плацента инкрета...страх ме е

  • 99 476
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Поли, сега като погледнах при мен е съчетание на превиа с акрета. То всъщност превиата е вероятна причина за акрета, инкрета и т.н.
 Акрета е като инкрета, но малко по-лека форма и съответно по-често срещана.
ето тук има малко инфо http://www.americanpregnancy.org/pregnancycomplications/placentaaccreta.html
Поли, с теб и малката рожба в теб съм Hug Ти си борбена жена и всичко ще е прекрасно. Вярвам, Поли Hug

# 16
  • Мнения: 318
Дианка, на един хал сме Simple Smile За съжаление.....изчела съм тези сайтове до дъно ...и аз съм с вас, с теб и с малката душа! Много бих искала др.Сигридов да си каже мнението, но тук четох, че не приемал пациентки....лесно, явно той има различно виждане по въпроса Praynig

# 17
  • Мнения: 2 960
Поли, Hugнезнам какво да те посъветвам.Каквото и да кажа все ще е малко.
Бъди силна,търси информация ,връзки и прегледи при лекари.
Стискам палци за теб ,роденото ти съкровище и нероденото ти чудо.ВЯРВАЙ  и дано всичко се нареди.
Мога само да ти кажа-ЧЕСТИТ ДЕН РОЖДЕН.Пожелай си нещо много силно на този специален ден ,опитай се да повярваш ,че ще се случи и ДАНО  Praynig Praynig Praynig стане така.

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 14:37 от daninka

# 18
  • Мнения: 3 641
Поли и аз незнам какво да те посъветвам.Пожелава много вяра, сила и кураж на теб и цялото семейство.
Чудеса се случват всеки ден. Силно се моля всичко за добър изход. Praynig Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 3 787
Честит рожден ден Поли,от цялото си сърце ти желая успешна бременност,вярвам че чудесата се случват  Hug.
А д-р Сигридов е прекрасен лекар и ще те приеме без проблем,доста пъти съм ходила без час и никога не ми е отказвал.

# 20
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
А д-р Сигридов е прекрасен лекар и ще те приеме без проблем,доста пъти съм ходила без час и никога не ми е отказвал.
така е!
Пратих ти ЛС, Поли.

# 21
  • Мнения: 793
Поли дано бременността ти да е с успешен край и да държиш в ръце едно ревящо бебе  Praynig

# 22
  • Мнения: 2 447
Поли,силно се моля да имаш една успешна бременност с живо и здраво бебче на финала! Praynig Praynig

# 23
  • Мнения: 20
Полина здравей . Прочетох за твоя проблем и се надявам да се оправиш. Аз съм от Плевен и в нашия град има една клиника Света Марина се казва . Има много добри специалисти и жени от цяла България идват да се преглеждат в нея. Това е сайта www.svmarina.com/ , ако желаеш можеш да се свържеш с тях . УСПЕХ!!! fingerscrossed

# 24
  • Мнения: 1 305
Поли Честит Рожден Ден   bouquet
Какво да ти пожелая освен да имаш много сила, а на края да си възнаградена с едно хубаво бебе и всичко да е наред  Hug
Не се предавай.

# 25
  • Мнения: 354
Случват се всякакви чудеса , които съвременната медицина не може да обясни. Дано ти си поредното Hug!

# 26
  • Мнения: 81
Поли, първо честит рожден ден ! Пожелавам ти много късмет и кураж!
Според мен трябва да се обърнеш към майките в Германия или Швейцария . Това за  мен са страните които имат опит със случаи като твоя. А и на изследователско ниво са на светлинни години .  Тук у нас , за съжаление само ще тъпчеш в кръг...
Успех и стиснати палци от мен  Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 1 262
Поли,  Hug Hug
Стискам ти палци всичко да мине по най-лекия начин, без усложнения, със здраво бебе и мама накрая  Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 141
Поли, първо да ти честитя рожденния ден и да ти пожелая много късмет и здраве   bouquet

Прочетох историята ти и много ме трогна. Незнам какво точно да ти кажа. МИнаваш през доста труден път и думите просто са излишни. Просто се моля всичко при теб и бебчето да се уреди по най- добрия начин.  Praynig

Искрено ти пожелавам да намериш добри специалисти, които да могат да ти помогнат в твоя случай.

Знам, че на теория е много лесно, но поне това не коства на човек кой знае колко- просто мисли позитивно; представяй си как всичко ще се уреди и накрая ти и бебето ще сте добре.
Вярата в такъв момент играе ключова роля. Ако искаш можеш да отидеш на църква да ти прочетат молитва. Има една специална за леко раждане и здраво бебе. Човек никога незнае- понякога стават чудеса.

# 29
  • Мнения: 9 973
Поли,успех мила!С теб сме!

Общи условия

Активация на акаунт