Как да кажа....?!?!?!?

  • 5 808
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 10 503

Въпросната жена бива накарана да си събуе гащите,те се перат само с вода и после в тази вода се къпе бебето Sick
Водата задължително трябвало да стане червена

Това май беше точната рецепта. Грешката е изцяло моя.  Mr. Green
Само изниква въпроса, жената в цикъл по гол г.з ли ще си ходи? Щото си е изпрала гащите, лек да добива.

# 76
  • Мнения: 13
Темата придоби извратен привкус Stop

# 77
  • Мнения: 1 464
Само изниква въпроса, жената в цикъл по гол г.з ли ще си ходи? Щото си е изпрала гащите, лек да добива.

В името на доброто на детенце и по гол г*з ще си отиде.Като не знае кога да ходи на гости...
Съжалявам,ако ви е станало гадно,но иначе щеше да има много предположения.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 25 345
 hahaha
Смешно ни е на нас, ама ако някой вземе да се върже на тая рецепта Crazy Като гледам колко се ширят всякакви такива идиотски суеверия, чудя се кога ли ще дойде денят в който ще престанат да се задават подобни безумни въпроси от млади и уж интелигентни жени Whistling

# 79
  • Мнения: 2 521
Темата придоби извратен привкус Stop
Ми ще придобие Thinkingкато има забрана,трябва да се знаят причините за нея,а и лек да се каже Mr. Green..

# 80
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Единственото, което съм чувала е че на погача ако някоя жена е в цикъл трябва да каже на майката. За мен това са поредните суеверия и глупости. А за къпането на бебето с праните гащи изобщо не искам да го коментирам, напомня ми оферта от една баба, която ми беше предложила да къпя бебето с умрял плъх като една нейна колежка, да не е космата. Не мога да преценя коя баня е по-отвратителна. И не може да ми побере главата - как може да има толкова прост народ - визирам и двата случая.

# 81
  • Мнения: 693
Да, чувала съм го, дори са ми казвали близки хора за такъв случай (може да е било случайност, знам ли), но знам че става въпрос за бебе до 40-тия ден.

Лично аз нямам отношение по въпроса, но определено гости до 40-тия ден не съм приемала и не мисля да приемам, освен бабите, които са вече в критическата  hahaha


...напомня ми оферта от една баба, която ми беше предложила да къпя бебето с умрял плъх като една нейна колежка, да не е космата.

 rotfImao rotfImbo

# 82
  • Мнения: 1 473
Е тази циганка, дето е казала за гащите, най компетентния източник на знание мъдрост в държавата ли се явява?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не вярвам на суеверия , не съм се съобразявала и детето ми не е получило обрив  Laughing.

# 84
  • Мнения: 1 650
И аз съм чувала, че се казва на ;погачата, ако някоя жена е в цикъл, за да не се обрине бебето.

# 85
  • Мнения: 5 393
...... напомня ми оферта от една баба, която ми беше предложила да къпя бебето с умрял плъх като една нейна колежка, да не е космата.

 smile3544  Признавам си, това за първи път го чувам. 

# 86
  • Мнения: 2 960
каква Shocked "богата палитра" от поверия,суеверия и простотия  ooooh!

# 87
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
...... напомня ми оферта от една баба, която ми беше предложила да къпя бебето с умрял плъх като една нейна колежка, да не е космата.

 smile3544  Признавам си, това за първи път го чувам. 
Идеята е, че ако бременна подритваш космати животинки/ в моя случай котета, които щъкаха навсякъде и в които неминуемо се спъвах по 100 пъти на ден/ бебето ще се роди космато. И тъй като на въпросната баба една колежка като млада ритнала плъх, бебето се родило с козина и някаква врачка или друга овца казала на майката да къпе бебето 7 дни с умрял плъх да му паднат космите. В моя случай сигурно трябваше с умряла котка да къпя дъщеря ми. Оставям го без коментар.

# 88
  • Мнения: 251
Цитат
оферта от една баба, която ми беше предложила да къпя бебето с умрял плъх като една нейна колежка, да не е космата

То бива щуротии бива, ама ... #Crazy Sick #Crazy Sick #Crazy
Ако някоя майка иска да не и се обрива бебето да го къпе по-често с чиста вода,а не с такива благоуханни отвари!
Егати хората ooooh!Имали такива които са вършили подобни "ритуали"? newsm78

# 89
  • Варна
  • Мнения: 25 345
О, в това можеш да си сигурна Sick Но някак силно се надявам да не е било през последните 30-40 години Whistling

Общи условия

Активация на акаунт