И аз ще се присъединя към вас...

  • 7 286
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 613
Стискам палци нещата да се наредят така, както ги искаш!  Praynig

# 61
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Дано всичко да остане прекрасно както в момента Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 918
Абе ние сме с теб  bouquet. Щастливи мигове и за трима ви. Много целувки на малката звездичка.

# 63
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Дано този път събирането да е за винаги и изпълнено с щастие Heart EyesНа всеки трябва да се даде още един шанс-правилно си постъпила! Успех  bouquet

# 64
  • Мнения: 4 212
Радвам се, желая Ви едно ново безкрайно на4ало.... Hug

# 65
  • Мнения: 6 315
Стискам палци и на двама ви!   bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 2 881
късмет и от мен!

# 67
  • София
  • Мнения: 726
Стискам палци и успех!!!!

# 68
  • Мнения: 597
Сайонара,искрено ти желая всичко да се нареди,защото най-хубаво е да сте си тримата и да намерите хармония в отношенията.Това е и най-доброто за детенце.
Успех и целувки.

# 69
  • Мнения: 4 187
Момичета,не съм писала дълго време...Доста неща се промениха.Преди няколко дни се прибра вкъщи,за да опитаме отново.Надявам се нещата да са такива каквито са в момента,а те са почти перфектни.Дано да имам късмет...все пак надеждата крепи човека...



Дано успеете да оправите отношенията си и нещата наистина да са перфектни ! Желая ти го от сърце  Hug! Успех Heart Eyes!

# 70
  • Мнения: 3 394
той, твоичкия как се прибра у дома-това може да помогне и на други Mr. Green

# 71
  • Мнения: 2 258
Прибра се,но....вчера си тръгна отново....То това стана вече за подигравка....Не го ща вече!!!Не ми трябва!Направо съм в шок...

# 72
  • Мнения: 918
 #Crazy Абе момиче, млада си, хубава си, имаш прекрасно детенце, ДАЙ СИ ШАНС в живота, сритай му задника на този боклук #Cussing out

# 73
  • Мнения: 7 837
Sayonara®, каквото и да решиш занапред, не му позволявай да си играе с теб.

# 74
  • Мнения: 934
Това идвам и си отивам малко или мнго ми е познато не искам да ти давам съвет но, веднъж станло ли е ще продъжи мъчението дълго ако му разрешиш. По добре за принцесата и теб е да се научите да живеете сами така поне даваш шанс на бъдещето си не се измъчвай повече не е лесно и не се преживявя за кратко време, но ползата е много по голяма отколкто мъчението да ту с теб, ту да го няма.
Кураж сайонара само това и време ти е нужно!

Ако има някакъв смисъл напълно ти съчуствам и една голяма  Hug от мен   

Общи условия

Активация на акаунт