Тайната на дългата и здрава коса - 69

  • 33 575
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 050
бояна наистина снимките са мн. хубави - прическата ти и ти самата мн. хубава, желая ви мн. щастие а на теб леко раждане
мн. свежа рокля имаш и ми харесва колко семпло, не притрупано е всичко Simple Smile

# 256
  • Мнения: 2
1Смесват се по една супена  лъжичка мед и сок от алое и една чаена лъжечка чеснов сок,Сместа се оставя в хладилника,Преди употреба сместа се смесва с жълтък стои се час и се измива с чай от лайка или коприва
2Косопадът се дълже на липсата на вит.В,затова трябва да се яде_черен дроб,черен хляб,олио,мед,слънчогледови семки,орехи,риба,ориз,плодове и зеленчуци.Да се пие сок от портокал-витВ9
3Главата да се масажира с каша от бяла глина
4Понякога косата пада поради липса на цинк в организма-телешко месо
5В1 лит.вода се слагат няколко обелени картофа.Като кипне се слагат люспитеите на 5 големи глави лук.Варят се пет мин.и се изваждат.Пуска се половин ръжен хляб,ври 20мин.и се изцежда.С получената смес се маже главата и се увива в кърпа-20мин.и се измива само с вода.повтаря се 4 месеца 2 пъти седмично.Ефекта е невероятен.
5.Веднъж седмично главата се маже с масло от жожоба-така се спи.
6.Прави се лосион от 100мл.водкаили ракия и 5 суп.л.пепел от лозови пръчки.Маже се всяка вечер
7.Главата се маже с сок от лук или настърган лук с оцет.
                                            (цитати от вестник)
Някога съм пробвала един СЕБОРАЛ има го във всяка аптека българско май беше 2,3лв.можеш и него да опиташ.
                                                УСПЕХ!

# 257
  • Мнения: 591
Страхотни снимки  Heart Eyes много да се обичате и най- прекрасното бебче   bouquet
Аз да се отчета- днес ходих да се подстрижа и съм много доволна. Мацката разбра наистина как искам да ме направи и сега съм  с малко по- нова коса. Запази ми почти дължината, но ми направи повече етажи за по- голям обем...ще пусна снимки, само дето не съм си направила снимка преди подстрижката и за това няма да има "преди" а само "след"  Laughing Фризоьрката ми даде и мостри на шампоан и крем за коса за обем на Кемон и ще кажа отзиви като ги пробвам. А някой ползвал ли е марката и как ви се струва?
Та, това е от мен за сега...хубава вечер  Hug

# 258
  • Мнения: 277
black_ice,благодаря ти за изчерпателността   bouquet Ще пробвам и аз нещо на Глис,че краищата ми са ужасни.В последно време нито имам време за маски,нито да ви следя редовно...Но ще си наваксам всичко! Flutter

# 259
  • Мнения: 1 282
Няколко пъти си правя маска с жълтък, хума, масла и розова вода и косата ми е страшно мекичка след това. Няма и следа от изсушаване и хвърчаща коса.  Shocked

# 260
  • Мнения: 3 050
явно се неутрализират и допълват добре

# 261
  • Мнения: 1 282
Явно, да. А, само, че забравих да отбележа, че хумата ми е на Талодерма. Може и заради това да е. Знам ли и аз.  Crazy

# 262
  • Мнения: 1
здравейте, днес си харесах и си купих 1 шампоан да Дав против косопад, та се сещам че май някои от вас бяхте писали че не сте доволни ама не се сещам от Дав или от Девата  newsm78

# 263
  • Мнения: 302
между другото, преди години като се изрусявах, доста бях доволна от този за боядисана коса на дева, но после се включи и пресата... ooooh!
Аз от скоро имам интернет и трябва да попрочета 1-2 темички, иначе все още съм в подкрепа на темата Hug  bouquet

# 264
  • Мнения: 101
Здравейте,
днес си купих тривитаминол от магазин за храни за  животни на Римската стена. Струва 7 лв.
Там има ветеринарна аптека, за чието съществуване дори не подозирах.

Последна редакция: пн, 29 юни 2009, 11:15 от kalinka2

# 265
  • София
  • Мнения: 58
Да се похваля,купих си 4 продукта на Farmavita.Пилинг маска за скалпа,шампоан за обем,хидратираща маска и Termo curl glaze.Много ми харесват как миришат,особено шампоана.
Косата ми има много хубав блясък и обем.Ще видим дали и след следващите измивания ще е така.

# 266
  • Мнения: 2
Пилинг маска за скалп? уха, за пръв път чувам за такава. Какво й е действието? може би нещо противопърхутно? Аз пък исках да се похваля, че от месец насам (спрях да се изрусявам с Гарние и започнах да се боядисвам с Л'Ореал Кастинг) и косата ми спря да  цъфти, йеее!
Иначе, Бояна, много хубава булка си  Simple Smile прическата е супер   bouquet

# 267
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Грешно ли е да се ползват едновременно няколко различни маски за коса. Имам няколко и ги ползвам едновременно. Ама не всичките при едно измиване  Wink. Правя си маска не по-често от 2-3 пъти  в месеца и слагам на произволен принцип  Embarassed.  Чак снощи се замислих, че това може да не е много добре.  Thinking
Някой по-компетентен, би ли ме посъветвал -  "стресиращо" ли е за косата такова редуване на маски или не е пробем използването на няколко маски едновременно Praynig

# 268
  • Мнения: X
annabelka, няма никакъв проблем да редуваш различни маски, ползвай си ги спокойно.   bouquet

# 269
  • София
  • Мнения: 58
По принцип пилинг маската изчиства мъртвите клетки и кожата на главата започва да диша по-добре.Правих няколко процедури при фриззьора ми.Хареса ми ефекта,защото косата ми имаше повече обем в корените и реших да си взема за домашно ползване.
annabelka ,доколкото съм запозната е хубаво една маска да се използва поне 4-5 пъти един след друг,за да се получи натрупване на полезните съставки и да има по-добър ефект.

Общи условия

Активация на акаунт