Раничката стегнах аз,вече съм във ТРЕТИ клас/25/

  • 20 891
  • 322
  •   1
Отговори
# 75
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
и аз искам на море,ама няма тази година .ако е рекъл господ,ще отидем за няколко дена на планина-орешака,чифлика.............не сме решили още.ако някой има добри впечатления от някоя вила от троянския балкан,моля да сподели!
=^._.^= много се смях на изобретението,как им идват такива неща в главата!
александър днес ще дочете алиса и ще започне карлсон.но пак казвам-хич не му се чете,все гледа колко страници остават.

# 76
  • София
  • Мнения: 224
Бинджи 2710, страхотни снимки! Браво на планинарите!
Надявам се през август и аз да имам снимки, коъто да кача, само че от Рила. Много ме притеснява дъждовното време. В планината това въобще не си е шега. Thinking

=^._.^=, велико изобретение Joy Впечатлена съм! Ще го покажа и на моят син, щом се върне в София.

# 77
  • Карлово
  • Мнения: 4 702
Браво на планинарите. И аз му се каня на Ботев, ама няма ентусиасти да направим едно походче.
Сега Весето се е отдала на Power point и си прави проекти. Сама си го разучава и доста добрри резултати постига. Днес я поканих да дойде да видим как се вмъква звук, но не си била "свършила работата" и още не се е домъкнала.

# 78
  • Мнения: 48
...а нашата лятна ваканция още не е започнала    Joy   ама се радвам да чета за планинарите, отпускарите и въобще за всички, които имат интерсни занимания /като конструиране на приспособление за изпиване на айряна, дето мама го направи/   Simple Smile

# 79
  • Мнения: 367
Катето е на гости на баба си в Силистра,почиваме си една от друга  Laughing В събота се връща.Днес се заех с организирането на РД който е другата събота.Ще има дискотека  Party когато се прибере ще избира торта и нзапочвам организиране на РД на малката бандитка  Crazy Много поводи този месец  Wine Glass  Книжки чете бавно,но славно  Mr. Green

# 80
  • Карлово
  • Мнения: 4 702
Пак за книжките. Карам Весето да ми разкаже какво е прочела. Тя казва: "Не можах да си свърша главата и не знам какво става."
"А, защо не си я дочете."
"Ами, прочетох 20-те страници преди края на главата."
"Добре де, не ти ли е интересно какво става нататък?" Shocked
"Интересно ми е, ама нямам да дочитам главите!" hahaha

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 12:35 от chanoir

# 81
  • Мнения: 511
здравейте Hug
отдавна не съм се вясвала,но много неща минаха покрай нас
засега четем,в момента "Книга за джунглата"и ни остават още две книги от списъка,не иска да види и чуе за задачи
аз бях две седмици отпуска покрай преместването ни в нова къща
от 20 излизам пак и тогава ще ходим към морето

# 82
  • Мнения: 7 166
Здравейте! HugОтдавна не съм писала!


аз бях две седмици отпуска покрай преместването ни в нова къща
ЧЕСТИТА ВИ НОВА КЪЩА!!!
Още помня трепетите около нанасянето ни в нов апартамент преди години.Много е хубаво и вълнуващо.
Ти пък...чак задачи да решава в тази жега??? Трети клас какво ще прави?

Котка, определено трябва да патентовате изобретението! Grinning

Иначе моята второкласничка (пфу,че дълго) Казва се Цвети е отново при баба си в комплект с кака си.И аз сега съм само с малкия и направо скучая.

Имам повод да се похваля.Каката ни седмокласничка е приета в СМГ по първо и единствено желание.Не обичам към постовете си да слагам снимки с торти и питиета.За това ще кажа:Наздраве. Wine Glass

От тук  пишещите само ние, децата на Елфа,VAVA и dimma  ли ще ходят на подготвителните модули в СМГ трети клас?
Може септември да сформираме една СМГейска групичка. Wink

ВЕСЕЛА ВАКАНЦИЯ НА ВСИЧКИ!!!

# 83
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Ана, честито на каката! Чудесно е да осъществиш мечтата си  Laughing.

Саши няма да ходи на курсовете в СМГ, малко егоистично, но смятам и себе си да пощадя, че ми писна да търча по извънкласни занимания след работа. А и СМГ ми е доста далечко. Ще се поогледам за подобни в 125-то или 119-то.

Котка
, много е хитро изобретението  Laughing, а децата като едни бейове с наргилета  Wink.
Ние се записахме на спортния лагер  от този понеделник. Дано и времето да се позасуши.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 692
Утре пътуваме за морето! Куфарът е пълен само с надувни изделия различен вид, цвят и форма.   sport027  Почивката си остава почивка и е противопоказно до се вземат книги или други мъчения. Дано случим на хубаво време, че при нас е студено и вали...

# 85
  • Мнения: 419
Утре пътуваме за морето! Куфарът е пълен само с надувни изделия различен вид, цвят и форма.   sport027  Почивката си остава почивка и е противопоказно до се вземат книги или други мъчения. Дано случим на хубаво време, че при нас е студено и вали...
То пък ние като мъкнахме на морето кнги, та чак и учебници и тетрадки, познайте дали отворихме нещо Laughing.Така че добре сте направили  Peace. Поне багажа сте редуцирали. Wink
Пожелавам много  Nature Sunny на всички почиващи и край на umbrella

# 86
  • Мнения: X
     
   Да почерпя! Нашият татко днес постави точката след инж. Защити дипломна работа с отличен. Най-после аз отново ще имам мъж, детето - баща, а заводът- новоизлюпен инженер.  Joy

# 87
  • Мнения: 367
dideva,честито   bouquet

Катето започна обратното броене до РД и разбира се книжките са оставени в най-тъмния ъгъл  Laughing  С това четене през ваканцията съм станала  много досадна майка  afwitch Вече си мисля колкото прочете толкова,когато започне училище пак ще се стягаме  Rolling Eyes

# 88
  • Карлово
  • Мнения: 4 702
Dideva,
Честит мъж инж.
Ей сега вече го ударете на живот. Wink

# 89
  • Мнения: 7 166
dideva,Честито!!!

Второ висше?Или по-млад съпруг?

Пожелавам много успехи и скъпо платена работа!!!

Общи условия

Активация на акаунт