НОЕМВРИйчето расте - скоро ще го водят на море!

  • 12 884
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Пепено, къде е тая клиника?
Шамс ми даде телефона си и утре ще звъня да се разберем къде да се видим.Дали ще може всички да се сберем, а?

# 31
  • Попово
  • Мнения: 687
до кино тракия е, има една кръчма "формула " ли каква й викат не се сещам, ама ще съм с една колежка и за туй казвам там да се видим, че няма да ми е удобно да я разхождам. пък ако мога да дойда където се рабзерете няма да е лошо Wink

# 32
  • Мнения: 34
Ели, аз тихичко го казах  Embarassed и сега тъкмо мислех да се редактирам ... но ти си ме цитирала. Добре че си ти да ни пускаш темички!  Hug

Момичета, да ви попитам  newsm78 Бебетата пишете, че не искат пюретата  ooooh! поне мляко пият ли? Моето чудо напоследък като стана  sweating намали храната през деня( то може да не е само от топлото време, а и от играчките по които се заплесва) и увеличи храната през нощта.  ooooh! Tired

# 33
  • Мнения: 297
Честити месечинки на порасналите момиченца и момченца  Hug
Тонеска дано се оправи по-бързо Ивчо и гушкай Гогата.
Приятна среща гореща във Варнааа
На тръгналите на почивка,да си починете хубаво и съберете тенче малко и за другите
Да ви кажа днес дадох за пръв път пуешко на Радост и си хапна,ама едва ли е разбрала от 2-3 лъж.нещо.Утре ще й дам пак и така...
Yuliya2008 моята си хапва,пийва вода,но пък от 2 дни започнаха да ме болят зърната като суче и се чудя дали не идват зъби или се чешка  newsm78 Те са толкова обработени че се чудя от кво може да е,но явноооо много дърпа ....
Аайде лека нощ от мен и до утре  Heart Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 167
абе много  sweating тая вечер ще се спи на климатик. издърпахме кошарата възможно най-далече и чудодейната машина ще работи поне до 3 посред нощ, когато се очаква лееко да се поразхлади навън, а деъеъо да се събуди за среднощно пахапване.

мойто кюфте не отказва нито пюре, нито мляко! днес я накърмих за обяд, смятах да не й давам пюре, да й почине малко стомахчето и повечко течности да пие, ама като ме видя да си приготвям обяд за себе си и като се разпищя  newsm64 - спретнах й веднага и на нея един картоф+червена пиперка. (за сефте) така сладко си го хапна ... зяпаше като рибе, все едно нищо не е яла цял ден.   feeding след което като я гушнах да я вдигна от стола и пак си търсеше десерта   breastfeeding така че на въпроса ти - пиваме си мляко като стой та гледай! ама водата продължава да не я долюбва, едвам е прилъгвам да изпие 10тина мл НО Ида беше понамаляла дневното хапване точно преди да й изязат зъбчетата, през деня ядеше много бързо, но пък вечер се будеше през час и наваксваше.

Илка, в   петък съм към Заимов, на зъбар, ако искаш може да се уговорим нещо за тогава  newsm78

петъка ще бягам по други задачки и няма да ми остане време за разходка май

но пък в четвъртък ще съм в района на МОЛ-а, кой живееше там?

# 35
  • Мнения: 3
В новата темичка и аз да се запиша

# 36
  • Мнения: 8 576
Айде на кафето


Юле, повечето деца в жегата намалят яденето- и кърмата и твърдата храна . Скоро имаше такава тема някъде из форума newsm78. При моята Алекс е трагично че в жегите отказва и кърма през деня, ама за сметка на това вечерта сме като скачени.

Мамите от Варна- искам снимки от срещата

# 37
  • Мнения: 398
Добро утро.Хайде и нещо за закуска

# 38
  • Мнения: 3 818
добро утро Simple Smile

Юле, в топлото време е нормално да не ядат през деня и да наваксват през нощта. Нормално е също така и за тази възраст, защото не обичат да губят време през деня за такива тривиални работи като ядене Laughing Косето яде през 4 и повече часа през деня, а през нощта прави една малко по-голяма пауза от 4-5 часа и след това се почва едно постоянно сучене. На всичкото отгоре взе да хитрее и не ще вечер да си заспива сам в кревата, иска да се гуши в мен. Аз тия дни го взимах при мен да спим заедно и ми беше доста по-лесно, обаче не искам да го приучвам да спи при мен. А и каката таман се научи да си спи сама в стаята, не искам да я разколебавам като й взимам другарчето Laughing

Аз оставих захраването за две-три седмици, защото не проявяваше никакъв интерес, преди няколко дни му предложих пак и той с удоволствие излапа цели 50 гр Joy Повече от това не иска да яде, но за сметка на това пък всеки ден като му давам отваря устата лакомо. Аз и на това съм доволна, за заместване на хранене не мисля още Simple Smile

Хубав и прохладен ден ви желая  bouquet

# 39
  • Мнения: 162
Здравейте от нас!
За яденето гледам си говорите - Дани не го е намалил, но той никога не е бил от много ядящите. Simple Smile А в някъде четох, че на тази възраст е нормално - има толкова по-интересни неща и не им се "губи време" за ядене.
Чакаме включване за срещичка!  Simple Smile
Лек и прохладен ден!

# 40
  • Мнения: 1 031
Добро утро и от нас!

Благодаря ви за подкрепата сладуранки Hug Hug Hug
Нашата одисея продължи и снощи - Ивко спря да вдига Т обаче такъв обрив направи, че ми се уплаши окото. Веднага си помислих, че е шарка и бегом при доки. Оказа се, че е вирусен обрив ( може и да е от АБ) сега си пием чинно и Фенистил и се чудя какво ще последва ooooh! Tired Иначе ни направиха и едно теглене с мерене. Резултата 7.300 кг и 70 см - на цялото неядене и повръщане 300 гр са си направо постижение Whistling
Днес се очертава страхотна жега отново - ние забегваме по разходки, докато все още е хладно.

Лек ден на всички Hug

# 41
  • Попово
  • Мнения: 687
дубрутру мацоранки  Hug
айде Варна стягайте се и ви искам на линия  Naughty
ние тръгваме към 12ч и се надявам да стигнем по живо по здраво и пак да питам ЩЕ СЕ ВИДИМ ЛИ?  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 297
Добро утро мацки!
Вита мерси за кафето,Елице много хубава закуска си спретнала,кога успя да станеш и да я приготвиш  Heart Eyes Hug  bouquet
Тонеса и Никол като бях във Видин направи аЛЕРГИЯ към антибиотик и точно с обрив и от Фенистил(капки) се оправи за 2 дни.Радвам се че се подобрява Ивчо.
А на другите мадами лек и успешен ден   bouquet

# 43
  • Мнения: 398
Ше се видим мари Пепе.Как нема се видим. Sunglasses

# 44
  • Мнения: 22
И аз утре отпрашвам към Варна. Ели, записах телефона ти. Шамс също ми изпрати нейния. Оказва се, че ще сме в един хотел в Албена!!!
Много ще се радвам да се запознаем и бебчовците да се видят.

Общи условия

Активация на акаунт