Как да кажа....?!?!?!?

  • 5 807
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 038
Егати хората ooooh!Имали такива които са вършили подобни "ритуали"? newsm78

Да не мислиш, че някой ще си признае тук, че е вършил такива неща Grinning

# 91
  • Мнения: 251
Егати хората ooooh!Имали такива които са вършили подобни "ритуали"? newsm78

Да не мислиш, че някой ще си признае тук, че е вършил такива неща Grinning
Ми щом акъла и е толкова на някоя майка, че да ги върши, може пък и да си признае  и да ни просвети, нас невежите!

# 92
  • Мнения: 1 045
Митове и легенди.Аз самата имах цикъл на 45 ден от раждането на детето сигурно е трябвало да ида някъде за една семица?
Едно време са смятали че жената е обладана от демон,други плема отделяли жените когато са в МЦ и още хиляди други езични ритуали и вярвания е имало.
Но 21 век когато се знае какво представлява МЦ ми идва в повече подобна измислица.

# 93
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Още ли имат почва подобни безумни суеверия?!

# 94
  • Мнения: 2 960
 Partyтук се сещам за скечовете на Комиците и по точно на тези с баба Абсурдана.
Те започват така,с едно крещящо и фалцетно "Ааааако еди кво си......"....и думи,думи и глупости без връзка и смисъл...та и тук така Joy

# 95
  • Мнения: 251
Айде стига толкова суеверия и ритуали!Млади хора сме все пак!

# 96
  • Мнения: 97
Чувала съм го, не знам дали има нещо вярно, въпросът е дали ти се подаваш на такива суеверия. Може би идва от църковните канони, че жената когато е в цикъл не трябва да влиза в храма, защото е "нечиста".
Ако все пак се притесняваш, когато се съберете всички, подхвърли на всеослушание каква "смешна" тема (тази тема) си чела в бгмама и покрай коментарите ще се издадат. Нали това е целта - да си кажат "нечистите" та да спрем появяването на обрива  Wink  Laughing

# 97
  • София
  • Мнения: 368
Не е истина, в кой век живееме  #Crazy Аман от суеверия......, а уж сме млади и интелигентни хора.

# 98
  • Мнения: 2 329
Чувала съм го - и то как- когато правихме погачата на бебето идва една моя позната и ми заявява - така и така в цикъл съм ,та да ти кажа и аз  ShockedКое му е лошото така и не разбрах...
За мен е повече от вредно младите майки да се натоварват излишно с подобни щуротии.

# 99
  • Мнения: 2 447
Чувала съм го-за мен са поредните бабини девитини.

# 100
  • Мнения: 269
Суеверията са за ниско интелигентни хора, които по друг начин не могат да си обяснят определени явления. С времето, предавани от поколение на поколение, суеверията съвсем са изгубили връзка с първоначалния си замисъл и са станали...чисти глупости 

# 101
  • Мнения: 4 434
Чувала съм го,даже приятелка на питката ми се обади,че заради това не може да дойде.Но аз и казах,да не говори глупости и да дойде. Crazy

# 102
  • София
  • Мнения: 10 500
Още ли я нищите темата за месечния цикъл? Скучно стана. След умрелия плъх нищо вече не може да ме трогне, ей! Дайте нещо по-така.  Whistling

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Чувала съм го това, но за мен си е бабешка деветина и не го спазвам .

# 104
  • София
  • Мнения: 7 214
Къпане с умрял плъх... Shocked
Явно и поради тази причина преди 100-200 години е имало толкова висока смъртност.
Егати!
Как къпане с умрял плъх, бе?!

Общи условия

Активация на акаунт