Споделете 110

  • 20 473
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Интелектуалките вярно ли са късо подстригани?

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Жоз, кой каквото си няма иска.

Вълчо, има и ръчни, не само за коли.

# 17
  • Мнения: 5 370
Добре деее, ше накарам да ме снимат.
Споделям,че гледам отново сериала "Мъже в командировка"-Варнааааа, дръж сееее.
Да зема да му назнача една  Варненска пазителка на моя мъж? newsm78
Това-предваканционно.

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ео, не се връзвай на това.
Друго си е да има в какво да се улови една мъжка въздишка.

# 19
  • Мнения: 5 462
Добре деее, ше накарам да ме снимат.
Споделям,че гледам отново сериала "Мъже в командировка"-Варнааааа, дръж сееее.Да зема да му назнача една  Варненска пазителка на моя мъж? newsm78
Това-предваканционно.
Жози , за къде по точно ??? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 585
Знам, знам, ама не купуват. Да не ти казвам за военните какви има, мога да заровя 50 цента на плажа на Лос Анжелис и като закъсам да ги намеря.
Остригана жена ми е върхът. Записал съм го в завещанието си, над гроба ми да се надвеси една такава, ако не се надигна, да коват капака и да хвърлят буци пръст.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Щерката ходи преди 3-4 години на логопед. Резултатите са страхотни. Освен, че "оправи" проблемните звуци, "изчисти" и всички останали.

Относно женските коси - доказано е, че всеки иска това което няма Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като казахте логопед, до кога спред вас е нормално едно дете да не казва "р"? Преди седмица чух едно френско "р" от Влад, и това май е второто "р", което изобщо някога съм чувала от него. А вече близо половин година е на четири.
От време на време ми се иска да се подстрижа късо. Мъжът ми твърди, че нямало да ми отива, но истината е, че той никога не ме е виждал така. Аз интелектуалка едва ли ще стана, все пак мозъкът ми изтича знаете с кое. Ама поне на вид да го докарам...

# 23
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 183
Вълчо, това важи за Лос Анжелис, но не и за България.

Значи аз от няколко месеца насам не съм вече интелектуалка. Порасна пущината и няма кой да я остриже.

# 24
  • Мнения: 516
Интелектуалките вярно ли са късо подстригани?

Разбира се, Ео. Виж мен.  Mr. Green
Бейлис, ще се направя, че не съм прочела за олиото.

# 25
  • Мнения: 2 011
Знам, знам, ама не купуват. Да не ти казвам за военните какви има, мога да заровя 50 цента на плажа на Лос Анжелис и като закъсам да ги намеря.
Остригана жена ми е върхът. Записал съм го в завещанието си, над гроба ми да се надвеси една такава, ако не се надигна, да коват капака и да хвърлят буци пръст.
ЪЪЪЪ newsm78 ....и колко трябва да е  остригана за да  е върхът????  newsm78

# 26
  • Мнения: 274
Не съм стъпвала в салона от два месеца.

Е ти с тва ще се пофалиш...
Аз пък поне два пъти в месеца ходя в един спа център до близо до нас и една супер неинтелектуална кака с коса до кръста и еййй такива големи цици ми прави аюрведа терапия, за намаляване на стреса. Тотален релакс  Peace

# 27
  • Мнения: 5 462
Не съм стъпвала в салона от два месеца.

Е ти с тва ще се пофалиш...
Аз пък поне два пъти в месеца ходя в един спа център до близо до нас и една супер неинтелектуална кака с коса до кръста и еййй такива големи цици ми прави аюрведа терапия, за намаляване на стреса. Тотален релакс  Peace
newsm09 newsm03

# 28
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Мишоната не кани с линк в новата тема ,което не ми пречи обаче да прелетя .
Лятото ми действа разлагащо-един сутрешен рожден ден е в състояние да ме разложи.С цялото си нахалство и изпуших 5 цигари(от чужди кутии) ,но учудващо не изпаднах в презрение към себе си.
В момента се надявам,че едно студено кафе ще ме ободри и ,че ще склоня нинджата да не излизаме следобяд..Ох,дали?
п.п.
През 2 минути има публикуван пост.Похвално или просто спам?

# 29
  • Мнения: 4 585
Номер три нули.

Общи условия

Активация на акаунт