ЮЛИ 2009. Тема 52

  • 12 217
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 67
Да е жива и здрава малката Катрин и бързо възстановяване на Цветен прашец!!!

мама Диди, Цветен прашец е със секцио - поне такива бяпа намеренията и. Дано се чувства добре!


Ох, момичета, мнооого се вълнувам....бебевалежа вече започнаааааааааааа!!!!!!!!!!!

# 241
  • Мнения: 651
Мале браво!На кой по-напред да честитя!!!!
Всички да са живи и здрави!
Санитам,супер сладури са!  Hug
Цветен Прашец smile3501 за голямата госпожица!!! Да ти е жива и здрава!

А тя секцио ли беше???

Аманитка,какви са тия диети по никое време, миличка???  ooooh!
Радвам се,че и мимето е ок!  Hands Thumbsup
Аз сега се прибирам от Пловдив.Моето бебче се е вдигнало нагоре.Няма да се видим скоро!Щом така е рекнало ОК!
Ходих и до Виса.Уж само някои неща щях да взема пак 100 лв. оставихме!Абе живи и здрави.В неделя ще съм на запис на тонове.Казах на доки,че този път искам 2-3 да раждат пред мене,иначе не влизам и той се смее... hahaha

Продължавайте с хубавите новини!!!!
Светли, честит рожден ден!

Възникна следната грешка при публикуването на новото мнение:
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.

# 242
  • Мнения: 1 208
Да е жива и здрава малката Катрин и бързо възстановяване на Цветен прашец!!!

мама Диди, Цветен прашец е със секцио - поне такива бяпа намеренията и. Дано се чувства добре!


Ох, момичета, мнооого се вълнувам....бебевалежа вече започнаааааааааааа!!!!!!!!!!!


Защото не я видях в списъчето - ама и аз пак съм пропуснала

# 243
  • Мнения: 9 095
Цветен прашец е със секцио, но терминът й не знам кога беше, нали до последно не беше ясен Thinking

Вили - покрай суматохата сигурно доста неща ще останат незабелязани, но все пак - много е кофти това с мъжа ти, горкия...наистина в тези жеги възмоцно най-малко излагане навън! да се оправя бързичко, а ти не се плаши от съня - времето ти идва, като гледам лентичката долу Hug

Сафо - чакам те с датичка за списъка Hug

деянова - то с вис виталис така става - уж нияо не взимаш, пък сума ти парички остаяш Blush

# 244
  • София
  • Мнения: 493
Браво на Цветен прашец,въобще не го очаквах! Да и е жива и здрава!!!  Hug
Светли честит ти празник! Всичко най-хубаво ти желая и приятно прекарване!
Санитам като видях мишоците и аз се просълзих! Много са готини!
Бебевалежа става все по-активееен  newsm68

# 245
  • Мнения: 40
Светли - Честит Празник!!!
Цветен Прашец - честита госпожица, страхотно име, много ми харесва!

# 246
  • Мнения: 11 818
Ехааа...браво на cveten prashes! Точно се чудихме, че изчезна и ето изненада!! Да е жива, здрава и да расте да расте щастлива Катрин - наистина хубаво име!
И тя е на моята дата и вече се чудя дали ще дочакам понеделник, но каквото е писано! Но, да, тя твърдеше, че всъщност терминът й е в края на юни.

Галенце, може и в Уикипедията да си проверяваш всяка дата, а и всички, на които им е любопитно. Заповядай за вашата дата - http://bg.wikipedia.org/wiki/25_%D1%8E%D0%BD%D0%B8  Hug Английската е по-подробна по принцип - http://en.wikipedia.org/wiki/25_June

Safo, голяма сладур твоя мъж.. а разбира се, че винаги ще намерят начин, това е специална гордост! Wink Хайде, ще чакаме да определят датата, пък дано я дочакаш, но и да не, не е страшно, моето първо нали беше по спешност.. евентуално може да повръщаш от упойката, защото ще си яла, пила..

# 247
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Честита принцеса на Цветен прашец. Ето едно отгледано бебче! Само хубави неща да се случват!


# 248
  • София
  • Мнения: 3 581
Олеле, честито на Цветен прашец. Малко неочаквано, но наистина я няма от доста време.
Супер новини вчера и днес.

galeto, не бе толкова си пише - и снимка имам newsm78. Може да я някакъв друг метод, че иначе излиза че главата е по-голяма от крака Joy
За таткото - не знам още дали ще ме чака, но и аз съм със секцио, така че предполагам 1 час нищо няма да му стане. За бабата - съм сигурна, даже искаше да влиза с мен в операционната, че тя работи в болница в САЩ и при тях можело да присъства независимо, че е операция
За почерпките също не сме говорили, но докато аз не се прибера едва ли ще каним някой - само най-близките, а пък той ако иска да си черпи приятелите

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора Shocked

# 249
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ох, колкото и да се опитвам да запазя самообладание, при тия новини вече не могааа...

Честито на Цветен прашец! Името на малката хубавица е прекрасно, ама аз съм пристрастна Simple Smile

И добре дошли вкъщи на Санитам и двамата сладури Simple Smile

Абе хора, докато ни дойде реда на тези дето сме края на юли, съвсем ще изперкаме, имам чувството....
Снощи сънувах как някой ми обяснява, че ако всеки ден четеш или говориш на бебето на чужд език и то като се роди и почва да го разбира...  Joy

# 250
  • София
  • Мнения: 3 581
хаха, след метлата идва ред и на чуждите езици
май съвсем сме изперкали вече - да вземем да раждаме, че не знам...

# 251
  • Мнения: 1 208
Е вие мамите със секцио как няма да ви чакат татковците.Моя мъж ,че раждах нормално и не се знаеше кога ще излезе бебето седя отвън и все го гониха.Той се прибира и след малко акушерката пак ми вика " Охххххх твоя пак е отвън"  Joy И  накрая като му се обадих,че си има дъщеричка да дойде да я види веднага пристигнаха а мен успяха да ме свестят ме изкараха чак след 4 часа.

# 252
  • София
  • Мнения: 39
Предлагам да си правим подаръци помежду си. Какво мислите по въпроса?? Например на Линет102 да вземем да купим една прекрасна метла, пък може и в употреба да влезне...

Санитам - една силна прегръдка от нас. Кажи къде ги раздават тези божествени съкровища? А относно коликите има една приказка: започва се с раждането, продължава с коликите, след това зъби.... ама е много хубаво и пълноценно.

Честито и на приятелката на Юлско бебе!!!

За "жабите" - при мен са почти всяка нощ.

Светли - бъди ни жива и здрава!!!

Ей, жива и здрава да ни е Катрин на мама Цветен прашец!!!
Ех, че хубаво!!!

Мама Барба - да може! Живот и здраве като се родят бебоците да се срещаме по кварталите.

# 253
  • Мнения: 37
Честито, Цветен прашец! Да ти е жива и здрава малката принцеска!
Светли ,честит празник само хубави моменти ти пожелавам  bouquet
Благодаря за подкрепата момичена Heart Eyes Hug

# 254
  • София
  • Мнения: 3 581
Предлагам да си правим подаръци помежду си. Какво мислите по въпроса?? Например на Линет102 да вземем да купим една прекрасна метла, пък може и в употреба да влезне...

На Кейт - английско-български речник Joy

Общи условия

Активация на акаунт