Моята най-добра приятелка

  • 10 275
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 227
Имам, да. Не една, а две. Кръстници са на децата ми. Нареждат се веднага след сестра ми. Казвам след, защото "кръвта вода не става". Peace

# 61
  • Мнения: 216
Има няколко жени около мен, добри приятелки.Но по - добро от мъж приятел няма - верни, разбиращи, подкрепящи.

# 62
  • Мнения: 342
Имам,да. Повечето са ми за развлечения като разходки,кафета... Докато някои все си мислят,че другата страна търси удобен момент да им го забоде истинско приятелство не може да има.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064
Имам няколко даже. Много ги обичам и много споделям с тях.
Може би имам интуиция към хората, приятел не ме е предал досега.

# 64
  • Мнения: 325
Имам такава приятелка,напоследък не се виждаме често,защото е в друг град,но се чуваме и най-важното-винаги се намира в сърцето ми. От малки сме заедно-израстнахме на една улица,учихме заедно до университета.После вече всяка пое своя път,но тя винаги ще бъде моя сестра,че дори и повече.Аз бях по-дивата,а тя по-умерена,но никога не ме е осъдила,никога не ме е предала и винаги е била до мен.В най-тежките моменти от живота ми първият човек,дошъл да ме подкрепи и да предложи рамото си е била тя,независимо къде се е намирала.Обичам я! Пожелавам на всекиго такъв  приятел верен!

# 65
  • Мнения: 2 908
не обобщавам,изказвам мнение. ooooh!
ooooh! И аз изказах мнение-всеки има право на мнение.  ooooh!

Някои са благословени, други - не.
Това е истинският извод на нещата,наистина обобщаващ.

# 66
  • Мнения: 843
   Не долюбвам лексиконни теми,   но  напоследък един човек ми липсва,  та  се зачетох и поразчувствах.
    Никога не съм кандидаствала за титлата " Най- добра".  Нито тя се е натискала да е такава...  Просто бяхме  " верний, настоящий друг".   Един куп сътресения / особено при нея,  но аз ги недовидях/   тя приключи с голяма част от старите си другари, приятелства..
    И такааааа.  Тя ме има,  аз я нямам.    Ще чакам да изпита нужда от...  незнам.  От мен., от  думи , от усмивки... от " нас си".   И ако това и причинява болка, значи никога   няма да стане" онова, някога"
    /  но е моята Приятелка и затова съм  запалила  свещта/лампичка/  на прозореца, ако иска намери пътя в тъмното   - ще дойде, ако не иска,  просто лампичката , която съм запалила ,ще ми свети, напомня и грее.   /
     

# 67
  • Мнения: 5 710

А вие намериихте ли "СЕСТРА СИ"?

ДА!

# 68
  • софия
  • Мнения: 636
с моята най-добра приятелка сме заедно от детската градина-минали сме заедно през какво ли не, радвам се, че макар да ни делят доста растояния все още сме близки и споделяме всичко.

# 69
  • Мнения: 803
Най-добрата ми приятелка...Тя е страхотен човек, на годините на майка ми е, но това няма никакво значение и за двете ни.
Често си мисля, че не я заслужавам, въпреки че тя твърди обратното.И хубавото е, че понякога, когато сме заедно, просто си мълчим, ей така, гледаме си в някакви точки и нищо...Мога да й звънна в два през нощта без да ми мигне окото, да се натреса в тях сутрин рано и да я сваря по пижама, защото знам, че няма да се притесни от мен заради бъркотията вкъщи.
Толкова добрини съм видяла от нея, че ми се е искало много пъти да й целуна ръцете, онези същите, на които съм поверявала най-скъпото и мило за мен-децата ми.
Е, аз вероятно съм влязла в сърцето й и заради моите постъпки спрямо нея, но това е друга тема и би прозвучало нескромно и егостично да ги изброявам.
Та така, щастливка съм, че имам такава приятелка...на второ място след съпруга ми, разбира се.Защото има неща, които само на него мога да кажа, имам мечти, които само с него споделям и светлина, в която само на него мога да се покажа.

# 70
  • Мнения: 52
Да имам такава приятелка тя е човек за който бих дала живота си а и тя би направила това за мен. Приятелки сме от бебета  заедно сме отраснали заедно сме  учили може даже да се кажеше че сме живеели в един довр. Знае всичко за мен толкова пъти съм я оставяла да ми гледа децата а те я обожават. В квартала ни и досега майка ми ме базика че се разказват истории за нашето детство.

# 71
  • София
  • Мнения: 122
Имам да, "забърсах" я преди години на една спирка  Laughing, за което и досега ме бъзика...а аз продължавам да се оправдавам със съдбата и разваления автобус. Нямаше логика в приятелството ни напръв поглед, но пък нещата се стекоха изкючително стихийно и набраха скорост. От моя гледна точка приятелството ни става все по-зряло и ценено, а не носещо се от инерцията...дано да е така (пу пу пу да не го урочасам Laughing).

# 72
  • Spain
  • Мнения: 3 750
нямам и не търся . постоянно разни "приятелки " ми поднасят разо4арования . нау4их се да имам приятелки .. но  не да степенувам . сега се у4а и да не споделям . ...
предпо4итам приятели (те са по верни и лоялни - мъжете ) , в живота си съм имала  поне 3-ма такива (не бъркам думата гадже с приятел! ). 

# 73
  • Мнения: 844
За мен на първо място са сестра ми и майка ми .....  след тях още две имам , но само едната ми е от детството.

# 74
  • Мнения: 668
Даа имам една от детските си години.Като сестричка ми е,много ме ядосва,много спорим и много се караме,но нямам случай в който да съм имала сериозен проблем и тя да не е до мен.Може и с месеци да не я чувам,понеже сега аз имам дете,тя ходи на работа,но винаги ако има нещо знаем ,че може да разчитаме една на друга.Просто я обожавам Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт