НОРВЕГИЯ - нека да е лято, тема №36

  • 20 399
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674


Сливке, тез бухти ще ги сънувам. Ама ще потрая още малко и мама наготово ще ме нагости с тях (уж отслабвам, ама по-скоро умствено).



Битърче... Hug И иначе...за слабеенето...умствено ...и аз съм така  Joy Май никога няма да порасна... Crazy Явно имам  силна връзка с Вътрешното Дете, което много надделява в мен... Mr. Green Не искам да се променям,искам да си остана такава "откачена" до... newsm27  hahaha Па кой каквото иска да си мисли... Crazy

А за духчета, малко си ме беше страх в началото... особено в другия хотел  Rolling Eyes но вече май им свиквам...  newsm78 Или поне така си мисля... Laughing Жертви няма, така че няма страшно... hahaha


Привет на новата  malica  Hug Хубаво си се престрашила, понеже ние не хапем...  hahaha


Колко много   мами сте preggo .... baby ... Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 5
Мерси,мерси!
Ами да видим кой ще е прав?Каде щаркела ще долети най-напред...   Може да запо4нем да приемаме залози...кои знае може пак да направим някои удар току виж сме забогатели smile3508
Какво си 4акаш ти?
Аз 4акам мом4енце  sohappy sohappy sohappy

# 17
  • Мнения: 977
Какво си 4акаш ти?
Аз 4акам мом4енце  sohappy sohappy sohappy

И аз така - второ мъжко.  Laughing

На теб първо дете ли ще ти е това?
Как протича бременността ти?

Винце, с тия духове ще ме умориш.  Joy
При теб винаги е весело!  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 674
Какво си 4акаш ти?
Аз 4акам мом4енце  sohappy sohappy sohappy

И аз така - второ мъжко.  Laughing

На теб първо дете ли ще ти е това?
Как протича бременността ти?

Винце, с тия духове ще ме умориш.  Joy
При теб винаги е весело!  Mr. Green

Ох, ми то  верно си е весело, покрай духчета...  newsm65

Отивам на работа милички.... 55 а вие  да слушате, че ще ви пратя духче...!  Rolling Eyes

До после... Kissing Heart

# 19
  • България
  • Мнения: 1 090
malica, добре дошла и късмет с раждането!

Винце
, аз страх хем имам , хем нямам от духове. Ама е определено неприятно, 4увства се един хлад и те побиват тръпки, особено когато си сам с тях. Имам спомени , мдаа, особено когато ме остави сама в компанията на духа. Mr. Green newsm34
Когато се намирам в стари хотели тук винаги ми се струва , 4е витаят духове, и преди ми се е слу4вало. ..
Молинка, ха така , аз казах ли накъде отиваат работите. Laughing Убивал бил време, хаха Whistling.4овекът ти е купил къща и я е обзавел дори , и изглед ти осигурил . Само 4ака да се нанесеш, но ти си знаеш там Peace. Никой не може да ти се бърка Peace.

Мишелка
, познах и за тебе  Laughing , нали си говорихме, 4е 4акат бебето да се обърне и ето. Браво на бебето, само си помогна ! Абе, от време на време правят свестни работи дофторите тук, спор няма Peace.

Сливка
ми отвори вдъхновение за готварски подвизи, как знае слабото място на 4овека Grinning. Като  ми дойде на гости я оставям да прави закуската. Joy

Битър4е
, какво е това главоболие, стига , кажи му да се маха Naughty, аз така го гоня моето  Laughing.

Лека ве4ер от мен!

# 20
  • Мнения: 200
Malica,добре си ни дошла в нашата норвежка дружинка! Hug

# 21
  • Мнения: 3 674

Винце, аз страх хем имам , хем нямам от духове. Ама е определено неприятно, 4увства се един хлад и те побиват тръпки, особено когато си сам с тях. Имам спомени , мдаа, особено когато ме остави сама в компанията на духа. Mr. Green newsm34
Когато се намирам в стари хотели тук винаги ми се струва , 4е витаят духове, и преди ми се е слу4вало. ..


Няма повече да те оставям сама... Hug

 Тичам да свиря пак, има доста хора в хотела и паузата ми свърши...15 минути летят все едно са 5  Confused

До утре! Hug

# 22
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Леле, Винска, завиждам ти  Shocked Grinning. За духчето, аз откога чакам да ми се случи нещо такова. Ама мен явно ме избягват.  Rolling Eyes

Малица, еее пристраши се най- накрая. Откога я карам да се включи. Да ви кажа, момичета, че с нея сме съседки, на една ръка разстояние дето се вика  Mr. Green

МИшелка, аз нали ти казах, че така ще стане. Супер, много се радвам, наслаждавай се на останалото време 2 в 1. Как е Вики?

Уф, започвам все по- често да мисля за смяна на работата. Направо ужасно взе да става. Инемогваме откъм персонал, а шефа не иска да се бърка в джоба за екстра йелпери и ние се скъсваме от работа. Дори става невъзможно да се работи както трябва. Немога да огрея навсякъде. Натова отгоре, сега като започнат колежки една по една да ходят на ферие, не искам да си представя какво ни чака. А и парите са малко за работата, която вършим, та взех да се ядосвам  Close Ето, днес видях добра обява за Радисан, ноооо шефа си е вързал гащите с 3 месеца опсигелсе период и е невъзможно да подам молба за там  ooooh! Ще видим, какво ще правя  Thinking

Хайде лека и до утре   bouquet

# 23
  • Мнения: 8
 Hug Здрасти Миличке, добре си ни до6ла  bouquet

# 24
  • България
  • Мнения: 1 090
Добре , тогава може пак да те посетя някой ден Laughing Hug.

Боб4енка, а ти сега вземи смени хотела от дерт , 4е няма духове Grinning. Без друго си недоволна гледам Joy. Оба4е проу4и предварително кои хотели имат духове, да не те я яд после  newsm77

Малица
, хаха, никой не Апе тук, па и да иска не може през компютъра. Mr. Green Аз бях страхлива като теб в на4алото Crazy, сега ли4и ли ми? Wink hahaha

А за умственото заслабване, не сте сами , къде без мен Naughty Grinning, понякога се 4удя на колко години съм, не ми идва акъла в главата, а одъртях Mr. Green.

# 25
  • Мнения: 5
Mishelle-парво беб4е ми е  smile3521 та сам малко притестисната,но се даржа.Бременноста е общо взето добре,нормално-трошавам кантари от раз smile3511 и рекорди за най много стрии  newsm50 и разширени вени af -направо радост голяма.Живо и здраво да ми е беб4ето и вси4ко да мине нормално с раждането само,другото някой слан4ев ден ще го преживея smile3518.А с тебе как е? Някакви изгледи за раждане  Simple Smile

bob4enka -ами страшно си е,тука някакви духове пращат наляво надясно ,4ета-та малко се поуплаших  #Shocked
Ти,защо не пробваш да се явиш на интервю? Може пак да излезе някаква вазможност,знае ли се.

Хайде сега да си вдигна д-то малко от компа да сварша нещо полезно и аз днес,вси4ко живо работи аз....лежотя и  eat

Хубав ден на вси4ки ви желая
 newsm47

# 26
  • Мнения: 200
Ау, Норче ,не ме тормози тъй ,аз закуска ще приготвя ,ама най -много да хвърля някое яйце върху филия хляб Mr. Green. Тез бухти са мамино производство.
Хубаво е ,че четата ни се увеличава Hug. Нови форумски бебета се очакват ,че и май по едно и също време. Grinning

# 27
  • Мнения: 5
Кой друг 4ака беб4е Mr. Green?

# 28
  • Мнения: 977

Smile, не се покривай!  Laughing

Николетка пък скоро роди една красива госпожица!  Hug

# 29
  • България
  • Мнения: 1 090
Сливке, ако смяташ да мине номера с филиите да си поканя една норвежка гостенка направо Crossing Arms. Майтап Wink,  като ми дойдат гости не ги мъ4а и не ги карам да работят, само лайф Whistling, понякога правя и закуска Wink.

malica ,браво , гледам не ти липсва 4увство за хумор Laughing, а аз много та4а това ка4ество! Боб4енка е слу4ила на съседка bowuu.
Оба4е с тея бременните хормони и кореми , ми иде да побегна дале4 от вас  hahaha, уплашихте ме направо #Crazy. Но съм наоколо, де Crazy.




Общи условия

Активация на акаунт