депресия. Благодаря на всички, които се отзовахте! Hug
Това с хората е невъзможно - нямам кой знае каква потребност изобщо да общувам с някого...
Виж, мога да помисля за командата "Избръсни се!", все ще се намери нещо Laughing
Интернет използвам само до обяд, тук, на работа,в квартирата ми не е възможно да се прекара.
Разкъсвам се между три града всъщност - уча в един, работя в друг, а всичко, що обичам, е в моя роден град. Още малко. ТД ми изтича вдругиден Laughing Сесията - в края на месеца. Laughing После пак ще си диря късмета...
Ако си от хората на които им се отдава да витаят в облаците значи ще успееш
Не е вредно понякога в мечтите си да излизаш извън орбита
Аз се чувствам перфектно в такива цветни мечти
Хах, а от контраста мечти - действителност да не би да се почувствам по-добре? 
Замислих се по повод моята тъга, която отдавна ме е стиснала за гърлото. Знаете ли, тя не е нещо субективно - т.е. в живота ми изглежда всичко е наред. Един човек ходил пет години на психоаналитик и накрая разбрал защо живота му е скапан, че и аз така...чудя се защо живота ми е такъв един...безцветен...а алхимията не ми се отдава особено и не съм в състояние утре да се събудя просто щастлива.  Rolling Eyes
Може би е резултат от преумора. Уморих ли се да живея? Tired

# 63
  • Мнения: 4 586
Елизабет, това са команди, които съм си подавал на себе си. Затова има "избръсни се." Не твърдя нищо за окосмението ти.

# 64
  • Мнения: 2 891
O, свалки? Това е най-добрия лек за подобна измислена депресия.

# 65
  • Мнения: 38
След мечтите втора стъпка е да се учиш да пренасяш всички цветове в реалноста
И ако сама се навиваш че светът е черно бял то той наистина ще е такъв

# 66
  • Мнения: 88
А бе, я опитай с нещо по-тривиално. Да речем, измий прозорците и им се порадвай! Сериозно. thumbsup

# 67
  • Мнения: 1 192
Боядисай стените...или започни реконструкции на жилището или просто размести местата на мебелите...В краен случай си дай адреса на Вълчо- той ще ти напише писмо... Wink

# 68
  • Мнения: 34
Пробвай да махнеш крачката на всички мебели - дивани и всякакви, които имат крачка, много идиотско ще се получи, но може да настане веселба - маса, директно на пода и както някои ходят без обувки  Joy много практично ще е

# 69
  • Мнения: 510
Вземи си котенце от улицата и се погрижи за него и му се радвай.
Може и кученце.
Хвърли 2 - 3 буркана през терасата, за да чуеш как се чупят. Гледай да не уцелиш някого Simple Smile
Ако имаш познато/ близко детенце - поиграйте си, викайте с все сила, гонете се.
Боядисай си косата в ярък цвят.
Прегледай офертите за морето това лято.
И като направиш нещо - кажи как ти е подействало.

# 70
  • Мнения: 7 947
Секс, секс и пак секс - колкото повече - толкова по-добро настроение  Peace
Има един прекрасен наръчник за повече тръпка - мога да го вместя, ако ви влече...

# 71
  • Мнения: 4 586
Поздравявай хората по улиците, навсякъде - бегло познати, по физиономия. След два-три дни и те ще почнат да те поздравяват, някои даже първи. Даже и с вдигане на ръка.
Ако си дадеш адреса, да, ще ти напиша писмо, на хартиен носител, в плик и с марка.

# 72
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 505
А можеш да направиш и компилация от всички съвети:
......Хвърли 2 - 3 буркана през терасата, за да чуеш как се чупят...

и

.......Поздравявай хората по улиците, навсякъде - бегло познати, по физиономия........


Така ще достигнеш съвсем естествено и до съвета със шамаросването с цел освестване Mr. Green

# 73
  • Мнения: 1 192
Проблемът да не е финансов? Имам приятелка, която винаги изпада в депресия като изхарчи парите, на следващия месец депресията се повтаря...

# 74
  • Мнения: 7 947
Вземи си котенце от улицата и се погрижи за него и му се радвай.
Може и кученце.
Хвърли 2 - 3 буркана през терасата, за да чуеш как се чупят. Гледай да не уцелиш някого Simple Smile
Ако имаш познато/ близко детенце - поиграйте си, викайте с все сила, гонете се.
Боядисай си косата в ярък цвят.
Прегледай офертите за морето това лято.
И като направиш нещо - кажи как ти е подействало.
Извинявай, ама ако:
си взема котенце - ще повърна, не ги понасям
да хвърлям буркани по улицата - по-просташко не може да бъде
не ми трябва чуждо детенце - имам си моето, дето така ме забавлява, че не ми е нужно повече
косата не мога да боядисам ярка - щото ми е черна и не хваща друга боя
ОФЕРТИТЕ ЗА МОРЕТО - ТВА ОСВЕН ДА МИ СКАПЕ НАСТОЕНИЕТО - ДРУГО НЕ МОЖЕ - С ОГЛЕД НА ЦЕНИТЕ НА МЕСТАТА, КЪДЕТО ИСКАМ ДА ОТИДА
та съветите ти не биха ми помогнали...Ако ми е кофти - към друг ще се обърна май  Joy

Общи условия

Активация на акаунт