Моята най-добра приятелка

  • 10 261
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Намерих я!Обичам я колкото брат ми.Тя мен колкото нейния брат.Не сме заедно от бебета.Бяхме в един клас.Имали сме много тежки моменти и определено се видя колко държим една на друга.Правила съм много жертви заради нея и няма да се поколебая отново да ги  направя.Радвам се,че има такива хора като нея.Тя е адски амбициозна и силна.На 20 години е а вече има кариера.Никога не е имала гръб зад себеси,никога не се принизи да направи нещо немурално в името на кариера или пари.Беше на световен конкурс в чужбина за известно време,но пак завърши с отличен.Никога не се възгордя,че е мис,че познава този и онзи(дори не казваше пред другите).Залегна над учебниците и с много труд,амбиция и талант изгради кариера.Мога цял роман с похвали да изпиша за нея.Тя е сестричката с която се гордея.
За некоректни "приятелки" мога да напиша още повече,но хорската простотия е по-голяма от вселената и не си заслужава да се потрудя.Пожелавам всекиму такава приятелка като моята

# 16
Aз имам 3-4 приятелки.Мога да споделя с тях какво ми тежи на душата, но не съм разчитала на кой знае какво съчувствие и помощ от тяхна страна. Приятелки са ми за хубавите моменти. Когато съм имала проблеми и нужда от помощ съм разчитала само на себе си и семейството ми.  Не им се сърдя, защото животът е напрегнат и всеки е претруран с ангажименти . Но много ми докривя, че уж най-дългогодишната  ми приятелка не дойде на погребението на мама. Дори и някакво обяснение не ми даде.Сякаш бе най-нормалното нещо.А от деца сме заедно. Майка ни е водила заедно в парка, готвела  и хранила ни е, изслушваше ни тинейджърските болежки. Не й се разсърдих, но разбрах, че  предпочитаната  форма на приятелство  за нея е да споделяме кафето и бирата .

# 17
  • Мнения: 2 133
Най-добра в смисъл да й споделям всякакви проблеми- нямам.Имам близки приятелки за кафе, дискотеки, игри с децата и пазаруване!
Не съм си патила от такива дружки навремето!

# 18
  • Мнения: 6 713
Сестра си имам, друга не ми трябва. ))

Приятелите....те се отсяват с времето. И така е най-добре.

И аз си имам сестра, с нея сме си най-близки! Писах по темата,защото ставаше дума за приятелки

# 19
  • Мнения: 1 081
Имам такава за мое щастие.
На 26 години е нашето приятелство.
Всичко си споделям с нея, винаги, когато съм имала нужда ме е подкрепяла и ми е помагала. Съответно аз също.
В момента чака първото си бебче  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 168
Обаче имам една, с която сме заедно от бебета, която за мен е като сестричка и връзката ни надживя гаджета, бракове, всичко!
И аз така  Laughing
 Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 011
Имам няколко  много близки приятелки 3-4. Но само една от тях ми  е като  истинската сестра. Срещнахме се  на 18г - сега сме на 32. Толкова много ми  е помогнала , за което много и  Благодаря. Синът ми  я обожава!
Приятелите  се отсяват  с годините - патила съм си до към 25-26-та си година от  "приятелки" ... Все пак  и теста на времето ще покаже и за другите .... !!!  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 51
Имам и съм изключително щастлива,че сме заедно вече 22 г. Тя е моята "половинка" така да се каже Laughing

# 23
  • Мнения: 2 829
Не страдаме от нелоялни и бивши приятелки, а от собствената си глупост да се доверяваме на неподходящия човек.
А приятелки имам, да. А аз съм си най-вярната приятелка.Каквото си кажа, не го чувам от друго място.

точно

# 24
  • Мнения: 370
за съжаление не!ненамерих такава приятелка.имам много познати,но това не ме топли.доста често бях предавана ,така че сега дори и нетърся истинска приятелка.имам си сестра,която ми е и двете и сестра и приятелка.дано винаги е така,защото от горчив опит ,знам ,че всеки гледа да ти го забоде. Sad

# 25
  • Мнения: 171
Имам доста приятелки, както и приятели....но не мога да кажа коя или кой от тях ми е най-добра/добър...тъй като всички ми помагат и ме изслушват...когато имам нужда...

# 26
  • Мнения: 282
не само, че нямам най-добра приятелка, ами изобщо нямам приятелки, поне в смисъла, който аз влагам в тази дума. Имаме семейни приятели, но ми е доста тежко , че си нямам една приятелка, на която мога да споделя нещо или пък да излезем по женски, на кафенце и тн.
С няколко опитах да се сприятеля, но нямаше "отговор' на моето старание и всеотдайност и се отказах.
Сега съм по майчинство и контактите са ми все с майки с деца по градинките, но на мен лично не ми иде "отръки"  да се запознавам с тях, защото са ми ужасно скучни с разговорите за бебешки работи.
Добре ,че съпруга ми е адски готин човек и с него мога и на кафе и на шопинг да отида и ще ми изслуша всичките женски глупости без проблем.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 48
И аз съм от късметлийките, които имат такава  -  една единствена, НО ИСТИНСКА, вече 12 години дружба, моя кума и КРЪСТНИЦА НА СИНА МИ.  

# 28
  • Мнения: 631
С НЕЯ сме заедно от коремите на майките си - съученички са. Разликата ни е 20 дни. Израсли сме заедно, живота ни е спъвал, удрял, отнасял в различни посоки, но ние ставахме, продължавахме напред и колкото и далече да сме били в разстояние сме били винаги заедно. И сега е така. Тя е извън България, но аз я обичам истински и постоянно поддържаме връзка. Това е единствената ми приятелка жена, другите не ги изтърпявам. Определено предпочитам мъжете за приятели, но.....тя издържа на това мое увлечение и остава завинаги в душата ми.

Обичам те Иве....пази се ....мисля си за теб.

# 29
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Имам си "сестричка"...изключително скъпа и свидна ми е,приятелството ни е на 10 години,от 8 клас на един чин,после заедно в университета,по 24 часа заедно в денонощието,никой и нищо не успя да застане м/у нас,въпреки,че на много изпитания бяха подложени отношенията ни... милата ми  Радиана,обичам те, не стига... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт