Град ЛЕВСКИ !!!!

  • 9 726
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
Здравейте левченски мами!Аз съм една от вас.Майка съм на момче на 3г.11м.,казва се Радостин.Сестра съм на A4E,с която си пишете. Simple SmileЩе ми бъде приятно с вас.И се надявам да станем още повече мамите в нашия форум.

# 241
  • Мнения: 6 444
E,браво на нас-растем  Laughing Чакам с нетърпение да направим 15 странички и да спретна едно нова и обновена тема-я вижте другите градове какво правят  Crazy To срамота-три години една отчетна тема! Confused

# 242
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Права си Хриси, но както казваш ти повечето минат прочетът и не се отчитът в темата. Не виждам нищо лошо майки, който са от един и същи град да си пишат във един форум.
Добре дошла rumila, радвам се, че се увеличаваме  Peace.

# 243
Как сте мами?Кажете нещо интересно,защото при мен е все едно и също.Очаквам с нетарпение зълвами да си доиде от Испания след десетина дни.Тогаве дните ми ще минат по-бързо докато заминем.

# 244
  • Мнения: 6 444
Какво интересно да кажем-все едно и също  Crazy
А кога ще заминаваш?

# 245
Ами има време кам 20 юни.Просто незнам какво да ви кажа :ooooh newsm78.

# 246
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Здравейте. Писна ми вече от тези празници. Да си почват пак раб. дни, че направо ще откача вече.

# 247
  • Мнения: 6 444
Да и при мен е така  Tired Авъв форума е пълна скука-всеки духнал нанякъде!

# 248
  • Мнения: 318
Привет на всички мами! Simple Smile
Чак сега виждам, че има темичка и от Левски.
Аз съм от Бургас, но на съпруга ми рода е от там.
Скоро бях във вашия град на гости.Много ми хареса парка.Не мога да прибера щерката от люлките. Grinning
Ще ми бъде приятно, ако нямате нищо против, да си бъбря с вас.

# 249
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ianina  добре дошла при нас. Радвам се, че си се включила в нашите редици. Ако може да кажеш нещо повече за теб.

# 250
  • Мнения: 318
Снежка подсети ме , ако пропускам нещо важно. Grinning
Името ми е Янина и съм на 27г. с едно детенце - Никол.
Чета темите за хоби и благотворителност.
Харесвам квилинга ,декупажа, фъкането и други ръкоделия.


# 251
  • Мнения: 6 444
Ianina,добре дошла и от мен!
Жалко,че не си ни намерила по-рано,за да си спретнем една срещичка(аз все за срещи бърборя,ама като ми е малко скучно  Blush).Кога ще идвате пак насам?
А със срещата какво стана-има ли свободни? Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 318
GrOzNoTo^_^PaTe чесно казано, не знам кога ще се случи това.Нашия татко се гласи за панаира през август.

# 253
  • Мнения: 6 444
Е,значи може да се видим  Hug

# 254
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Хриси, заета съм в момента с настоятелството на училището и не знам кога и как ще съм свободна. Пишман станах що се хванах с това нещо. Ако все пак с Ангелче и сестра и решите нещо за срещичка пишете тук може и да успея да дойда.
Снежка подсети ме , ако пропускам нещо важно. Grinning
А нещо за мъжа си? Кой набор е как се казва, ей такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт