Моята най-добра приятелка

  • 10 267
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 242
Нямам, и не искам да имам! Naughty

# 76
  • София
  • Мнения: 98
Да имам, но замина преди десет години и понякога си говорим с часове на скайпа, все едно сме заедно, но не сме Sad

# 77
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
След като се разочаровах от една такава, вече не търся, нито пък ми трябва! Naughty

# 78
  • Мнения: 93
Не, нямам такива приятелки.
Имам си  истински сестри, имам си братовчедки и т.н. Това са хора, които плачат с мен и се радват с  мен.
Останалите са просто допълнение - ако ми е скучно и т.н. Напатих се от "приятелки". Мерси съм вече.  ooooh!

# 79
  • Мнения: 231
Че съм напатила от доброжелателки -напатила съм,
но имам една истинска приятелка без,която не може да мине ден без да се видим
 и с която сме преживели и мъка и щастие и всеки ден си говорим с часове без да си омръзваме Crazy

Вярно е,че е и тя понякога ме ядосва, но можем да си кажем всичко без да се притесняваме  Wink
Аз го отдавам на факта,че нямам истинска сестра и тя миличката е заела изцяло ролята на "СЕСТРА МИ".

Даже чисто визуално си приличаме и хората винаги мислят,че сме сестри Flutter

Хубаво е да имам такъв,човек до себе си и осъзнавам,че никой друг не може да замени местото и......

.... само се притеснявам,че живота един ден може да я отведе далече.... и няма да е същото Rolling Eyes

# 80
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
"Най-добра приятелка" не е нещо константно във времето, не е и даденост, не е еднаква, т.е. две еднакви няма.
Това е титла! И ако веднъж си я дала на някого в живота си, не трябва да й я отнемаш. Защото ако решиш, че тя те е разочаровала или че те е предала, все едно обиждаш себе си и си изневеряваш пак сама на себе си.

Моето разковниче за "най-добрата МИ приятелка" е да знам какво да очаквам и искам от нея! Но никога не бих се лишила от тази й титла!

В 5-ти клас й обещах да ми е кума. 22 години след това стана. След още 4 стана кръстница на дъщеря ми.
Близо и далече е едновременно сега от мене  Wink

Обадете се на най-добрата си приятела и й кажете, колко я цените!

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 14:53 от InaDot

# 81
  • Мнения: 637
Разбира се, че имам такава ИСТИНСКА приятелка. Тя ми е не само сестричка, тя ми е и за майка и за баща...
Кръстница е и на дъщеря ми.
Познаваме се от точно 20 години и нито веднъж за нищо не сме спорили, не сме се карали,а безрезервно сме си помагали и си помагаме.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт