Има ли начин да бъде момче?

  • 2 426
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Здравейте.Имам следния въпрос към вас.Чувал съм разни бабини рецепти как детето да се роди момче,но в момента не се сещам нито една та затова ми трябва вашата помощ.Не че на момиче няма да се радвам,но пък ми се иска първото да е момче.Жена ми е бременна в трети месец в момента.Хайде помагайте и ако е момче ще има голямо черпене(ако е момиче пак ще има,но по-малко).                                                                                                                                                                                                                 пп:не че толкова вярвам на бабини диветини,ама  що пък да не опитаме.         
Мии, чакай сега, как беше... много силно се помолваш, плюеш три пъти зад гърба си, пиеш три малки ракии и готово. Момче ще е! Wink

# 16
  • Мнения: 579
а,не,не ракии,за момче се пие мастика  Joy

# 17
  • Мнения: 251
Защо пък трябва първото да е мъжко? newsm78 И нас (жените) майки са ни раждали, и ние имаме бащи, като сме жени да не би да не сме им мили! ooooh! ooooh! ooooh!

# 18
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 905
Eee, ти си се сетил навреме! Нали не си мислиш наистина, че в началото на бременността бебето е безполово?  hahaha

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ти сериозно ли питаш #Crazy rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao hahaha Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 44 318
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

къвто войник е стигнал до яйцеклетката, такова ще ти е детето.... ако нещо не ти допада...вината си е лично твоя  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 8
Отговора защо трябва първото да е момче е следния:като знам колко трудно се оправям с една жена,при мисълта да са две или повече изпадам в панически страх.
При повечето спорове все си мисля,че аз излизам победител,но като се замисля след малко се усещам как са ме плъзнали по нанадолнището.Какво остава да имам 2 или 3 хитруши вкъщи без никаква подкрепа.
На всички приятели и познати около мен все им се раждат момичета,та се чудя накъде отива този свят.Поне момчетата ще имат голям избор.

# 22
  • Мнения: 4 434
 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Е и това не бях чувала,да сменяш пол.То не,че вярвам и на другото,че си имало пози за какъв пол ще е! Crazy Crazy Crazy

# 23
  • Мнения: 579
е,радвай се ако е момиче,щом всичките ти приятели имат момичета,ще си има дружки за игра.  Laughing

# 24
  • Мнения: 111
Вече знаеш - пола се определя в момента на зачеване и не се променя след това - освен ако не стане транссеклсуално след време, но това е друга тема.
Ако искаш ще ти пратя материали за евентуален следващ опит за бебе - твърди се, че някои храни и сексуални пози, както и дни от овулацията спомагат за увеличаване на шанса да се зачене момиче  / момче. За сведение, аз опитах - не се получи, но всяко правило има изключения. Така че за следващото бебе може да опитате. Пиши ми ако се интересуваш Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 44 318
kamelia83 - може ли да ми пратиш на лични как се прави момиче Simple Smile))

# 26
  • София
  • Мнения: 250
Лелее, то ако ставаше така  Joy Тя работата е свършена вече, връщане назад няма  Peace

Сега трябва да мислиш за това- жена ти да изкара лека бременност и детенцето ти да е живо и здраво. Пожелавам ти го   bouquet

# 27
  • Мнения: 111
Имам книга с описаните методи на PDF format, и на английски език. Който иска да ми прати ЛС с е-майл и ще я пратя. Купих си я онлайн преди време. Казахме си, че така или иначе искаме бебе - какъвто и пол да е, защо пък да не пробваме метода, като няма какво да губим. Вътре всичко е описано научно Simple Smile Не мога да ти кажа дали ще имаш успех с определен пол, но със сигурност ще се радваш на бебе накрая!

# 28
  • Мнения: 370
Ама ти сериозно ли Crazy и какво значи ако е момче ще има голямо черпене(ако е момиче пак ще има,но по-малко) ?????То няма ли пак да е твойто бебче.Аман от мъжки размисли и страсти Joy

# 29
  • Мнения: 1 464
Закъснял си!!!Това докато правиш опитите става,не след като вече жена ти е бременна.
Ако е момиче,пробвай трика за второто-не си режи ноктите на краката,за да имаш опора в чаршафа!
Надявам се темата да не е сериозна!Да ти е живо и здраво детенцето,пола не е от значение!!!

Общи условия

Активация на акаунт