Как да кажа....?!?!?!?

  • 5 800
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 590
Чувала съм от свекървата /вече бивша/ на сестричката ми.  
Горката ми сестричка, като се роди племенничката и бабата реши че ще я къпе, направи УЖАСНО НЕЩО ВСИЧКИ СЕ СТРЕСНАХМЕ... Shocked
Бръкна в усата на малката и я вдигна във въздуха като я придържаше само с палец в небцето.
Обяснението и беше " за да е със здрави сливици" ooooh!  И куп др. простотии е правила ама не ми се говори.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 20:46 от cicico

# 106
  • Мнения: 10 031
Да си призная не съм чела предишните страници, може и да повторя някой.
Това е стара традиция, от времето когато не е имало дамски превръзки и топла течаща вода във всеки дом. Като се позамисли човек, има резон, въпреки че сега звучи абсурдно.
В 21 век няма нужда да се спазва.

Представете си едно време как са се прали. Sick И аз не бих пускала жени в цикъл при такива гнусни условия не само при бебе, ами и изобщо завинаги.

Това с обрива някой си го е измислил обаче.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 23:47 от Deziderata

# 107
  • Мнения: 755
Това е поредната бабина дИвотия... Shocked
Я не се връзвай на подобни глупави твърдения, повече от смешно е... Crazy Mr. Green Crazy

# 108
  • Мнения: 282
И аз съм го чувала това суеверие,но естествено не съм му обърнала внимание.Не мисля, че нещо трябва да те притеснява и да си пълниш главата с такива неща.Сигурна съм,че си имаш достатъчно грижи покрай бебчето. Peace

# 109
  • Мнения: 6 647
Това са глупости.

# 110
  • Мнения: 1 919
 Crazy леле голям купон в тази темичка Whistling

# 111
  • Мнения: 2 334
Това е поредната бабина дИвотия... Shocked
Я не се връзвай на подобни глупави твърдения, повече от смешно е... Crazy Mr. Green Crazy

И аз така мисля  Laughing

# 112
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
поредната глупост ooooh!

# 113
  • Мнения: 9 776
Чувала съм го, но нали се сещаш, че няма как да стоиш на вратата и да се правиш на КПП? Не го мисли толкова. На бебетата по принцип често им се появяват пъпчици. От всичко. Някой просто е нарочил женския цикъл hahaha.

# 114
  • Мнения: 511
Спрете с тия безумия вече ooooh!

# 115
  • Мнения: 93
Здравейте отново!!!
Благодаря за изчерпателните отговори..............  Sad
От 8стр.изписано,ако 5 човека се отзоваха на моя въпрос................благодаря им   bouquet
На другите искам да кажа,че нямаше нужда да не упрекват и дори подиграват,просто попитах!!!
Но........все пак се радвам,че на някой дори им стана купон newsm78
То това с плаха-би рекордите даже и на моята простотия!!!

# 116
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Ами те верно такива въпроси не са за смях, а за плач Tired

# 117
  • Мнения: 4 551
Бръкна в усата на малката и я вдигна във въздуха като я придържаше само с палец в небцето.
Shocked Е ся ме уби!  Shocked

# 118
  • Мнения: 1 273
Бръкна в усата на малката и я вдигна във въздуха като я придържаше само с палец в небцето.
Shocked Е ся ме уби!  Shocked

....и ужаси...

# 119
  • Мнения: 194
Мали...тия баби съвсем са изкуфяли....и що ли все свекървите, а?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт