Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 144
  • 816
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Дойде и моето време да се запиша в новата темичка.Бела пожелавам ти безпроблемна бременност до края Hug
Другия месец ще бъде моето първо икси и ще се включвам по активно в темата.
За всички момичета стиснати палци,късмет и успех! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 16
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА НА ВСИЧКИ!!!!!!!   ЖЕЛАЯ ВИ   ПРЕКРАСНИ  luvbed  ylinfant preggo newsm30  ИМАЙТЕ ВЯРА ЧЕ ВСЯКА ЕДНА ОТ НАС ЩЕ ГУШНЕ СВОЕТО БЕБЧЕ !!!   Hug  ВИ СИЛНО.

# 17
  • Мнения: 4 589
Хоп и аз в новата тема. Да ни е честита и да донесе само сълзи от радост и щастие.

На всички на добър час и попътен вятър.

Аз знам, че всички ние ще гушнем нашите бебета един ден. Те са там някъде и ни чакат.

# 18
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
оп и аз тука
Ники абсолютно си права  Hug
Късмет момичета

# 19
  • Мнения: 271
Момичета, благодаря ви за пожеланията и стиснатите палци за четвъртък  Hug
Зюмбюл, как си, мила?  Hug Ще започваш ли скоро процедура? И аз се радвам, че те виждам  Hug

# 20
  • Мнения: 799
Здравейте мили момичете. Вече повече от година ви чета и едва сега се реших да ви пиша. Ето на кратко и моята история, след три години неуспешни бебе опити, четири неуспешни инесминации дойде и моя ред за ин-витро в следващия месец. Много ме е страх от това което ме очаква и затова реших да потърся подкрепа в този форум. Ще съм много щастлива ако ме приемете във вашето виртуално семейство Simple Smile Успех на всички очакващи резултатите си и на всички стартиращи сега с процедурите.

# 21
  • Мнения: 178
Скок,и аз в новата темичка.Успех на всички Hug  bouquet Praynig

# 22
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
И аз тук... Лорче, не е бе мила, ама никак не е закъсняла, все на време си идва като по часовник... моите чудеса се надявам да си ги приберем на зиме Praynig дано семейството не се откаже от решението да ги дарява до тогава Praynig
Pinko_01 добре дошла, но не се задържай тук, ама никак, ами в темичката на Бела се премести Praynig

# 23
  • Мнения: 799
Благодаря ти Baby*    Simple Smile дани всички тук скоро се преместим в друга темичка....дано Praynig аз започвам началото на следващия месец Регулон и продължавам натам по пътечката с надежда, че и моето чудо ще се случи най-после

# 24
  • Мнения: 17
момичета може ли за коментар от по запознатите. Резултатите от хормоните на 5 ден са ми:
Е 37.7 при критерии 24-534
Prog 1.3 при критерии 0.3-18.6
LH 0.4 при критерии 1.2-103.
Незнам, какво се прави в такъв случай.

# 25
  • Мнения: 443
ехх   мила Бела,хайде цоп и а3 ,къде така бе3 мен,няма да се оставям и няма да се отка3вам..Успех на вси4ки в процедура,Бела да ни донесе късмет на  вси4ки Hug

# 26
  • Мнения: 102
Привет на всички и от мен Laughing
Дано лошите новини са останали в старата тема и тази да се пълни само с положителни тестове и много бебоци
А на групичката за есента -  Hug Hug Hug
Много сме и това ще е нашия опит
На успелите - много положителни емоции

# 27
  • Мнения: 215
Ехо ето ме и мен,да ни е честита новата темичка с благодарност към Бела и дано ни носи късмет. PraynigШана,Инвед много кураж милички,и аз съм на мнение че имате нужда от 2-3 месеца почивка пък после с нови сили ......Пинко добре дошла подкрепата ще е взаимна.Мис Ив много палчета за теб и вярвай в чудото ще дойде PraynigА на всички останали мацки много ама много прегръдки Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 7 198
Хей момичета честита нова темичка и много, много положителни тестчета, точици и пулсчета да има!
Да се присламча и аз към есенните момичета, да знаете есента е нашия сезон!
Много стиснати палци за Мира, miss_iv, Xlora и на всички останали, които имат нужда от подкрепа!

# 29
  • Мнения: 419
Записвам се и аз в новата тема ,
пожелавам да се изпълни само с положителни тестове за всички нас Peace

Общи условия

Активация на акаунт