НОЕМВРИйчето расте - скоро ще го водят на море!

  • 12 888
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 643
Честита месечинка на адашката! Hug Мишле, да ти е здаво и послушно детенцето!

Това за пюретата май е общ проблем hahaha!

Аз да ви се оплача - нямам никаква кърма. Тази сутрин за кашата изцедих от двете гърди с голям зор 40мл. Дали няма да сефтосам с червената гостенка? newsm78 Детето от зор пропи вода от шише Simple Smile, то глада какво ли не прави ooooh!

Утро, може да е хормонално или от липса на калций(нали се беше оплаквала за болки в ставите)

# 16
  • Мнения: 8 970
Астера, много ти благодаря!  Hug
Непременно ще го потърся.

Вита, не знаех, че липсата на калций може да има връзка с изпотяването.  Rolling Eyes newsm78 Ще взема и калций!

Момичета, къде ходите по тия жеги? Ние излизаме чак в късния следобед. А днес тук е 34 градуса и е някакъв ужас навън.

На мен нещо не ми се яде в тия горещини. Пият ми се течности. Дали ще ми се отрази зле на кърмата, ако не ям?  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 031
Здравейте и от нас!

Честито на всички с повод за празнуване  bouquet

От събота сме се завъртели в един порочен кръг, чак няма излизане. Ивко е вече 4-ти ден с Т и да не казвам голяма дума, ама май  овладяхме положението. В момента е на АБ и да не ви казвам какъв зор е да му го набутам в устата ooooh! иначе нямаме проблем с пюретата - яде си всичко. Сега сме само на мляко, защото явно гърлото го боли и повръща пюрето, то и млякото не го яде кой знае колко. Аз ходя като гръмната - не мога да се наспя, ама като пораснат децата ще наваксвам Wink

Това е от нас - целувки на всички Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 2 009
Утро, и аз мога да ти препоръчам дезодоранта, за който Астера е писала. Аз имам проблеми с изпотяването отпреди и Одорекс е единственото, което ми помага. И цената е нормална - под 10 лв. Иначе бях накупувала разни Вишита и най-различни известни марки и имаха даже отрицателен ефект.

Да похваля мойто гардже - от вчера сам сяда от легнало положение  Party

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 77
 sweating на вън не се диша.

Мишле- да ти е жива и здрава сладураната.Честито и на порасналия батко.
Тони-бързо оздрвяване на Ивчо.Много е неприятно с тези лекарства, аз действам директно със спринцовка в устата.Целувки на бате Гого.
Ние сме от ящните,каквото му дам не отказва newsm53

# 20
  • Мнения: 31
Здравейте, днес голяма жега ще се излиза на разхотка чак след 17.00ч.
Тони, дано Ивко скоро се оправи  Praynig
Мишле, честита ви месечинка.
И ние чакаме още зъби и само се лигавим и понякога много е кисела и реве. Иначе за ядене си яде, без проблеми особено попарата сутрин много я обича.

# 21
  • Мнения: 916
Такааа, от нас новините: "фафи се размина със софийската дружина" и вече сме във варненско  Mr. Green Не мога да смогна с чете Mr. Greenнето, защото сме на някакъв скъп безжичен интернет, така че да питам аз варненки по-сериозни ли са от софиянки и иска ли някой да ни види  Mr. Green Който желае, да си каже и да се организираме, че и ние да имаме време да предвидим слизане във Варна  Hug Пишете на лични, че не мога да сколасам с четенето  Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
В новата темичка и аз да се запиша Mr. Green

Е това е посещаемост, гледам на балкона повечко имена, значи всички са на линия.

ОХ лошо в тия жеги да са болнички децата, дано се оправят по бързо Praynig

Аз пък имам отново проблем с едната гърда - май запушен канал, защото я усещам от вътрешната страна твърда, нямам Т ама се потя страшно ще се възползвам от инфото за дезодоранта Flutter

Моето чудо си хапва добре пюренца по едно малко бурканче зеленчуково и през ден местно. Виж от кашите хич не е впечатлена(пък аз искам да я натъпча да ми качва повечко Mr. Green)хапва на половина от това което препоръчват за 4 месечна възраст. Обаче пък е фенка на плодовете, нали няма зъби засега само смуче ябълка,черешки, бананче. Вода не пие ама биричка не отказва Joy
Още сама не може да си седи на дупето, но пък пълзи(по нейн си начин newsm30)


ЧЕСТИТО НА ПОРАСНАЛИТЕ СЛАДУРИ  bouquet  bouquet  :bouquet:

ШАМС ако идваш към Бургас обади се да се видим - Бургаската дружина е слаба, ама мисля че и Dee Dee76 ще се включи smile3503

# 23
  • София
  • Мнения: 218
Леле, че жега. Качвайки количката по стълбите така ми причерня.  Sick Ама аз не съм излизала по жегите въобще, но трябва да се стегна, че цяло лято е пред нас!!! Joy

# 24
  • Мнения: 173
а бе момичета нещо немога да кача снимки.Не ми излиза прозорчето за качване newsm78

# 25
  • Мнения: 34
 kaffeetrmker_2
Явно вчера всички  smile3529  Naughtysmile3523  Joy

Ели, Пепена, честити ви 8-ми месечинки(на патерици)! Да са живи и здрави момите и много да  feeding
Мишле, честита 7 - ма месечинка на момата! Честит  newsm59 на братовчедчето на Алекс! Да са много щастливи и послушни!

Ели, мерси за темичката!  newsm51 (Ако може да добавиш м на ноември) 

Вита, вие след като успешно се кърмите е нормално да не можеш да изцедиш дори и нищо от гърдите.

Утро и ние сме така в  sweating newsm32 1crib а вечер  1stroller

Тонеса  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 26
  • Мнения: 434
Привет от нас! На младосткия фронт- нищо ново  Joy

Илка, в   петък съм към Заимов, на зъбар, ако искаш може да се уговорим нещо за тогава  newsm78

айде, отивам да къпя чавето, че е киселяк  #Cussing out

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 130
Привет и от нас с бебе Марти!
Честито на месечинките!  bouquet

# 28
  • Мнения: 398


Ели, мерси за темичката!  newsm51 (Ако може да добавиш м на ноември)  



 smile3532 smile3532 smile3532
Толкова много се зверих да не съм объркала нещо.Явно жегата убива и без това малкото ми мозъчни клетки.Поправям се

Мишлеееееееее
честита месечинка на Алексче.Да е много здравичка и да я слушката мама и тати  Mr. Green

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
честита месечинка на малката мишка  Heart Eyes
тонеска скорошно оздравяване на малкия юнак  Hug
варненки утре съм на ваша територия, и по специално в клиниката на Темелков, ако има някоя в района към 14ч ще ми е мноооого приятно да се видим, ще водя и Василената Wink

Общи условия

Активация на акаунт