Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 441
  • 201
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 60
Някой да знае графика на Папукчиев-искам да ида да го видя понеже ще сменя гинеколога си по ЖК.А гледам само хубави отзиви за него Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Вела, приема всеки ден, само сутрин, от 7.30 до 13 или до 13.30.

# 32
  • Мнения: 60
Мерси   bouquet

# 33
  • Мнения: 263
Здравейте! Има ли майка, която да е получавала болничен през цялата бременност(от 3-ти м. до 45 дни преди термин) без прекъсване? А как дава болничен - за седмица и после - на комисия или вкарва в болница?

# 34
  • Мнения: 344
На мен ми даде за седмица и после на комисия и после го удължаваше само 2 пъти така.

# 35
  • Мнения: 263
  БЛАГОДАРЯ за отговора! Много ми е важно даването на болничен и вече ме успокои, че мога да ходя на ЖК при него.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 381
На мен той ми предлагаше болничен дори, ако съм се чувствала уморена.

# 37
  • Мнения: 81
Здравейте и от мен Simple Smile От скоро знам, че ще ставам мама и много се радвам, че в този форум мога да намеря отговори на много от въпросите, които се блъскат в ума ми! Simple Smile
Единият от тях беше - къде да се запиша за ЖК. Вчера бях на втори преглед при д-р Папукчиев и съм изключително доволна от него! Професионално, възпитано, дискретно и внимателно отношение. Почувствах се обгрижен пациент, а не парче месце, както повечето лекари виждат пациентите си ... Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 2 430
Водеше ми ЖК от началото до края.Живот и здраве ,ако имам второ дете пак там ще се запиша.Наистина е изключително внимателен лекар и много професионално подхожда.Когато с триста зора ме приеха в Окръжна болница заради преносването той ми звънеше и се интересуваше от мен и детето.

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 19:27 от Madam Stasita

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз вече като приключила с бременноста, следена от него, пак се включвам - изключително съм доволна!
Наскоро се засякохме случайно в поликлиниката, така искрено се зарадва на бебето ми... Много приятен човек!

# 40
  • Мнения: 344
Всеки път гледа на ехограф това е хубавото защото по здравна каса са само 2-3 пъти.(имам някой забележки за гледането ама като цяло реших че сам доволна:)Най е хубавото да си при някой който ще те изражда после,това му е лошото че не изражда.

# 41
  • Мнения: 263
А ехографа на д-р Папукчиев има ли вагинална сонда, или е само коремен. И никой не спомена дава ли дълги болнични...

# 42
  • София
  • Мнения: 1 344
Има вагинална сонда!
Първо минаваш на колисия за 7 дневен болничен,и оттам нататък са дълги,такава е процедурата,но не отказва болнични!

# 43
  • Мнения: 263
Благодаря!!!

# 44
  • Мнения: 1
Много мил човек но това не е достатъчно!Всеки който е имал нормална и спокойна бременност е нормално да е доволен, но ако има проблем той е последния човек който ще види!Преди месец моя близка роди дете с малформации .Бременността е следена само от нег,а тя му се довери защото и е второ дете и беше по-смела. Не казвам, че е лош лекар ,но винаги искайте няколко мнения!

Общи условия

Активация на акаунт