ВМ НВХ Пържолчица цвърчи, сланинката ми се топи-40 част

  • 39 664
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 726
Привет и от мен  Hug ,
следя ви изкъсо к'ви ги вършите....кой сирьозен,кой не  Wink
аз съм от първите,че моренцето се задава,юхууу... Whistling
папкам си месцата,лоча си водата и яко спорт..и резултата е задоволителен Peace
Туй от мен за сега,пак ще намина  Hug

# 76
  • Мнения: 1 488
Тони, много стимулиращо ми действаш да знаеш.Така ме надъхваш да не правя издънки,а отдавна не е имало някой дето да ме надъха.
Закуска кисело с трици и лен.
Обяда ще е салатка със зехтинец и пуешко/да го изям,че суматии време седи в хладилника/
Вечеря умувам още!
Сутрнта поспортувах 30 мин плуване.Походих си 8 км до момента.Сега релакс.Целувки и лекинка
Полинче  Wink като каза вода и се сетих,че ми е малко водата пак.
Отивам да пийна една шишичка  Grinning

# 77
  • Мнения: 13
ООО yea yea yea, поласкан съм  Embarassed  Значи да продължавам в същия дух  Wink
Както предните дни, нищо ново в папото.
яйца-6, 250-300гр свинско, 100гр пил сърца /в масло/, май това ще е до вечерта, като ми е останало само 1 хранене. Днес мисля да почина от тренировки.
Вчера кроса беше добре, но горещината си се усети до някаква степен. Нямам търпение да свърши работния ден Simple Smile
Айди и да не ходите по слънцето много  Peace

# 78
  • Мнения: 1 280
К'во яла,яла..ама и сладолед яла... Embarassed Поне да го бях оттренирала да не ме е яд..ама то май не ме е яд...иначе нямаше да го изям така съвсем разумно. Бях съботно на работа,че другата седмица ще почивам... Ще имам много  време за тренировки,ама да видиме. Но ...да споделя ,че на кантара пак съм нагоре с килата...ами не съм сериозна и това си е! Все на някъде ме избива,ето сега и с този сладолед пак.. Утре ще поостана на пътечката за наказание повечко..ама то пък само сладоледа да беше...хай няма да разказвам ,че много срам.. Embarassed Sick

# 79
  • Мнения: 13
Да си пусна уикенда Simple Smile
Петък след работа - кино, ресторант до късно, прибрах се ужасно рано сутринта.
Събота - тренировка много добра Simple Smile Храната си е ВМ не мърдам.
Днес /Неделя/ - много задачки всякакви, и много работа имаше в апартамента Simple Smile Сутринта може да се отбележи с спринтове на НСА Simple Smile Туй е то.
Айди лека и приятна нова седмица Simple Smile

# 80
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ало, тук е той....
Бях селски турист ,но днес съм пак ситизън напорист
Грах вълшебен, неуморен , лапичката си изгори
имах кратки тревоги-вече мина, раната изфърча в тилилейски гори

Сега,на ротацията се връщам пак
няма ме тук, там съм, ако някой го потърси-крия се под калпак
Хайде

Туй Тони много добри резултати имало...
Поздрав и от нас  Sunglasses

# 81
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Не съм по режима ( в смисъл , че намалих мазното ) , но си ви чета
  bouquet

# 82
  • Мнения: 1 488
Аз да си призная изкарах в неделя цял ден на питка.Всичко беше на разделното хранене на принципа.Питка със салата,а вечерта само питка   Wink няма поражения,продължавам с мазничкото.Снощи дробчета на обяд пилешка пържола със сметана  всичко да се подразбира със салата.
Довечера нямам идея какво да готвя.Лекинка и хубав ден на всички   bouquet
Гуспойце пишете тука така от време на време   bouquet ротация мротация,ама нази сУФсем ни забрайхти  Grinning

# 83
  • Мнения: 2 726
Привет дружина,аз държа фронта,че в неделя моренцето ме зове  Flutter
Сега закусих 2 бъркани яйца с една печена чушка вътре и масълце Heart Eyes + краставичка и малко ивара  Grinning
За обяд пилешки филенца на скара+сметанка и може би един домат,следобяд 3-4 ореха,а вечерята ще я мисля
Вода - минимум 2,5 л.,напоследък не падам под това количество,малеее а като се сетя миналата година как пиех по едва 1 литър  ooooh!
Към обяд ще се замъквам във фитнеса да се потя  Crazy
А следобяд съм на фризьор,да се разкрасявам  Flutter
Абе хубав ден се очертава,пу-пу да не мимине котка път  fingerscrossed

Хубав ден желая и на вас,мили мои  Hug  Heart Eyes

# 84
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Като ви чета ми се приисква да съм пак при вас, а не само да ви чета.
Ама пусто не ми се хапва месо. От НВХ ми остана и да не ям хляб, картофи, ориз.....

А трудно с яйца и риба ще докарам НВХ.
Ако някой има наблюдение по въпроса да казва, ще съм задължена.  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 13
е ВМ не е само яйца и месо /те са основното но има и други/ Например - свински черен дроб, патешки и пилешки сърца, сметана, масло, всякакви мазни сирена но без месо на мен не ми е вкусно Wink

Вчера много добра тренировка може да се отбележи Simple Smile
Днес само ще се тъпча Simple Smile
Основното ми е пилешки крилца, яйца, печени чушки, масло. За вечеря не съм мислил все още Simple Smile
Намерих си масло - домашно не пастьоризирано. Има невероятен вкус миреше си на мляко направо е невероятно. Ако ви интересува за София мога да ви кажа от къде си го намирам.

# 86
  • Мнения: 1 488
Тайсче  Hug
тиквички с кисело мляко пълномаслено и яйца на фурна
Салати със зехтинец/маслинки/сирене и кашкавал,риба
рибата си е нещо много полезно.Аз сега ще пълня пипер с кайма и в гювеча  Grinning
Вчера миш маш на обяд а вечерта пилешки дробчета,салата и зехтин
Междинките са ми разни бадемчета или лешник  Wink вода 2л.
Полинче бравос  Grinning
Мазно млекце скоро от село нямаме като доставка,но пък разни мазни пилета по 2 кила да не ви разправям.Като се залой булюна с нож да го режеш  Crazy
Ади лекинка,отивам да готвя  chef,че след час мъжу ще се прибере и ще ми изяде ушите
Пинки  Wink нали се сещаш   bouquet

Последна редакция: вт, 28 юли 2009, 16:03 от Щък

# 87
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Трябваше да се уточня, че не ям месо, субродукти и т.н.
Мляко, яйца, масло и риба са единствените  животински продукти, които ям. (преди време бях писала, че като започнах да ходя на йога ми се отяде от месо и така вече 3 месеца).

# 88
  • Мнения: 1 488
Еми давай смело
Ден със салата,риба на фурна или скара,зехтин
Миш маш
Тиквички на фурна със мляко и яйца
Омлет
Рибена чорба
Ядки
Салата със сварени яйчица
Яйца по панагюрски
Печен пипер с яйце и сирене на фурна
И сигурно има още,ама не се сещам сега  Grinning да се подразбират нещата с масло или зехтин  Wink комбинирано със зеленчук  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 280
Леле,колко сте ми сериозниии...бравуска на вас!  Минавам да се докладвам ,че съм на диета със сладолед...майтапя се,исках да кажа,че ям сладолед,което не е включено в никоя диета...не съм отслабнала,защото няма как да стане,като не се прави каквото трябва..Решила съм да ставам Щраус.... Laughing  ,защото както си кажа,че няма да съм на работа и веднага ми намират къде да ходя и какво да върша,и моят почивен ден заминава на кино..затова ще стана Щраус,да си заравям главата,да не чувам нищо ,и да не им казвам нищо...защото като си заровя главата ще си заровя и устата !!! Така ще придобия едно завидно спокойствие...ще си медитирам в пясъка и ще съм доволен ! барем ми дойде акъла ,а и със заровена човка няма как да ям,както правя сега например!  Ето до какво решение съм стигнал..Толкова много са плюсовете,като си заравяш главата,че си нямате на идея даже! Ни чул,ни -видял...Няма да снасям яйца,ще си ги купувам от магазина...Хайде,ще намина пак... Hug

Общи условия

Активация на акаунт