ПЛЕВЕН - 106

  • 17 175
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 9 905
Дикси,това изглежда супер удобно за деца като Митко,в смисъл на тая възраст.
и да,възползвах се,поръчах торта за Бубка вече.На снимката изглежда чудесно,със сигурност и на истинско ще е така.

# 256
  • Мнения: 50
Дикси ,много е готино това със степенката.Не ти ли пречи да виждаш напред? Те предполагам хората са го измизслили де ..... А за тортата ,много ще е хубаво ако аз я напрявя , обаче съм много нескопосна. Дикси ми е стимула и идола за тортички и като пусне нещо и аз веднага след нея.Ако реша да правя ,може да ми дойдеш на помощ.  Незнам ,може да пробвам нещо наистина. От коя търговия тук мога даси купя фондан ,че нали продават на кг .Ако реша да правя нещо ще замине целия с пробите сигурно. Ами Дикси ти правила ли си нещо с фондан и как се ползва ,залива ли се с него ,или е като марципана . Силви и на нея и идват готини идеи за украса.

Оууу Валенце ,един път разглеждах едни снимки на едната от тортения форум бяха над 100 торти ,и как и идват на ум на тази жена ,останаха ми очите и лигите по монитора. Еее браво  Валенце (благородна завист от моя страна). Дай някакви снимки на торти на тази жена с тортите ,от която си поръчала.

# 257
  • София
  • Мнения: 9 905
Черешке,ето тази поръчах за Бубка:
http://van444eto.multiply.com/photos/album/10/10#83
Предполагам,че авторката няма нищо против да я покажа,защото все пак в подписа и има линк към албума.

# 258
  • Мнения: 189
Ама и цветята ли се ядат?браво на мацката,останаха ми очите по тия торти,ще се наложи да чистя монитора и аз като Стелчето hahaha
Не помня коя съфорумка и тя беше правила някаква кулинарна фантазия с една торта и даже имаше и снимани инструментите newsm78Някакви зъболекарски за еднократна употреба бяха...Май имаше голямо момиченце и по-малко момченце,ама може и да се бъркам.Дано прочете и се познае коя е.Та Стелче,може и тя да ти даде идейки... Peace
Дикси,таз степенка е голяма гъзария и удобство.Митко като охрана на Калин го раздава Laughing Joy

# 259
  • София
  • Мнения: 9 905
Да,мисля че и цветята се ядат.В неделя ще кажа. Laughing

# 260
  • Мнения: 5 313
Аз да питам някой ще пуска ли поръчка в редута с БД? Искам да си поръчам едно нещичко.Имам един код,но е за над 39 евро Sad

# 261
  • Мнения: 207
Ох, много ме мързи да пиша в тия жеги!

Всичко се яде, няма да се хаби материал я!

Черешке, за фондана-има май в Метро. Работи се като с марципана( разточваш и слагаш върху тортата). Сега съм пратила запитване до една пловдивска фирма, която предлага и ако ми отговорят, ще ти пиша за цена и количество. Голяма е зарибявка с тортите, внимавай! Laughing Аз имам един не дотам успешен опит, но и ще се пробвам до рождения ден на малкия да направя нещо Убаво! hahaha

Джина, сега ще почнат намаленията и ще има доста поръчки!

Мира, спокойно, мъжо се завърна от там преди малко и каза, че е пълна пародия!

# 262
  • Мнения: 5 313
Абе те ще почнат,ама край с безплатните доставки Simple Smile

# 263
  • Мнения: 5 026
Дикси, днес се бях сетила да те питам за тая степенка и ето Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 20:13 от Atrakcia

# 264
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валенце, кажи точни количества за тортата с мюсли или пък някой друг, който я е правил. Не мога да определя колко да сложа от всичко, освен бисквитите. Blush
Дикси, много удобно приспособление. Разбираемо е защо Митко не иска да слиза.
Дайте линк на детски бански от Ларедута, не мога да ги открия.

# 265
  • Мнения: 262
Тортата с мюсли на ДеЩо е върховна. Тя да пусне снимки и даде съвети.

# 266
  • Мнения: 50
Ани Дани , фондана в Метро пак ли е на млки разфасовки като марципана или е на кг. Пиши ми на лични после като разбереш ,че съм малко нередовна във форума. Благодаря   bouquet Моя първи опит беше гоооолям провал ,но втората торта ставаше.Имаше вид.
Аз искам да е с някаква форма ,примерно както Дикси беше правила футболна топка. Искам нещо-куче,кон ,извънземно  Joy . Това ми е ,че незнам как да разпределя блатовете. Има си техника. Голямо е удоволствието ти да си я направиш.
Валенце супер е тортичката.
Валка ,на око съм слагала ,около 3-4 кисели млека ми отидоха ,  другото докато запълниш ,от 3 до5 банана ,,зависи дали ще го правиш и с други подове. На мен лично с ягодите не ми хареса. Зависи колко голяма е тавата.  Един пакет си заминава с мюсли.

# 267
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Колко дебел е слоя с киселото мляко?

# 268
  • Мнения: 22 535
Здравейте и от мен. ))

Да се похваля, първият изпит го взех с 6. )))

Блек чери, радвам се, че вече сте се оправили, и Калина беше с този гаден вирус, но и тя вече е добре.
Сега обаче баща и е с температура, чак сам е отишъл на лекар и са му изписали антибиотик. Лошото е че той е с 39С.

Дикси, радвам се, че сте си намерили от тази платформа, Митко сигурно много се кефи на нея. Ч)))

Валенце, тортата е супер. )))
Аз много исках някой да ми направи домашна торта, но тук в Плевен няма нито една от кулинарките които са в Софи и правят тортите. )))

Валка, аз го слагам слоя на око, но така че да е достатъчно, някъде около 1пръст.

# 269
  • Мнения: 50
Да тя Косето ми каза по тела ,че и Калина също е болна ,отвратителен вирус , една позната имад етенце колкото Боби и като ми разказа как цяла седмица са били на инжекции и незнам си колко вида антибиотици ,настръхнах ! Добре ,че си се оправихме по другия начин . Обикновено хората се обръщат при хомеопат само при най-тежък случай когато ищо друго не е помогнало и тогава лечението става по -бавно. Не съжалявам ,че отидохме при тази лекарка ,за 2 път ми оправи детето. Браво за изпита между другото.
 Валка и аз така на око , слагам обилно да се покрият бисквитите.заминават 3-4 млека
Дикси дай снимчицата на тази торта Футболната топка да я покажа ,и ако я харесат тук да ми дадеш пак едно рамо .

Последна редакция: нд, 21 юни 2009, 21:09 от black_cherry

Общи условия

Активация на акаунт