ВМ НВХ Пържолчица цвърчи, сланинката ми се топи-40 част

  • 39 661
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 873
Ч.Р.Д. Поли.Бъди жива и здрава.Весел празник. Hug

# 46
  • Мнения: 2 726
Щъки,Ванче,благодаря ви много  Hug   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 280
Поли,Честит Рожден Ден Миличка и от мен,сега влизам в темата и май малко съм позакъсняла....Бъди здрава,щастлива,много обичана и винаги усмихната!!!  bouquet   Благодаря за хубавите нережимности,да знаеш,че ще ги опитам всичките ! После и трето дупе ща започна да заформям... Embarassed
Как ми се иска да съм на Поли на диетата../тоест като тази на снимките горе.../,ах само ако се отслабваше така...няправо щях да подгъвам крачураците...ох,мечти....отивам да спя,няма да кажа какво  съм яла...че опписанията ми ще станат като Паисиевият труд.... ooooh!
Днес е било пълнолуние,сега видях...та значи от утре,като ще се сурнем да слабееемммм..искате,-не искате- слабеете ! Получава се едно оттичане на течности,мазьочи,токсини..абе де що има се изтича..../аз се чудех днес какво е станало с акаунта ми в банката,е те сега си обясних,то било от пълнолунието..../  Rolling Eyes......При мен напоследък това пълнолуние с цялото си оттичане,се върти 4 пъти в месеца...няма новолуния,или четвърти разни..само пълнолуния при мене...това по банковите въпроси,ама с килата съм само на новолунни цикли...обърка се природата ей.....кво стана и аз не знам....добре,че не се затоплям глобално,че ще си помисля ,че съм влязла и в критическата....

# 48
  • Мнения: 2 726
Благодаря ти и на теб Пинко-малинко  Hug
Днес съм режимна,едни свински пържолчици,доматки,маслинки....  chef
Покрай празника ми,малко бях на сладоледено-шоколадена и не знам още каква нережимна диета не че ми беше зле,де,та малко вода позадържах,ама сега успешно я източвам  Crazy

# 49
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
  bouquet
 Heart Eyes
 Hug

# 50
  • Мнения: 1 488
Мили ми малини,зачезнахте от славните ни редици,темата ни все в девета глуха,но аз ще се завърна!Империята отвръща на удара ще има.Сега съм спокойна защото килограмите са в желаната граница.Започвам спорта,както си му е редът.Целувки   bouquet

# 51
  • Мнения: 13
тодай:
6 яйца, масло, синьо сирене, свински гърди, сърца в масло и сметана - амммммммммм Simple Smile
От 4-5 месеца съм на ВМ, чувствам се отлично паднах на 14-15% подкожни мазнини. Целта е да съм около 10%. В същото време за този период не съм мръднал от 80кг Wink

# 52
  • Мнения: 1 488
Супер!
Предполагам,че и тренировки имаш!

Аз да почерпя виртуално




Днес мъжу има имен ден  Grinning
Ади лека и режимна ви желая   bouquet

# 53
  • Мнения: 82
Здравейте!
От няколко дни съм на една моя си диета и ми е чудно до колко тя е в категорията на НВХ?
Диетката,която практикувам включва основно шопска салата,а когато чувствам по-силен глад
добавям кашкавал,кебапче или друго месце.Освен това някой йма ли идея колко калории се
събират в една ш.салата?Достатъчно ли е това за да сваля 3-4 кг. и колко време би отнело?Да добавя ,че не спортувам.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Господи.... ooooh!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 5 193
mitsa ...
Чакай малко,че нещо не разбрах...

Твоята диета е шопска салата цял ден-т.е. обяд и вечеря, едва ли закусваш с шопска салата....
...ако не издържиш на шопската вкарваш и кебапче,кашкавал и месо...

ВМ НВХ е високомазнинно хранене-ако беше написала,че в шопската слагаш зехтин, че приготвяш месото с някаква мазнина,или сметана-да, мазнинно ти е храненето,но не и високомазнинно....

Дали е НВХ-ако нямаш въглехидрати,или са под 20% за деня-да,НВХ ти е храненето
Сега ще питаш колко са 20% от дневното ти меню,щото може би не обичаш да смяташ(само предполагам)...ами горе-долу 30гр при твоете ядене само на домат,краставица,сирене и кашкавал..Месото не ти носи въглехидрати

Една шопска салата..не че е трудно и сама да си сметнеш, все пак не е задача по физика, но..заповядай :
Шопска салата

1 домат- около 200гр
1краставица-около 200гр
сирене-40гр
зехтин-1с.л. приблизително 10гр

Калории 293
Мазнини 23,1гр
Въглехидрати 9,6гр
Белтъци 9,8


На последния въпрос не мога да ти отговоря, вероятно ще ти бъде трудно само с шопска салата да отслабнеш, защото калориите са много малко, ако включиш спорт пак ще ти е трудно,защото храната ще ти е малко и ще се чувстваш уморена

Успех  Sunglasses

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Абе детето спи и аз затова прописах...последно време никакво време, и малко грижи покрай грахи имах,но отминаха
Аз съм същия, непроменен, държа ги тия минус 3 кила и не падам под тях,но и не се старая особено
Днес си обличах дрехите от работния ми период, стават ми само 2 полли и 2 ризи,и едно сако...другите ще чакат по-добри времена,но и това е добре, все в нещо успях да вляза

Хайде, бягам си да свалям още 3-4 кила

# 57
  • Мнения: 1 488
Mitsa това което правиш не е много разумно!Госпожицата ти е написала много внимателно нещата!

Малкият Момо като го гледам на тази снимка и се сещам за племеника ми.Такива са гъбки пък си и мязат малко  Wink

# 58
  • Мнения: 1 280
Ето ме и менеееее..ама да не мислите,че съм диетична? Неее...не съм ,и затова хич и не пиша...хайде ,като се стегна ще намина... Hug

# 59
  • Мнения: 82
Ок.Разбрах!Не влизам във вашия режим.Просто исках да знам.
Само за сведение да ви кажа,че по този начин веднъж свалих 15 кг.
Благодаря!

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 19:48 от mitsa

Общи условия

Активация на акаунт