Моля за мнение за д-р Папукчиев от 25 п-ка.

  • 50 589
  • 201
  •   1
Отговори
# 105
  • SOFIA
  • Мнения: 160
Здравейте,
нахълтвам в темата с  един въпрос.Опитвам се да си намеря свестен гинеколог.Тук изчетох /а  и общо взето във др. теми/ за д-р Папукчиев и всички останали.Везните ми клонят доста за този д-р, но
моля споделете -  дали е добър не само за следене на бременост.Вече съм родила две деца и сега си търся гинеколог за профилактичните, цито-то и т.н. и т.н. Досега ходих при д-р Цанка Илиева - пак в 25 ДКЦ, но тя е с особен характер, зависи от настроението и ми се иска да попадна на някой по.....
всичко по.    Peace

# 106
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Аз също си записах час за преглед при Д-р Папукчиев, но после си проверих календара и се оказа, че тогава ще съм в цикъл... Може ли да ми дадете актуален номер в кабинета на доктора, за да опитам да сменя датата на прегледа?
Намерих  координати, но не знам кой е правилният номер.
http://drdimitarpapukchiev.ginekolog.bg/index
Благодаря предварително.

# 107
  • Мнения: 2 401
Този телефон беше даден тук в темата!

# 108
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 88
Здравейте на всички. И аз си следя бременността при Папукчиев. Няма да повтарям думите от досегашните публикации относно него, защото не съм на по-различно мнение Simple Smile
Единствено обаче бих искала да разбера нещо: за пореден път чета, че е познал/казал за пола на бебето по сърдечните тонове. Бихте ли споделили при колко удара в минута какво е било/е бебето? Simple Smile Благодаря ви предварително.

# 109
  • Мнения: 0
Здравейте,
включвам се късно и не знам дали ще ви помогна, но... ето моето мнение:
д-р Папукчиев е много готин, аз си следя при него бременността и съм с две ръце за него. Не съм срещала толкова внимателен и забавен лекар  Laughing
Мисля, обаче че не най-добрия специалист, който може да се намери и е добре при рискова бременност да се следите при някой друг или пък успоредно да ходите при друг.
Сестрата (или акушерка), която работи с него определено не ми харесва - все едно някой й е виновен, че работата й е да пише... на мен ми е темерут.
Успех!

# 110
  • София
  • Мнения: 1 397
Всеки с правото си на мнение по отношение на сестрата/акушерката. Честно казано мен не ме интересува особено натюрела на съответната дама, но определено съм й страхотно благодарна, че документално до този момент е безупречна. Така ми омръзнало от сбъркани документи при други лекари....

# 111
  • София
  • Мнения: 197
Всеки с правото си на мнение по отношение на сестрата/акушерката. Честно казано мен не ме интересува особено натюрела на съответната дама, но определено съм й страхотно благодарна, че документално до този момент е безупречна. Така ми омръзнало от сбъркани документи при други лекари....

С това съм съгласна - безупречна е с документацията. С мен винаги е била много мила. И да не е - когато аз си следях бременността имаха 280 бременни - е, леко им е натоварено ми струва....

# 112
  • Мнения: 30 068
Всеки с правото си на мнение по отношение на сестрата/акушерката. Честно казано мен не ме интересува особено натюрела на съответната дама, но определено съм й страхотно благодарна, че документално до този момент е безупречна. Така ми омръзнало от сбъркани документи при други лекари....

С това съм съгласна - безупречна е с документацията. С мен винаги е била много мила. И да не е - когато аз си следях бременността имаха 280 бременни - е, леко им е натоварено ми струва....

аз също нямам спомен да е била нещо сърдита, винаги се е държала нормално, но все пак не може да е приятелка с всички пациентки. Друг плюс е, че не те разкарва до кабинета за всяко нещо, ако може и по телефона ти казва какво да правиш.....

# 113
  • Мнения: X
О, невероятна е асистентката на доктора - много точна и човечна, макар и не постоянно ухилена до уши!

# 114
  • Мнения: 19
Аз също съм при д-р Папукчиев и съм доволна както от него така и от акушерката. Много мил и внимателен доктор.

# 115
  • Мнения: 44
Здравейте, мисля и аз да си запиша час при д-р Папукчиев, за да следи бременността ми. Може ли да ми кажете, дали телефоните, посочени в темата са актуални. Както и къде е по- добре да го търся в този в кабинета или на мобилния? Знам ли мобилният може да е за спешни случаи само, затова питам.
Благодаря ви Simple Smile

# 116
  • Мнения: 510
Трябва да си запишеш час на регистратурата. Телефонът от сайта на 25 ДКЦ ще ти свърши работа.

# 117
  • Мнения: 44
амнезия. , благодаря ти за бързия отговор. А иначе, какъв е редът там? (Извинявам се, ако ми е глупав въпроса, но досега не съм ходила на лекар с направление... винаги или съм ходила в частни кабинети, или от допълнителното здравно осигуряване от работата)
Взимам направление, записвам час и после отивам направо пред кабинета на лекаря и чакам да ме повикат, така ли? И всеки път, като го посещавам трябва да си взимам направление от личния лекар нали? Още веднъж се извинявам за нелепите въпроси... Simple Smile

# 118
  • Мнения: 510
Ами записваш си час на регистратурата и в денят когато ти е часът отиваш с направлението, като първо трябва да минеш през регистратурата (така че отиди 10 мин по-рано, че понякога има опашка).  С едно направление можеш да отидеш 2 пъти на преглед. Не знам в коя седмица си, но ще те запишат на ЖК около 12 седмица. След това от кабинета ще ти дават часове и няма да има нужда  да си запазваш ти. Ако имаш проблем може да се обадиш директно в кабинета и да попиташ дали имат възможност да те вземат (Аз досега съм звъняла винаги на стационарния) Ако отидеш без направление, прегледът е 30 лв, като и той се плаща на регистратурата.

# 119
  • Мнения: 44
Ами, аз съм в 6-та. Това значи ли, че сега няма да ме прегледа, въпреки, че съм си записала час и имам направление?

Общи условия

Активация на акаунт