Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 612
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 182
Защо не?
Като чета другите момичета си взимат ?

# 61
  • Мнения: 1
И според мен д-р Папукчиев е изключително внимателен и компетентен лекар! Рядко се срещат такива доктори и човеци въобще!  Хубаво е, че има и такива като него, за които лекарската професия е призвание и пациентът е човешко същество, а не само източник на пари!

# 62
  • Мнения: 4 199
може ли някоя от вас да даде негови актуални координати, тъй като безуспешно звъня и на двата телефона, които намерих в интернет Tired

# 63
  • sofia
  • Мнения: 2 269
може ли някоя от вас да даде негови актуални координати, тъй като безуспешно звъня и на двата телефона, които намерих в интернет Tired

И аз много моля за телефон!!! Praynig

# 64
  • София
  • Мнения: 2 430
0887 663 435 

# 65
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, имайте предвид, че доктора е много търсен вече и няма свободни часове за поне две седмици напред!  Peace

# 66
  • sofia
  • Мнения: 2 269
Madam Stasita, благодаря ти от сърце!!!

# 67
  • Мнения: 178
Момичета, имайте предвид, че доктора е много търсен вече и няма свободни часове за поне две седмици напред!  Peace
Здравейте момичета.
И аз да се запиша по темата.
Действително е така с часовете - аз бях в 25-та поликлиника на 24 август да си запиша час за д-р Папукчиев и първата възможна дата беше 12 септември.
Много се радвам като чета всички хубави думи казани за доктора, тъй като съм в начална бременност и си записах час той да ми води ЖК точно заради всички положителни мнения във форума избрах д-р Папукчиев!,

# 68
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета,
моля ви кажете ми , ако искам болничен от 6г.с може ле Д-р Папукчиев да ми пусне такъв?
До края на бременността - живот и здраве!
Благодаря
Не.


И аз да попитам, че никой не е отговорил: защо да не може? Ако си с рискова и ценна бременност, какво, ще ходиш на работа до 6 месец, ще стискаш зъби и ще се молиш на бога да не стане нещо? Или ще теглиш майна на всичко (освен на детето си), и ще напуснеш в 1-2 месец, и ще си плюеш на осигуровките, дето си ги внасяла с години? Чудя се. Дано Ника обясни...

# 69
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
моля ви кажете ми , ако искам болничен от 6г.с може ле Д-р Папукчиев да ми пусне такъв?
До края на бременността - живот и здраве!
Благодаря
Не.


И аз да попитам, че никой не е отговорил: защо да не може? Ако си с рискова и ценна бременност, какво, ще ходиш на работа до 6 месец, ще стискаш зъби и ще се молиш на бога да не стане нещо? Или ще теглиш майна на всичко (освен на детето си), и ще напуснеш в 1-2 месец, и ще си плюеш на осигуровките, дето си ги внасяла с години? Чудя се. Дано Ника обясни...
Свиква се лекарска комисия, която решава в такива случаи. Докторът на своя глава не може да напише такъв болничен. Въпреки, че много го правят ... уж фиктивна комисия и т.н. Мисля, че във въпроса това се питаше: От тези доктори ли е Папукчиев?

# 70
  • Мнения: 1 298
Мерси, Жаве, изясни ми се ситуацията му.
 

# 71
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте момичета,
моля ви кажете ми , ако искам болничен от 6г.с може ле Д-р Папукчиев да ми пусне такъв?
До края на бременността - живот и здраве!
Благодаря
Не.
И аз да попитам, че никой не е отговорил: защо да не може? Ако си с рискова и ценна бременност, какво, ще ходиш на работа до 6 месец, ще стискаш зъби и ще се молиш на бога да не стане нещо? Или ще теглиш майна на всичко (освен на детето си), и ще напуснеш в 1-2 месец, и ще си плюеш на осигуровките, дето си ги внасяла с години? Чудя се. Дано Ника обясни...
Просто реда не е такъв - отиваш с теста и казваш: "Повече няма да ходя на работа, давай болничния!". Не сметнах за нужно да обяснявам по форумите какво може и не може Д-р Папукчиев, защото мисля, че всеки сам трябва да се поинтересува в неговия си случай какъв е реда за оставане в дълги болнични.  Peace Аз съм стояла през цялата си втора бременност в болнични, не съм си плюла нито на мене, нито на детето, нито на осигуровките, напротив - интересувах се какво трябва да направя и питах когото трябва.  Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 2 381
Е, няма лошо и тук да се попита. Личния лекар не може ли да даде някакъв болничен в случая? В краен случай човек може да си плати някъде за болничен с друга диагноза.

# 73
  • Мнения: 4 199
Разбира се, че дава болнични, когато се налага, не знам защо въобще се породи този спор Tired

# 74
  • София
  • Мнения: 2 381
Май, раздорът тръгна от там, че на ЖК жената може да се запише след определена гестационна седмица. Не си спомням след 10 или след 11. Както и да е. Докторът е свестен, съвестен, галантен, пуска всички нужни изследвания, всеки път преглежда на ехограф и правят документите, както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт