Денят на Влюбените наближава - СВИЩОВлийче мама обожава!

  • 24 538
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 newsm78 Диди ,вие вече сте били на море и не се хвалиш а? Hug

# 16
  • Мнения: 362
 Руми много е хубав пясъчника.Ама твоите мацки много предпазливо играят,Явор сигурно щеше да се зарине вътре Mr. Green
Диди да тази сутрин бяхме три в Рояла  Laughing Вчера бяхме в Диванетата ама не ми се разправя...Да и аз видях морски снимки Crazy

# 17
  • Мнения: 883
За един ден! Sad
Това не е море!?! Rolling Eyes
Къщата е в ремонт и ходиха да карат дървен материал, а ние като чухме "Кранево" и се натоварихме с хавлии и чадъри. Водата беше 19 градуса - на Ванката му посиняха устните, но влиза 3 пъти за по 10 мин.
Иначе ще има втори етаж и едва ли ще завършат до есента. Така, че май на нас ще ни се размие морето. Виж Ванката с дядо си покрай строежа ще закачи няколко пъти по няколко дни.

# 18
  • Мнения: 362
 Диди за каква къща става дума newsm78нещо съм изпуснала ако си споменавала.

# 19
  • Мнения: 883
Нашата къща. Тоест на родителите ми. Ставало е въпрос отдавна, в предишни теми.
Както и да е.
Догодина, като стане, ще идвате на море, а аз ще съм ви "хазайка". Е, ще ви направя отстъпка...  Wink Wink Wink
..**НаТи**.., като ти гледам лентичкатаааа... трябва да ме светнеш в това чудо!

# 20
  • Мнения: 362
 Е супер Диди,страхотно е,че имате местенце на морето Peace

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Хайде и аз да се запиша в новата тема! Laughing
Диди, кога успяхте и на морето да отидете? Нашата почивка за началото на август ми се струва много далечна, но я чакам с нетърпение.

# 22
  • Мнения: 22 433
Здравейте момичета пак от мен. )))

Ще помоля за телефон на някое такси този път. ))))

И някой в предишната темичка беше писал, че му липсват дискотеките, дали може да се присъедини. ))) Та да кажа, че няма никакъв проблем. ))))

# 23
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Здравейте момичета пак от мен. )))

Ще помоля за телефон на някое такси този път. ))))

И някой в предишната темичка беше писал, че му липсват дискотеките, дали може да се присъедини. ))) Та да кажа, че няма никакъв проблем. ))))
06316149,незнам на коя фирма,но този номер помня! Grinning

# 24
  • Мнения: 362
 6 141 е на Експрес  Peace

# 25
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗДравейте момичета!!!!Как сте?Важно е да сме здрави ,пък другото се нарежда!Аз да се оплача,днес имах ужасен ден ooooh! ooooh! ooooh!Вилиянка се разождаше с баща си,голяма любов са двамата,но в пясъчника до читалището Дуду се спънала и той я хванал за ръката.... Hug и тя като взела да пищи,звъннаха ми,отидохме до спешното и се окозо ,че и се измъкнала ръчичката или по-точно лъчева кост!Вили беше адски уплашен,но за щастие намерихме Ортопед и я намести!сега нищо и няма,играе ,скача и забрави!Ама аз съм като разбита  Sad
Дано вече не ни се случват такива лошотии,че направо изтрещявам! ooooh!
Целувки на всички  и да слушкате децата! Mr. Green

# 26
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Яна, кви са тез премеждия ? Между другото такива травми при децата са много чести и от тук нататък да знаеш по внимателно с хващанията.

# 27
  • Мнения: 11 677
Яни много лошо. Ще мине бързо  Hug

Миме аз влезнах да ти питам, нали има ютия в стаята  Laughing  То за тези пари остава да няма, но да съм сигурна  Mr. Green


ПП: Дано да влезенеш до довечера, че то не остана  Joy

# 28
  • Мнения: 883
ianushkaa, добре, че сте се оправили бързо. Но както казва mama_mima, от сега нататък много трябва да се пазите. Имах съученичка, на която й се е вадила така ръчичката като дете и после в час по физическо като замахна да удари топката на сервис и пак й се случи. Ние много се уплашихме, а тя каза, че често й се случвало - поне 1-2 пъти годишно. Като дете майка й и татко й си играели с нея на "ФЪР-ПАТЕ" и така станало... Sad

# 29
  • Мнения: 2 015
Ох, моя скочи от леглото и сега не може да си стъпи на крачето!Ще видим и утре как е, пък тогава ще видим дали да ходим на лекар ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт