Германска нова медицина - 4 част

  • 75 520
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 700
 Кристиан, не съм чувала за този ламизил в БГ, вероятно тук все още го няма, защото другите видове усилено вървят като реклами по телевизията. Детето е на 3 години, всъщност проблемът е още от лятото /имаше по едно време едни по- затворени сандали/, подобри се от плажа, но сега зимата пак се появи. Той обича да ходи бос и дори зимата е стъпвал само по чорапи по теракотата, но тази зима му купихме пантофи, които по- трудно се събуват /решихме, е не е добре да ходи постоянно бос/ и се появиха гъбите. Ламизила го изписа една кожна доцентка, но днес го водих при друг доктор, който напълно не се съгласи с терапията й и беше въмутен, че не е взела посявка. Каза, че можело изобщо да не са гъби, а например екзема или някаква особеност в растежа. Предла га ми да спра екзодерила, който му мажа в момента /едното от лекарствата, които тя изписа, но за седмица употреба не виждам сигурен ефект/ и другата седмица да вземе клетки за посявка.
 Така, че все още не знаем какво е. Само знам, че го сърби и кожата се лющи.

# 736
  • Мнения: 183
Бунгичка, а защо не пробваш с "бабини" рецепти - ако не се лъжа отвара от смрадлика помага, една позната пък си маже всеки проблем с алое (пъпки, изгаряне, лишей и т.н.) но аз не съм много добре запозната - сигурно ако попиташ, ще ти препоръчат какво да правите. В смисъл ще е по-безобидно за детето.
 Hug

# 737
  • Мнения: 936
Крис, как се съотнасят генно модифицираните храни и ГНМ?

# 738
  • Мнения: 4 150
Ненаатоа,
Не се "сьотнасят" изобщо.Всяко вмешателство в природата има своите последствия.Напоследьк човек си играе на Господ.

Бунгичка,
И аз те попитах дали е взет "секрет" преди диагнозата и ме учуди категоричността на лекарката ви относно гьбичките.
Конфлкта на детето е може би в обувките,които са му били "неудобни и стискащи".Питайте го какво не му харесва в обувките.
Когато премине активната фаза се появяват гьбичките в решената,за да направят "нова кожа",която да не е била в допир с дразнителя.Ако тогава обува стягащи и нежелани обувки,които му напомнят за онези стари сандали,конфликта се активира и това прави "инфекцията" хронична.(маха обувките,идват гьбичките и тн).

Потьрси тази сьставка Изоконацолнитрат в крем.Не знам тьрговското име в БГ,тук е Травоген. От последни изследвания,този крем няма странични ефекти,прилага се на бременни и деца,не се абсорбира от кожата и има поразителен бьрз ефект.
По условията и правилата на форума не е редно да "предписвам" лекарства за каквото и да било,затова това е само предложение да се информираш за този крем. Peace
Иначе е добре за известно време да му намерите удобни,широки обувки,оставяйте го да ходи бос с дебели чорапи,ако е студено докато конфликта се "забрави".
Ако искаш на лични. Peace


Стеф,
Как е детенцето ти?
Злато си,ако отвориш нова тема.  bouquet

Клерет,
Вагинална гьбична инфекция е решена фаза на сексуален конфликт.Не е погнуса,но и зависи от асоциацията при шока,травмата.
Обикновено е мальк рак,който се решава с гьбички,които го разлагат.Ако се ползват прекалено често профилактиките за всичко,броят на раковите заболявания ще нарастне стократно.Така поне някои от "заболяванията" се "хващат" само в решената "безобидна" фаза и се лекуват с по слаби лекасртва и по този начин влизат и в други статистики. Wink


Джулиет,
Редно е да направите изследвания на урината при този проблем.

# 739
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806


ВЕСЕЛА НОВА ГОДИНА! МНОГО ЗДРАВЕ ВЪВ ВСЕКИ ДОМ И ПОВЕЧЕ УСМИВКИ!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Joy Joy Joy Joy Laughing Laughing Laughing Laughing newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2 lalalala lalalala lalalala lalalala moresmile moresmile newsm81 newsm81 newsm81 Nature Snowman Nature Snowman

# 740
  • Мнения: 619
Здравейте! Честита Нова Година - живот и здраве на всички! Hug
Имам едно конкретно питане към вас. Чух, че в БГ имало лекар, запознат и практикуващ по ГНМ. Някой може ли да даде връзка и координати - моля, пишете на лични. Ще съм много благодарна!   bouquet
А някой знае ли нещо за асцит в стомаха или т.нар. воднянка? Какви облекчаващи средства могат да се дадат за намаляване количеството на вода в стомаха и съответно към мозъка? Доколкото знам, това е т.нар. Синдром от ГНМ.
Но доколко е опасно и до какво може да доведе прекалено високото ниво на вода или оток в мвозъка? newsm78....

# 741
  • Мнения: 2 652
Здравейте! Честита Нова Година - живот и здраве на всички! Hug
Имам едно конкретно питане към вас. Чух, че в БГ имало лекар, запознат и практикуващ по ГНМ. Някой може ли да даде връзка и координати - моля, пишете на лични. Ще съм много благодарна!   bouquet
А някой знае ли нещо за асцит в стомаха или т.нар. воднянка? Какви облекчаващи средства могат да се дадат за намаляване количеството на вода в стомаха и съответно към мозъка? Доколкото знам, това е т.нар. Синдром от ГНМ.
Но доколко е опасно и до какво може да доведе прекалено високото ниво на вода или оток в мвозъка? newsm78....


e_lucky, има нова тема. Копирай си там въпросите.

Общи условия

Активация на акаунт