Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 66
Ей, момичета и в тая борба ли не съм сама... Уж всички различни, а еднакви проблеми Simple Smile
Доста ме разведрихте, признавам си Simple Smile
Моята козметичка откакто съм родила само 2 пъти ме е видяла, а вече съм отвикнала от епилатора и много бавно става... Но в понеделник съм при нея, че зян станах  Peace

Пък Белослава все още не се обръща... не се притеснявам още, но леко се замислям, защото като правим упражнението и усещам че й трябва само съвсееем лек подтик и добутва дупарата, ама сама хич не ще Simple Smile
От друга страна периодите свързани с устата дето ги описвате /плезенето, "бръм"-кането, "мммм"-кането, пеенето и т.н./ всичките ги е минала, че някои взе да ги повтаря /напоследък пак гука, ама малко по-различно и пак взе да се плези и пак е малко по-различно от преди newsm78/.
Така че явно не изостава Simple Smile

Въобще с всеки ден се убеждавам че всяко бебе се развива различно и накрая всичките ще са /в някой форум/ с еднакви проблеми, също като нас  Hug

ХУБАВ ДЕН от мен с много бебешки усмивки и мъжовски прегръдки!!!

п.п. на всяка страница ли първият коментар е мой?  Blush

# 211
  • Мнения: 139
Здрасти маминкиии!
Пробрахме се на родна земя вече! Мислех че никога няма да излетим от Техеран.
За пастие успяхме без ексцесии. Вечерта само ни обгазиха със сълзотоворен газ, и имаше малко пукотевици, но нищо сериозно.  По кътсно ще пиша, сега оптива, да папкам свинско и да пия бирааааааааааааааа. Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 2 508
В 9:00 часа сутринта?! Браво на вас... Laughing Добре дошла! Hug

# 213
  • Мнения: 139
Атмосверче, това си седи от вчера, не беше постнато, та сега само го залепих.
гледам сега, какви интересни теми сте обсъждали , много съм пропуснала.

Дени много вика и крещи, при вас така ли е, не се спира, само докато спи е тихо. Смее се с глас и се закача, току що с крясъци събуди леля си през 2 стаи.

За космЕ, какво да кажа, сага ще си купя епилатор, че ми писна с бръснача, ама и аз малко мърляшки я карам.

С половинката не се караме, той е много търпелив, аз само мрънкам и нареждам, той ме гледа и нищо  не казва, после ми се смее, и ми минава и се извинявам. По принцип не съм мрънкало, но сега ситуацията го налага Simple Smile

Иначе на БГ земя си е супер.От15ти всеки ден ядем свинско и пием бира. Вчера даже ми дойде в повече и май ще спирам свинското.

Сега ще ви оставям, отиваме да закусваме и после да правим тегели н а главната.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 78
Добро утро мамита, Йоли - добре дошла  Hug
Ние вчера цял ден миткосвахме по улиците - плажче /рано сутринта/, разходки из града, покупки на играчки в Хиполенд на бебе....резултатът беше гроги мама вечерта. Направо нямах сили за нищо, камо ли за кекс Wink А моя мъж ако го питате - нон стоп му се иска /както всички предполагам де/ Но ни се случва по-рядко 2-3 пъти седмично luvbed
Аз епилатор ползвам от много години и сега 1път седмично ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Даже лятото и по-често ако се налага  Peace
Вече си имаме столче за хранене, подарък от една приятелка. След 2-3 седмица можем да го пробваме. Довечера мами и тати са на купонче  newsm44 а Поли при баба и дядо ще спинка сладко /надявам се  Praynig/.
Лек ден на всички  Hug

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Добро утро, момичета! Simple Smile
Еййй, ама много смешно в темата тази сутрин  Party Супер ме развеселихте!  Hug

Йоли, добре дошла! Много весело да си изкарате ти пожелавам!  Simple Smile
Ама какви пукотевици, какъв сълзотворен газ!??! Shocked Мале мале....

За обръщането - Венци до 3/4 оборот е стигнал и дотам. С помощ веднага се обръща, ама наобратно е зор и мрънкане Wink А масаж и гимнастика въобще не можем да правим - реве и много с нерви...Чудя се това дали е проблем? Педито ме плаши, че било задължително и даже да ревял, да му я правя... Ама по книгите друго пише Sad Има ли някой с нашия проблем? Много ли сте стриктни в гимнастиките?

А иначе "бръм" гарнирано с плюнки е по цял ден! Толкова слюнка, откъде я взима! ooooh! Вечно си е мокър, въпреки лигавниците... Не говори много вкъщи, повече е на "ъъъъън", ама като излезнем и се почва концерта  Mr. Green

Хубав ден на всички!!! Hug

# 216
  • Мнения: 24
Добро утро муцки   bouquet

Едно видео поздравче

Ето от къде идват бебетата  baby_neutral

# 217
  • Мнения: 236
Коте, ние имахме същия проблем за масажите - Яна много се нервираше, вдървяваше се цялата и ходи опъвай ръце и крака да масажираш. Беше мъка. Това, което започнах да правя е следното - започвам масажа в момент, когато детето не е много гладно, наспало се е и е весело. Пея детски песнички по театрален и идиотски начин(по същия начин броя "раааааааз-двааа-трррррри-четири" на гимнастиката)  и Яна постепенно започна да възприема масажа и гимнастиката като някакъв театър или игра и сега само да започна идиотското броене или пеене(нея винаги едни и същи песнички на определени части от масажа и гимнастиката) и тя започва да се хили и да иска да играем и да се масажираме. При мен това подейства, дано да ти е полезно.

# 218
  • Мнения: 2 784
Йоли, добре, че сте се прибрали преди да стане страшно! Hug Отяжте си на свинско на воля! Mr. Green
Теди, разкошно филмче, както повечето на Пиксар! Ние сме им фенове цялото семейство.
По косматата тема- ползвах епилатор преди за всички зони- крака, мишници, триъгълник(ръцете и бедрата не ги обезкосмявам), но сега нямам време и действам с бръснача на 2-3 дни. В тази връзка, доволни ли сте от крем-епилатоарите, колко дена трае ефекта и могат ли да се обезкосмяват мишниците и триъгълника? При мен проблема е, че редовно нямам време за да си оправя веждите и ноктите.
За масажите- Ралица се превъзбужда, кефи се много, но е почти невъзможно да я задържа на плота, толкова рита и мърда. Общо взето съм редовна, но се случва и да пропусна- не си го слагам на сърце.

# 219
  • София
  • Мнения: 66
Ioli, добре дошла  Hug Пожелавам ви страхотно бг-лято Simple Smile
теди, СУУУУПЕР филмче!!! Наистина супер Simple Smile
Бела се кефи много на масажите, но и аз й пея /по-скоро рапирам/ и й се лендзя /ако някой не знае какво значи, на следващата среща ще демонстрирам Wink/
Правим винаги преди баня и според мен тя е свикнала вече.
Случвало се е няколко пъти да мрънка и тогава веднага спирам, така че ,Коте, според мен по-правилно е да се водиш по Венци...
Може да се опиташ от ден на ден да увеличаваш масажа. Започни с крачетата - там им е по-рпиятно според мен и недей го прави както е в книгите - погали го, пощипни го
А на гимнастиката кефи ли се? Не знам дали са заменими, но ако харесва упражнения, правете повече Simple Smile

# 220
  • Мнения: 95
Ioli,добре дошла у дома Hugкак ти завиждам само Embarassed
Момичета,аз на козметик за махане на космите не ходя..махам си ги или с бръсначката или с епилатор.Обичам винаги да съм избръсната,е не винаги имам време но се намира,нокти и вежди си оправям с удоволствие WinkКакто Мартеничка е казала,секса е много важен и някой недоразумения там оправяме Winkили някой желания на който моето мило ми е отказало след туй си ги получавам Laughing
Сarbo,и ние не се обръщаме но вчера като ходихме за втората ваксина говорих с доктора и той ми каза всичко което той сам не прави не го насилвайте.Ивко се мъчи винаги като е гушнат да сяда,доктора ми каза щом той сам се опитва оставете го.Аз така и правя,когато не си дигаше главичката,го оставих сам да се реши..е стана..сега не се обръща..ами ще стане надявам се Peace
Масаж и гимнастика правим,когато той е на кеф, но поне 4 или 5 пъти на седмица.
Отивам да закусвам...
Ками ще използвам инфото за аватара което беше пуснала...да видим дали ще мога да го сменя newsm78

# 221
  • Мнения: 242
Здравейте,маминки Hug

Хич не писах вчера,защото тия диваци ме направиха сандър ooooh! Вчера сигурно ги беше подгонила бебешката критическа...Вечерта заспах с тях в 9.30ч от умора..Днес ги бива ама само засега.Ще видим по-нататък..

Йоли,добре дошла в БГ.Радвам се,че вече сте тук.Като имаш време-дрънни една жица.Може да се видим Simple Smile

Други пловдивски мами също могат да се включат...Миналия път беше доста хубаво Simple Smile

Аааайдееее,разбесняха се...знаех си Tired

П.П. По косматия въпрос-единственото време, в което мога да направя нещо за себе си-да се изкъпя,да се епилирам/обръсна,да се боядисам и т.н., е когато тати е вкъщи.Затова ме е гледал във всякакви варианти на окосменост...Винаги обаче твърди,че въобще не го интересува колко косми имам и къде.Може да ме награби във всякаква ситуация.. Blush Е то бива  и да живеем заедно от 5 години и да не ме е виждал ,когато изглеждам като капитан Петко Войвода... Shocked

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 12:40 от foxy81

# 222
  • Мнения: 356
Здравейте!
Аз нито гимнастика,нито масаж правя.Ми кво да направя като детето не се кефи  Wink Въобще не я насилвам.Най-много да и направя нещо - все пак нито съм масажистка,нито кинезитерапевт  Laughing Иска си то да си рита и ръкомаха,за минута не спира като е будна.

За спането и при нас се случва да спим по корем и то като се има напред вид,че въобще не е долюбваме тази поза като сме будни.Но много по-често се случва да спим на една страна.

От вчера успяваме да се надигаме да седим и от легнало положение.Голям мерак с това седене.Да не говорим ако е в количката или столчето за кола,че направо си е седнала защото успява да се хване и с двете ръчички и да се изправи.От няколко вечери прави този номер и в коритото.Хваща се отстрани и се надига.Ама аз бързо насапунисвам ръчичките и пада голям смях да я гледам как и се иска да стане,а ръчичките и се пързалят  hahaha

Аз закарах Белослава при мама и сега чистя.Много се изморих и реших да ви надникна и сега пак почвам.След малко пак ще си почина,ще хапна диня и ще пийна кафенце,така че очаквайте пак да се разпиша.

Коте,взе ли чайче на Венци?

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 783
Ками,ами после как вместо да се появява целия адрес да напиша примерно"този хотел" и като кликнеш върху "този хотел" и да те препраща към линка с хотела  newsm78

# 224
  • Мнения: 239
Здравейте и от нас с Плами!
Нашия тати е на работа днес и ние пак сме си самички. Направихме сутрешната разходка, дори бебка намаза с 2 играчки. Една гумена книжка и гумено кубче - голяма игра с това кубче и голямо мрънкане като се търкули надалече ....... Laughing

Да ви кажа за масажа и гимнастиката - масаж правя вечер след баня, т.е. съчетавам мазането след къпане с масажче, а гимнастика правим като си играем. Плами сравнително късно, спрямо крачетата, започна да си отпуска ръчичките и затова наблягам на тях като си играем. Като цяло и масажа и гимнастиката са доста повърхностни, но последния път педиатърката ни каза, че при това нейното въртене на всички посоки - по корем и по гръб - тя сама си правела масажа и гимнастиката. Така, че момичета не се тревожете толкова  Hug

При нас обръщането е с пълна пара, но пък опити за ставане няма почти никакви  Confused

Ioli, добре дошла на родна земя    bouquet  Да си изкарате хубаво лято!

Оставям ви, че се размрънка ...... не може да си стигне играчките  Wink

Общи условия

Активация на акаунт