Стъклени шишета - стерилизатор за микровълнова

  • 3 320
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 740
А колко време изварявате на котлона?И ако стерилизатора не е за МФ,пак ли има проблем да стерилизирам стъклени шишета?
Около 5-10 мин.преварявах на котлона.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И ако стерилизатора не е за МФ,пак ли има проблем да стерилизирам стъклени шишета?

моите стъклени шишета стерилизирах в електрическия стерилизатор на Чико и нямах никакъв проблем

# 17
  • Мнения: 544
Майките, които са изварявали стъклени шишета в микровълнова пишат, че също нямат проблем...а дали е позволено стъклените шишета да се изваряват в електрически стерилизатор???

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Майките, които са изварявали стъклени шишета в микровълнова пишат, че също нямат проблем...а дали е позволено стъклените шишета да се изваряват в електрически стерилизатор???

точно там е позволено.иначе и в МВ може,но някой шишета изрично е упоменато да не изварят в МВ

# 19
  • Мнения: 400
Не съм чела листовките на шишетата.Ползвам B-free и съм ги стерилизирала в микровелето Rolling EyesВече не стерилизирам.......

# 20
  • Мнения: 544
Хммм, вчера от Кикиморско царство ми отговориха, че стъкленото шише на Чико може да се изварява в стерилизатор за микровълнова  newsm78 ...това дали само за тази марка се отнася?

# 21
  • Мнения: 1 472
Точно в листовката на стъклените шишета на Чико пише да не се стерилизират в микровълнова.

# 22
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имаме едно стъклено шише, някаква куче-марка, най-обикновено. Нямаше нито листовка, нито нищо. Стерилизирах си го без проблеми в микровълновата. Не е имало проблеми!

Общи условия

Активация на акаунт