ПЛЕВЕН - 106

  • 17 170
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 189
Дикси,Калин голяма скица на снимката hahaha

Валенце,разказвай за децата.На мен винаги ми е било интересно....

Силви,утре ще ходиш ли в Кайлъка пак?Там ще сме и ние,количката вече е суха Peace

Джина,говорих с майка ми.Би се радвала на всякаква помощ за децата.Ще се уточняваме на Скайп-а.

И да ви подсетя-ако някой ще дава нещо на дечицата,че не остана време-средата на юли ще са на море!

Номадка,все да питам и забравям-като четеш там дебелите книги как да тълкувам играенето на дясното ми око? newsm78
Ние до сега бяхме навъх,Хриси спа в едно заведение пък ние хапнахме,пийнахме....
Айде лека ви нощ...
И пак щях да забравя-пак съм станала леля-на братовчед ми жена му роди онзи ден мома Александра с перфектни мерки и като по учебник....Ама няма лабаво-женското си е женско в нашия род! Peace Laughing Mr. Green

# 241
  • Мнения: 189
Добиютро!
С Хриси отпрашваме към Кайлъка,там ще сме до обяд-ако има мераклии за разходка да заповядат. Peace

# 242
  • Мнения: 22 530
Добро утро и от мен. ))))

Аз след малко изчезвам към Свищов за изпитите, (5поредни дни, 5изпита), да ми стискате палци. )))

# 243
  • Мнения: 506
Успешно вземане на изпитите.

# 244
  • Мнения: 14
Успех Mirama  newsm10

# 245
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Mира, успех и късмет! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 246
  • Мнения: 50
Здравейте момичета и Фтал!
Честито ни ново форумско бебе . Косенце ,честито и на братовчед ти.
 Честит рожден ден със закъснение на Янито на Деси.

Ние бяхме болни , 3 дни с температура ,но благодарение на  д-р Михайлова (хомеопат) вече сме добре и аз съм много щастлива ,че минахме без лекарства.

Да се похваля ,реших и аз да кандидатствам тази година ,малко късно ,ама седнах да си уча по малко. Все ще захапя нЕкъде.

Мирама успех и от мен !

Дикси ,те пък все е дно ,че са братя ахахаххах
Атракцийка,как е тумбачето ,расте ли ? Мислех си днес за теб ,да не би да си родила вече .Как си ти ? Бужи още ли пази корема и кава ,че е негов?

Я да питам откъде купувахте онези готините торти с Макуин ,коя сладкарница беше и къде се намираше? Имат ли каталог да разгледам, и за колко време я правят?
А онази с мюслито и бисквитите ,много добра бе. Два пъти я правих откакто Дикси ни зариби.

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 13:49 от black_cherry

# 247
  • Мнения: 189
Ооооо,Стелче,добре завърнала се  bouquet.
Най ми е драго! Peace
Мира,стискам ти палци-ти си печена,ще ги вземеш.Ама трябва после и да почерпиш.И не забравяй студентската максима-"полят изпит-взет изпит" hahaha
Аз реших да видя на "каките" чаршафите-нали пордават все...по 10лв за голяма спалня сложили етикет,купих и едно одеало тип поларено и й казах,че ако се разкривят от прането връщам-каза "немаш проблеми,како,както кайш".Вадя чаршафа-пишеше 220 на 240см,да ама не-едвам покри половната спалня #Crazy.Сгънах комплекта и следобед ще й го върна,сега слагам одеалото да пера,че ако се разкриви,да си й правя рекламация наведнъж...
ДеЩо,разказвай как мина партито,децата веселиха ли се,големите харесаха ли менюто?Дай и снимки,молим ти се Praynig Hug

# 248
  • Мнения: 5 026
Атракцийка,как е тумбачето ,расте ли ? Мислех си днес за теб ,да не би да си родила вече .Как си ти ? Бужи още ли пази корема и кава ,че е негов?

Хaaa, недей така, имам поне още 2 месеца Simple Smile Уж съм ОК. Божидар да-бебето е негово и на никой друг.Егоист.

Тортите-от Романтика, зад Астория.

# 249
  • Мнения: 50
Косе , дано се оправите с каките , не си е работа направо.

Мале ще е голям смях при вас като родиш . ХАххаха ! Благодаря за инфото! А каталог имат ли?

# 250
  • Мнения: 189
Стелче, ще се оправя аз с тях,ама те с мен-няма да могат. hahaha
Много мога да се ядосам,ама първо ще прбвам с добро...
Ти на Бобо за Р.Д-то ли търсиш?Що не разровиш из нета рецепти-майсторка си,имаш 3седмици време да направиш една-две за проба,ако ти се занимава естествено.

# 251
  • София
  • Мнения: 9 903
Понеже и ние сме на вълна рожден ден,аз също търся торта.обожавам тези от сладкарница Неделя,но просто са невероятно скъпи,ама много.Не мога да дам 70лв за торта.Мислех от Пчела,има до нас.Обаче случайно се зачетох в тортената тема и се оказа,че може да поръчам при някои видни тортени майсторки,та май ще се възползвам. Grinning

# 252
  • Мнения: 506
Малката много обича да гледа пералнята-много и привлича вниманието.
http://vbox7.com/play:2b444b85

# 253
  • Мнения: 5 309
Здравейте и от мен Simple Smile
Добре че не пишете много  да мога да ви изчета Simple Smile
Честито на порасналата Яна и на мама Крисчън   bouquet Да й е живо издраво бебчето!
Деси,как изкарахте рожденния ден?
Валенце,темата трябва да е поизлязла напред,преди няколко дена писах в нея за дома в Тотлебен,ако можем с нещо да помогнем. А за софийския дом съм сигурна,че е на светлинни години от нашенските,но то си иска и пари и желание и организация,които тук за съжаление липсва Sad Кога тук ще се организира такъв благотворителен базар като в София ... никога Sad Евала на тази кампания за мартеничките,които правиха Плевен лаив. В тази връзка Пешко ,ако четеш ,кажи мъжа ти има ли нещо общо с това,кой е организатор,с кого можем да се свържем да помагаме с нещо?

# 254
  • Мнения: 1 955
Ние такава разходка му дръпнахме с Митко. От 10ч. до обяд бяхме в Скобелевия парк, после в Кауфланд.

Стелче, добре дошла  Hug Запретвай ръкави и направи тортичка.

Валенце, възползвай се. Жестоки торти съм видяла в тортаната тема.

Днес съм щастлива от една новина. Приятелка ми съобщи, че отново чака бебе  Laughing Много, много съм щастлива!
А миналата седмица най-добрият ми приятел ми съобщи, че ще става баща.  Grinning
Много ме радват двамата  Heart Eyes

Вижте ни вчера как се разхождахме тримата  Wink
http://diksi.multiply.com/photos/hi-res/62/23?xurl=http%3A%2F%2F … 2Falbum%2F62%2323

Откакто сложих тази степенка Митко не се отделя от мен и количката. Даже не иска да слиза  Mr. Green

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 20:20 от Дикси

Общи условия

Активация на акаунт