Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 19

  • 40 154
  • 816
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 367
благодаря на всички ви за подкрепата и стиснатите палци, много искам тези шушулки да са моите бебета. Утре ще пища след трансфера .  Praynig за всички на ,които им предстои тест и успех на започващите процедури

# 46
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
miss_iv дано да снесеш един кош със биячета  Praynig Praynig Praynig
pepim това базови нива ли са? Ако са, то е черно на бяло, че са в нормите, но невиждам да си ложила стойноситите на ФСХ newsm78
Зази, Xlora, Мира, nikolina-pikolina, Кюбит, kriss2000, Shanna, ИВНЕД, neli_sto, златенцето, Stela2910, Крюмелхен, Лора, НВИ, Чоко, krisi1812 (никакив сълзи, само мечти за близначетата да се развиват добре), Дживотинче, mimeto26, katring     Praynig  Hug
slava80 миля моляте разпръсни вирусите на твоето бияче  Praynig, много ми хареса да знаеш  Hug
Грация  много се радвам, че ни посещаваш  Hug И с нетърпение чакам да ни обявиш за стрещата с малката принцеса, ще е голяма хубавица знам си, и страшна сладурана Hug Аз не знам защо но тоз памперс найстина меришеше много лошо, толкова, че найстина ми заприлича на скункс, но въпреки това си го пожелах и на всяка една от вас ви го пожелах Praynig Hug
marinex хей, че партизнака се извъди и ти  Hug Praynig Praynig Praynig
И за всички дето ви пропускам поименно, моля за извинение, то е само защото от съм  #Crazy в момента, местим се през континентите пак  #Crazy ooooh! и минавам да ви наблюдавам, но да знаете все за вас си мисля и се  Praynig таз темичка да упостее, че като гледам колко сме тук  ooooh! и направо  #Crazy

# 47
  • Мнения: 3 988
Благодаря и аз на Бела за новата тема.   bouquet Дано да е успешна за всички.  Heart Eyes
Мъчно ми става като виждам толкова познати никове, които пишат тук и се борят от преди да се включа аз и все още се "записват" в темата.  Confused Дано, дано, дано изгрее слънце и за нас...
Извинете песимистичните ми нотки, но ми е особено тъжно днес.

# 48
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Извинете песимистичните ми нотки, но ми е особено тъжно днес.
Кюбит  Hug, горе глават мила, усмихни се, и утре да станш рано и да гледаш как игрява слънцето, идете на почивка на карибските или бахамите, или Ямайка да се разведриш малко, ще намалее мъката, но и трябва малко време, но се опитай да не се концентрираш на това което си изгубила, а на това което те чака, а това са мъничките сладоледчета Hug

# 49
  • Мнения: 17
pepim [/b] това базови нива ли са? Ако са, то е черно на бяло, че са в нормите, но невиждам да си ложила стойноситите на ФСХ
Baby* благодаря за коментара, но док не ми е пускал ФСХ на 2 и 5 ден и мен това ме изненада, а само Е, LH, и прогестерон. newsm78 Какво значи дали са базови нива това са ми резултатите с критериите.

# 50
  • Мнения: 851
Зази, Xlora, вие сте наред! На вас се пада честта да поставите началото на тестчетата с две чертички! Не съм спирала да ви стискам палци! Надявам се да се грижите за себе си и да се пазите!
Криси 1812 ? Защо плачеш????? Имаш 2 хубави ембриона.... Какво повече ти трябва за началото на една двуплодна бременност. Първо обикновенно около 60 % от извадените чйцееклетки се оплождат. При мене извадиха 6, а от тях само една се раздели на 8, другата, която оцеля имаше толкова фрагменти, че лекарите казаха , че я връщат само за компания на първата. Още ме страх да го кажа спокойно, но виж резултата в линийката - 2 бебетата от 1 яйцеклетка....
Пепим, на кой ден са тези хормони? на 3ти, 5ти, 15ти? Имала ли си лечение преди това или цикъла е спонтанен?
Кюбит, мила, вярвам, че ще намериш сили да продължите. Но за това ни е писано да сме силни психически. Вярвам, че всички ни чака да прегърнем мечтите си рано или!
Лорка, мила, хубаво е че звучиш бодро - хора като теб,Baby, Ники-Пики, ни давате стимул да вдигнем глави и да продължим напред, въпреки болката от неуспеха! Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 17
Cho_ko тези резултати за ми на 5 ден след стимулация с пурегон 200

# 52
  • Мнения: 851
а...това е съвсем различно нещо от стандартните хормонални изследвания, за които се назначават същите хормони.
Първо 5ти ден е много рано, предполагам 5ти ден от МЦ, а пурегона колко дни го слагаш? Тепърва започва да реагира прганизма ти на препарата. Ако слагаш Пурегона от 5ти дни обаче стойностите на естрадиола са много ниски - за една узряла яйцеклетка отговарят 200-250 единици естрадиол. Но предполагам, че и други момичета, че се включат в разбора .
Успех!

# 53
  • Мнения: 17
Пурегона го слагам от втори ден и на петия ми включи и мерионал75, утре ще видим каква е картинката

# 54
  • Мнения: 89
Хайде и аз да се запиша в новата темичка!Тази ще е най-късметлийската за всички момичета!От сърце пожелавам да се сбъднат мечтите на всяка една от вас ,защото го заслужавате!Целувам ви

# 55
  • Мнения: 851
освен резултатите от хормоните е важна и как са реагирали яйчниците. Колко фоликула преброихте с док при прегледа след хормоните. Това също е важно и е в тясна връзка с полученире резултати.

# 56
  • Мнения: 326
здравейте мили момичета ,
Зази, Xlora чакаме ви с положителни тестчета  Hug
Аз съм утре на преглед и от сега ми се е свил корема от притеснение дали ще видим вече сърчице на второто или не  Praynig от 3 седм. не съм ходила та да видим какво ще става .
Желая на всички ви многоооо късмет  Hug

# 57
  • Мнения: 17
Док ми каза, че вижда по 3-4 фоликула в яйчник и като коментирах, че това май не е много добре той каза че явно това са им възможностите на яйчниците

# 58
  • Мнения: 851
Деси, мила, желая ти утре да се срещнеш с две много туптящи сърца и вече да зърнеш малките човечета (те все повече и повече приличат на такива).
Ще чакаме да се отбиеш при нас после.
Стискам палци всичко да е наред!

# 59
  • Мнения: 851
Док ми каза, че вижда по 3-4 фоликула в яйчник и като коментирах, че това май не е много добре той каза че явно това са им възможностите на яйчниците
До голяма степен възможностите на яйчниците се определя и от използвания препарат и въздействието му в/у организма. най-вероятно заради това са ти включили и други препарати, за да реагираш по-добре. В никакъв случай не се отчайвай.....все пак вярвай на лекарите ти, те знаят най-добре

Общи условия

Активация на акаунт