Град ЛЕВСКИ !!!!

  • 9 726
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 444
Аз днес правих кексечетата на Блонди,а вчера едни солен кекс с лопуш  Peace А какво става със срещата от другият форум? Rolling Eyes Май я провалих.

# 226
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
А не се притеснявай. Когато можеш се включи и предложи ден за среща. Проблеми няма никакви .

# 227
  • Мнения: 6 444
Ами ако искате да е някой ден след празниците-вторник,сряда-как ви звучи?  Rolling Eyes

# 228
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Вторник съм на Плевен, а за сряда незнам още. Ако има нещо нередно от вторника сигурно пак ще съм на Плевен.

# 229
  • Мнения: 6 444
Добре,тогава сряда,четвъртък..Като знаеш кога ще си свободна -свиркай  Peace

# 230
Хей,эдравейте!Как сте?Хайде и аэ да се включа кам вас.

# 231
  • Мнения: 6 444
Хей,эдравейте!Как сте?Хайде и аэ да се включа кам вас.

Здравей добре,дошла!
КАжи нещо повече за теб,може да се познаваме!
Абе знаех,че не може да сме толкова малко левченски мами!  Laughing

Сега видях,че си мамата с близнаците от другият форум!  Hug Добре дошла и тук!

# 232
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз днес правих кексечетата на Блонди,а вчера едни солен кекс с лопуш  Peace А какво става със срещата от другият форум? Rolling Eyes Май я провалих.
А аз мисля за утре да спретна една "Шоколадова лава", че нещо не ми се меси козунак. Ще пусна снимки после.

# 233
  • Мнения: 6 444
Аз вече си направих великденската торта,а вчера спретнах едни козунаци,но забравих да ги снимам.Тортата е навита и става много лесно и интересно.Ще пусна стъпка по стъпка правенето в тортената тема  Peace
На вид не стана много добре,защото при украсата смесих сметана и готова моделираща мсаса,но се надявам поне да е вкусна. Peace

# 234
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Еееее, давай рецептата, може и нея да направя. Пускай я тука или на лични. Аз още не съм си приготвила продуктите за лавата.

# 235
Хей,мами вие много готвите и аз но когето ми е скучно го правя с мерак.Защо така все едни и сащи сме във форомите каде са всички майки от Левски те поне да бяха малко да ги разбереш,а нашият малак град поне е пълен със тях.За това можем само да се радваме.

# 236
  • Мнения: 6 444
Ангелчета,наистина можем да се радваме,че има много мами в града,но аз все не мога да си намеря компания за детските площадки  Rolling Eyes
А в този форум има поне още 2 мами,които са от Левски,но не пишта тук  Wink

# 237
  • Мнения: 0
здравей.те мам4ета  chefпозволете и на мен да се вклю4а кам вас в този форум.

# 238
  • Мнения: 6 444
Добре си ни дошла yaseniya  Hug

# 239
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
 newsm62 smile3501 Ееееее, събрахме се бе.
Наистина има много майки който са често във форума но не се записват в темичката, а само я четат. Айде бе мами престрашете се, ние хора не ядем.

Общи условия

Активация на акаунт