Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 589
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15
Аз също съм изключително доволна от д-р Папукчиев. Сравнено с предишната лекарка, която посещавах и нейното отношение, той е просто изключително любезен, внимателен и мил. Освен това с радост се съгласи и мъжът ми да гледа на ехографа. Определено не бих отишла вече при друг лекар, защото съм много спокойна с него.

# 91
  • Мнения: 19
Ивана, а знаеш ли д-р Папукчиев дали изражда? Аз съм ходила два пъти при него и наистина е много любезен и внимателен и по принцип ми се иска той да ми води ЖК, но още не съм решила дали да се запиша при него.

# 92
  • Мнения: 4 199
Не, не изражда.

# 93
  • Мнения: 19
Мерси, сега още повече се затрудних  Sad

# 94
  • Мнения: 19
Някой знае ли колко струва ЖК при д-р Папукчиев?

# 95
  • Мнения: X
Някой знае ли колко струва ЖК при д-р Папукчиев?
Ми ... нищо.

# 96
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Ходих при д-р Папукчиев да ми установи предната бременност.

Не може да се отрече че е любезен, но ехографът му е под всякаква критика. Каза ми че всичко е наред и ще ме запише след 2-3 седмици за ЖК. При друг лекар обаче се оказа, че ембрионът е загинал, а той не е видял, че вече няма сърдечен пулс. Той естествено не е виновен за това, аз самата на този ехограф видях само едно силно размазано петно.

Така че в никакъв случай не го препоръчвам за основен водещ лекар при проследяване на бременност. Предполагам, че може да мери обиколки и килограми, но не повече от това.

От друга страна и болничен ми отказа, така че и за допълнителен лекар по ЗК не е много полезен. Изписа ми и едно "хомеопатично лекарство"...
С една дума - при сегашната ми бременност не мисля да се записвам при него.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 397
Днес за първи път бях на преглед при д-р Папукчиев. Направи ми изключително добро впечатление. Много търпеливо отговори на всички поставени от мен въпроси, а сестрата беше невероятно мила и най - вече организирана. Толкова бързо беше готова с всички документи, като не беше пропуснала да ми запише отделно всички телефони за връзка с лекаря и кабинета, както и следващия ден и час за посещение. Много ми стана приятно, че всичко беше подредено, организирано, леко, без напрежение и придружено с деликатен хумор от страна на лекаря. В такова добро настроение не бях излизала от гинекологичен преглед.

# 98
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте,
Искам да ви попитам трябва ли предварително да си запиша час или просто с направлението да отида?
Насочила съм се към него, но искам да знам дали ще си губя времето в безкрайно чакане пред кабинета му? newsm78

# 99
  • Мнения: X
Здравейте,
Искам да ви попитам трябва ли предварително да си запиша час или просто с направлението да отида?
Насочила съм се към него, но искам да знам дали ще си губя времето в безкрайно чакане пред кабинета му? newsm78


Доколкото си спомням си записвах час в самата поликлиника. Там така е уредено. Пускат те да влезеш само ако имаш час. Никога не съм чакала дълго - просто сестрата и доктора са много организирани. Но като виждам последните години какъв наплив е ... може да им е извън физическите възможности да записват нови пациенти. Опитай.

# 100
  • Мнения: 510
Здравейте,
Искам да ви попитам трябва ли предварително да си запиша час или просто с направлението да отида?
Насочила съм се към него, но искам да знам дали ще си губя времето в безкрайно чакане пред кабинета му? newsm78



Обаждаш се на регистратурата и си запазваш час. Обикновено е за след 2 седмици. Когато ти дойде часа минаваш първо през регистратурата и тогава отиваш в кабинета. Ако си бременна, след като се запишеш на ЖК, вече сестрата ти дава дата за следващия час и няма нужда повече да минаваш през регистратурата.

# 101
  • София
  • Мнения: 67
Ейййййй, колко сте бързи  Simple Smile Супер сте!!!

Мерси много за инфото. Още денс ще звънкам, че празници идват...

# 102
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен,от началото на октомври следя бременността си при него и мога с ръка на сърцето да кажа,че съм очарована от вниманието и отношението на този лекар към мен.Без да искам ми даде направления за ендокринолог,пълни изследвания,които при предишната ми бременност при д-р Русева от 14 п-ка не ми пускаше,а и всеки път ме гледа на ехограф,без да е необходимо да заплащам за това.За мен той е най-добрия избор за женска консултация в 25 п-ка.

# 103
  • София
  • Мнения: 197
Прекрасен лекар! И като отношение, и като професоинализъм!!! Аз се мъкнех чак от центъра до Младост заради него, но не съжалявам и горещо го препоръчвам на всички.
Трябва да сте подготвени с час и направление, записва за ЖК след първи триместър.
Изуми ме това, че позна пола на бебето само по тоновете и то 7-8 седмица
newsm20

# 104
  • Мнения: 30 068
На мен също д-р Папукчиев ми проследи бремеността. Много съм доволна. Аз също идвах от другия край на София, но не съжалявам за това. Всеки път ме гледаше на ехограф без допълнително заплащане. Пускаха ми се необходимите изследвания. Позна пола на бебето в 8 г.с.
На мен ми бяха казали, че първо трябва да се уговориш с него, за да ти води ЖК, така че първо му звъннах по телефона. Той ме викна предварително, погледна ме на ехографа (без заплащане) и се уговорихме след 10 г.с. да ида на регистратурата с направление и да си запиша час. Следващите часове ги дават направо от кабинета.
Първо прегледите бяха горе в кабинета му, но после ги преместиха долу, отстрани на поликлиниката, през отделен вход, където обаче не ми харесваше толкова, а и ехографа там беше по-смотан.....
Иначе позволява на таткото да присъства, може да види бебето на ехографа. Даже на моя мъж му даде снимка от ехографа на мъжкото достойнство на бебока  Laughing и мъжът ми беше страшно горд....хихихих

Общи условия

Активация на акаунт