Има ли начин да бъде момче?

  • 2 425
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Сигурно има начин , за нас това не беше и не от значение!Не е важен пола важното е да ти е живо и здраво бебчето   bouquet !

# 31
  • България
  • Мнения: 757
Здравейте.Имам следния въпрос към вас.Чувал съм разни бабини рецепти как детето да се роди момче,но в момента не се сещам нито една та затова ми трябва вашата помощ.Не че на момиче няма да се радвам,но пък ми се иска първото да е момче.Жена ми е бременна в трети месец в момента.Хайде помагайте и ако е момче ще има голямо черпене(ако е момиче пак ще има,но по-малко).                                                                                                                                                                                                                 пп:не че толкова вярвам на бабини диветини,ама  що пък да не опитаме.         
Наистина си малко закъснял WinkДа ви се роди живо и здраво,пък другото не е важно.Колко татковци знам,които си мечтаят за момченца,а като им се родят куклите се пукват от гордост.Полът няма значение Hug

# 32
  • Мнения: 251
Цитат
Жена ми е бременна в трети месец в момента
Скоро  ще знаеш какво ще е бебенцето!Потрай още малко! PraynigПък ако искаш вечер казвай по една молитва  newsm20 до тогава пък знае ли човек...

# 33
  • Мнения: 36
Сериозно или са майтапиш? JoyДе да ставаше така!

# 34
  • София
  • Мнения: 250
Сигурно има начин , за нас това не беше и не от значение!Не е важен пола важното е да ти е живо и здраво бебчето   bouquet !

 #Crazy Е, Ани, как ще има начин бе мила, тя жената е бременна в трети месец  Joy

# 35
  • Мнения: 9 814
Не е ли малко късно да го мислиш какво е?!  newsm78
Ако е момиче не се притеснявай, просто няма да го взимате от родилното и това е.
 ooooh!

# 36
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Има Peace!като порасне само ще си избере какво да е Mr. Green!
Майтапя се,чета и не вярвам на очите си Shocked Shocked Shocked,толкова много двойки немогат да си имат детенце,а вие вместо да се радвате и  всичко да е наред с него/нея ,проявявате претенции......

# 37
  • Мнения: 1 424
Не е ли малко късно да го мислиш какво е?!  newsm78
Ако е момиче не се притеснявай, просто няма да го взимате от родилното и това е. ooooh!
Хм, баща ми е казал тъй на майка ми навремето,а  сега съм си неговото момиче и дава всичко за мен. Wink Laughing
Важното е бебчо да е живо и здраво, а ако не излезе момче - можеш да се явиш на поправителен Laughing

# 38
  • Мнения: 139
 След luvbed бебеправенето вече нищо не можеш да промениш Peace Но иначе съм чувала за разни пози за бебеправене ,но вече не помня кои бяха за момче и кои за момиче newsm78 doh rotfImbo
На жена ти пожелавам лека бременност и бързо и безпроблемно раждане  bouquet
А на теб ,кураж ,ако не е момче и успех със следващото/ите newsm10 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 953
На всички приятели и познати около мен все им се раждат момичета,та се чудя накъде отива този свят.Поне момчетата ще имат голям избор.
Чакай малко, сега ще ти помогна с един мит... "На к*рварите им се раждат дъщери"
Да не си се стреснал от това?   Wink
п.п. и внимавай с познатите..."с какъвто се събереш, такъв ставаш"  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 6 274
Да, то така става - кеф ми е да е момче, кеф ми е да е да е момиче.
А не се ли замисляш, че няма абсолютно никакво значение какво ще е детето, след като изобщо имаш възможност да имаш дете?
А ако не можеше?
Божееее, от къде ви идват тия тъпотии в главата, не знам?!
Tired  Crossing Arms
 

# 41
  • София
  • Мнения: 39 894
Посмяхте се, ама стига толкоз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт