Строй се, преброй се в 135-та НЕМСКА тема

  • 13 509
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Строена и преброена на 24.06. пътувам към вас Crazy

# 16
  • Мнения: 1 049
Хайде и поредния номер да се строи и преброи..  hahaha

Приемам всякакви съвети за укротяване на гадене и повръщане по време на бременност. Понякога ми е така зле, че от леглото не мога да стана.

Диме, незнам какво да те посьветвам.. аз докато бях бременна никога не ми е прилошавало и не сьм поврьщала... може би някой друг ще има добра идея какво помага...  newsm78 Дано да е все пак само в началото и да изкараш лека бременност!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 584
Аз бях цял ден на тъп курс.

Много сте изписали, не съм ви чела - само да кажа - пуснала съм дисковете - дамите да си чакат пратките и да дадат отчет с резултатите Wink

# 18
  • Мнения: 48
ееееееееее....не е истина - нова тема да се започне и да изпишете толкова много вече    Wink   кога ще се доредя да съм на първа страничка и да се цопна първа и аааааааааааз    Thinking

Диме, и аз бях така точно преди година. Каквото и да правех нищо не помагаше с изключение на едни буркани с люти чушлета в доматен сос    Flutter   и си миех зъбите с една хомеопатична паста с вкус на грейпфрут. От всичко друго ми се    Sick   Прегръщам те    Hug   колкото и да е гадно сега, да знаеш, че си струва резултата на края     bouquet

# 19
  • Мнения: 1 178
Кой каzа, че климата не влияе на кожата, "благодарение" на него се сдобих с псориаzис  Confused
В лечебната коzметика zа атопичен дерматит и псориаzис съм инвестирала не малка сума. Знам, че сухата кожа трябва ежедневно да се хидратира, а не омаzнява. Във водата е добре да се слага олио zа баня или просто чист zехтин или бадемово олио (Mandelnöl).
За ръцете открих един крем с arnika не струва повече от 2 ?, но много съм доволна от него.

Дима, лека бременност Hug

# 20
  • Мнения: 32
Диме, честита бременност и дано да е лека! Hug
 
Айде и аз преброена.

# 21
  • Мнения: 1 687
Добро утро.
Бибитка, благодаря за темата.   bouquet
ееееееееее....не е истина - нова тема да се започне и да изпишете толкова много вече    Wink   кога ще се доредя да съм на първа страничка и да се цопна първа и аааааааааааз    Thinking
Aз пък бях  smile3533  Joy
Благодаря за снимката на Вики. Много порасна наистина. А и държанието й вече е много по различно.   Simple Smile
Хубава тема започнахте за сухата кожа. Моята калпазанка зимата получава по ръчичките червени сухи петна. До сега не бях вземала по специални мерки, ама май ще се наложи. В България не е имала проблеми. От два дена ходи на плуване. Не знам до къде ще я докараме.  newsm78 За сега схваща какво трябва да се прави, но на моменти започва да гледа до къде са другите деца и забравя за какво е във водата. Joy

# 22
  • Мнения: 4 138
боли ме пупата Cry от оня ден. 7 дена изкарах на дюкан, свалих само някакви 3 пършиви кила, обаче ме боли, все едно съм изяла таралеж жив. горда съм от себе си, че за пръв път устисках, обаче май прекалих.
от снощи похапвам зеленчуци. дано ми мине, че е много гадну.

# 23
  • Мнения: 638
Добро утро! Grinning
Събудиха ме в 6.00 ч. и вече съм бодра-бодра  Simple Smile
Кой каzа, че климата не влияе на кожата, "благодарение" на него се сдобих с псориаzис  Confused
В лечебната коzметика zа атопичен дерматит и псориаzис съм инвестирала не малка сума. Знам, че сухата кожа трябва ежедневно да се хидратира, а не омаzнява. Във водата е добре да се слага олио zа баня или просто чист zехтин или бадемово олио (Mandelnöl).
За ръцете открих един крем с arnika не струва повече от 2 ?, но много съм доволна от него.
Дима, лека бременност Hug
Много си права за хидратирането,там е цаката  Simple Smile,мазните кемове,само запу6ват порите и не дават кожата да диша,а това за лятото е ужас.
Отивам да се информирам за курс по немски,дано имам късмет и ми пасне с програмата на малкия.В къ6ти не искам ве4е да стоя,но нямам голям избор.
matakosmata,дано с въвеждането на зелен4уците се облек4и пупата!3 кг ,браво!
Усмихнат ден ви желая! Grinning

# 24
  • Мнения: 11 315
Сердика, повредата е в твоя апарат или доставчик! И аз като Дирк бях досадно-нахална и поне 5 пъти звъних. И от хенди, и от домашния. Не само на тоз ден. Два пъти ходихме до Сб и исках поне по 1 топка сладолед да изближем заедно, но уви. Звънни ми вечер да се разберем, че другата седмица да дойдете - имам повод за тортоправене.

ДимаКолева, карах 3 тежки бременности, няма лек. Лежиш, пиеш чай на малки глътки и гледаш да не шаваш. Особено с последната бременност доста се поглезих, но минах без К-н Драйфус да ми досажда много. Знам, че на теб ти е трудно с едно малко хвърчило около теб, но гледай да го гушкаш и да полягваш и то като полягва. До 16 г.с. може да те гони. Дано мине по-бързо при теб! Peace

Мноу пишете, девойки! Изстина ми кафето, докато изчета старата и новата тема.
Бибс, следващия път като забягвате към Черногорието, може ли да ми звъннете, искам да избягам! Crazy

За морето - резервихраме 1 седмица хотел на Обзор, само нощувка. Бибс ми прати един линк, че и немците посещавали същото място препоръчват точно само нощувка. Ако някой се подвизва из Варна в тоз период, мисля да досадя с моето присъствие и да се насладим на делфините, а и кафе с някоя от вас ще ми легне добре.
На лични пиша датите за вероятна срща.

# 25
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро,

не разбрах аз защо се редим и се броим?
казармен режим?

Коте, псориазисът не е автоимунно заболяване?
баща ми го има... миризмата на катран ми е като мъжки парфюм  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 707
Добро утро дами,
да се преброя и аз, че да не ме изхвърлите от списъка  Rolling Eyes. Нали рядко пиша и да няма санкции някакви  Thinking.

Мате,
не разбрах на какво казваш "пупа", но предполагам корема? Явно не ти понася организма. Защо се мъчиш бе жена, всеки е хубав по своему. Слаба си била някога, сега просто си хубава  Sunglasses.

Нямам голям опит с козметиката, но за моята проблемна кожа ползвам медицинската серия на Eucerin. Те имат кремове с уреа, но аз не мога да кажа колко са добри.

# 27
  • Мнения: 4 138
танче, добра душа си ти, развесели ми деня  bouquet
обаче се мъча по чисто технически причини. имам малко дете и трябва да съм фит, а ако съм с 30 кила наднормено тегло, няма как да ми харесва да се движа. омагьосан кръг е. налага се..........майната и на естетиката инак.

бе я да ви питам нещо. купих на дятиту седалка за колело, обаче нямаме още шлемове, можем ли да идем без шлем до магазина или е напълно задължително да е със.........

хихихи, вчера купих на алекс баварски кожени гащи, момчешки. голям купон са, ама са и големи и ще ги носи догодина............голяма е хулиганка с тях.

ей таквиз са    http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1803677145 … ;salenotsupported

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 09:30 от matakosmata

# 28
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Мисти,мерси   bouquet
По радиото се варти френско арабска  песен, и слуам аz. Дискотек, Ла минет... и питам .
Леле, не мога да писа с Кредора.  Confused

Дима, лека Hug

Мате, каде остави феислифтинга. Ботокс zа нацало.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 09:44 от Шехи

# 29
  • Мнения: 3 880
Мате, няма май още закон, който да задължава за каските, но аз лично не бих рискувала. Ще вземе за белята да стане някой сакатлък....Идете до магазина с друго превозно средство. Децата в седалките на колелетата винаги ми се виждат много уязвими Confused

Общи условия

Активация на акаунт