Има ли начин да бъде момче?

  • 2 423
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте.Имам следния въпрос към вас.Чувал съм разни бабини рецепти как детето да се роди момче,но в момента не се сещам нито една та затова ми трябва вашата помощ.Не че на момиче няма да се радвам,но пък ми се иска първото да е момче.Жена ми е бременна в трети месец в момента.Хайде помагайте и ако е момче ще има голямо черпене(ако е момиче пак ще има,но по-малко).                                                                                                                                                                                                                 пп:не че толкова вярвам на бабини диветини,ама  що пък да не опитаме.         

# 1
  • Мнения: 2 521
Ами то каквото е, вече е станало LaughingПрез бременноста нищо не се променя.Пола  се определя още при зачеването.И си зависи напълно от теб WinkКаквото си направил-това е.Няма варианти за промяна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 056
Може само да се радвате че ще ставате родители,друго не мога да кажа.

# 3
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вече каквото станало станало,пола на бебето се знае от самото начало-всмисъл още при оплождане на яйцеклеткатаСедмица 1-4

Поздравления, вие сте бременна! Яйцеклетката е оплодена и започва развитието на плода. Полът на бебето се определя още при оплождането от сперматозоида, който е носител на X или Y хромозома. Но вие ще разберете доста по- късно пола на вашето бебе - най- рано през петия или шестия месец на бременността.
Това е положението каквото си направил това ще излезе,най важното е живо и здраво бебче на финала,успех.

# 4
  • Мнения: 2 011
Еееее,минаха три месеца и сега изведнъж се сети да действаш за момче?  Laughing
Каквото излезе,радвайте му се.Ако е момиче,действайте за второ,пък може да ви "огрее".

# 5
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Позакъснял си с 2-3 месеца с въпроса.

# 6
  • Мнения: 6 713
Хайде помагайте и ако е момче ще има голямо черпене(ако е момиче пак ще има,но по-малко).                                                                                                                                                                                                                 

Само това като прочета и се чудя това майтап ли е или наистина ти е в главата?  newsm78
Пожелавам ви живо и здраво детенце, това е най-важното! Peace

# 7
  • Мнения: 1 740
Ами няма какво да направите за да се роди момче. През бременността нищо не се променя.
Желая ви едно живо и здраво детенце.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 820
Няма рецепти за промяна на пола по време на бременност. Ако беше така всеки щеше да променя пола на очакваното бебе Simple Smile
Лека бременност на съпругата ви.

# 9
  • Мнения: 108
Трябва да ви запозная с моя мил съпруг. Той милия като разбра, че ще е момиче и обсипа майката на лекарката с ласкателства, като че тя му беше виновна. Сега като гледа малката калпазанка и казва: "Тедо, ако знаех, че ще стане толкова хубаво щях да искам момиче"  Mr. Green. Сега крои планове живот и здраве някой ден като си имаме второ дете и пак е момиче да си вземе мъжко куче, че да се подкрепят  Laughing.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Чета и не вярвам на очите си, това е шега нали? Shocked

Пола на детето, вече е факт, бабините деветини няма да го променят.
Каквото си посял това ще пожънеш.

# 11
  • Мнения: 672
Чета и не вярвам на очите си, това е шега нали? Shocked

Пола на детето, вече е факт, бабините деветини няма да го променят.
Каквото си посял това ще пожънеш.


Мдам  Peace
Не може да сееш тикви, пък да береш домати.

# 12
  • Мнения: 8
Ама по-спокойно вие ще ме изядете с парцалите,просто питах защото ми е останало в главата че пола се определя малко по-късно.Не съм казал,че няма да се радвам на момиче,но за първо предпочитам момче.Жената да му мисли,че ще ражда до момче.А пък как ще се лъжем за да продължи да ражда ще видим,че това ще и е първо и да не се наплаши много(за мен си е страшничко едно раждане).                                                                                                                                                                                                                 пп:Ясно ми е,че това което искам е несериозно,все пак не съм идиот.Поне психически да се залъжа,че съм направил всичко възможно първото да е момче.

# 13
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Всички мъже искат момчета,пък като се роди момиче и треперят отгоре й не дават косъм да падне отглавата й,сигурна съм,че ако имаш 2момиченца още след второто ще се откажеш да правиш други Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 39 820
Развитие на ембриона по месеци
Цитат
Втори месец – през петата седмица започват да се оформят първичните нос, очи, уши и уста, сърцето нараства бързо и е вече ясно доловимо с ехограф.  Храносмилателната система продължава да се изгражда. Разширението, представляващо бъдещият стомах, се очертава, а черният дроб и панкреасът продължават да нарастват, започва и развитие на малка дихателна торбичка. През шестата седмица крайниците се удължават, лицето продължава да се оформя, оформят се последните прешлени на гръбначния стълб и придържащите го мускулни влакна, в края на тази седмица стомахът вече е придобил окончателната си форма, по местата си пристигат и първичните полови клетки които ще формират половата система. Полът още не може да бъде видян въпреки че е определен още със зачеването.

Общи условия

Активация на акаунт