Twilight/Здрач- сагата- тема 19 (за напреднали)

  • 33 094
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Добро утро,
Новолуние за сега,но не съм чела 4тата.

Снощи гледах по Фешън ТВ кадри от Кан на червения килим,знам,че сме ги обсъждали,но страшно ми направи впечатление държанието на Роб.Другите звезди позираха,усмихваха се...а той стоеше и само се въртеше и си рошеше косата и не знаеше какво да прави,само някакви хора го побутваха накъде да върви.Изглеждаше много смутен и сякаш искаше това по-бързо да свърши.

# 16
  • Мнения: 3 576
Всяка книга ми харесва по определени причини, но Здрач ми е най-любима, нея я препрочитам най-често.
В нея започва всичко, първи трепети, първа любов, това е книгата, която ме грабна.

Новолуние е много добра, но винаги ме хвърля в страшно мрачни настроения, прекалено много се вживявам и изживявам болката от раздялата .... после поне една седмица ме държи депресия.  Confused
В Затъмнение ме дразни раздвоението на Бела и затова е най-малко предпочитаната ми книга от поредицата.
Зазоряване - също много любима, много динамична, но не може да измести Здрач от първенството  Peace

# 17
  • Мнения: 354
Всички са интересни по своему, гласувах за Зазоряване - там е щастливата развръзка  Mr. Green
п.п. радвам се, че екшънът остана в старата тема

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Зазоряване ми харесва най-много  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 343
Добро утро  Hug вече съм след сутришното кафе Simple Smile
Да напомня, че някой трябваше да ме черпи с кафе днес  Whistling
Няма да има сблъсъци тук поне от мен.

Сега повече за Любима книга Simple Smile
"Здрач" - ме грабна заплени беляза мен като Здрач фенка - и я обичам
"Новолуние" - претупах я на бързо първия път. В 22:00 часа звънях на една приятелка да я питам дали Едуард ще се върне и я заплаших, че ако не се ще отида с бухалката до тях. Да ми дава такива депресиращи книги. На тази книга харесвам само края  Mr. Green
"Затъмнение" - някак ми е за по 2-3 пъти най много Simple Smile Джейкъб и лутането на Бела много ме вбесяват. Аз самата съм жена на действията и такива залитания не са ми по вкуса. Здрач ми беше оставил едно виждане за Бела, че въпреки че е доста непохватна крехка и чуплива е доста смела и силна като характер. В "Затъмнение" някак не ми се вързваше това. Объркана постоянно позволяваща да я манипулират и всеки да й казва какво да прави . Sick
"Зазоряване" - На първи прочит Джейк главите ги карах по диагонал Simple Smile Нямах търпение да видя какво става с Бела  Joy После я зачетох отново и отново и отново. Харесва ми идеята за сплотеноста за нуждата от приятели в тежките мигове . За това как "Врага на моя враг е мой приятел " - въркулаци - вампири. и т.н. много ми хареса Simple Smile
А и в крайна сметка СПОЙЛЕР ЗАЗОРЯВАНЕ кой не обича ЩАСТЛИВ край  КРАЙ НА СПОЙЛЕРА  bouquet

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 12:36 от WomanitKa

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте!

Гласувах за Зазоряване!

# 21
  • Мнения: 2 149
Всяка книга ми е любима,но гласувах за Новолуние,падам си по драмата.

# 22
  • Мнения: 12
Добро утро !  Hug
Аз ще ви почеря с по едно кафе и един Роб за закуска !   Wink

     Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 21
Добро утро
 Grinning

Като казвате за края на Зазоряване, слагайте спойлер- предпуреждение  Grinning... аз лично не знаех края напълно и все очаквах някакъв екшън, някой да пострада... но не ми е любима книга...даже май не съм я чела втори път изцяло...само първата част, от името на Бела

За какво ще говорим днес?...
И да.... няма да е зле в тази тема вече да пропуснем "екшъните" помежду си Laughing
Аз лично възприемам конфронтациите ни като пренасяне на манията ни по Здрач в други области- и че темата я чувстваме много присърце... Но вече се познаваме толкова добре, че не е интересно и зацикляме в споровете...Stop Време е да се появи някой хейтър или "фалшив фен" (като онези 4те с Роб от оня ден), за да им скочим дружно... #2gunfire  
Това в кръга на шегата... Извинявам се за страничните наблюдатели, ако им е било неудобно, като са чели.. Държа да отбележа, че много често после по л.с. или скайп конфликтите между повечето главни действащи лица се изглаждат или томахавката се заравя (до следващия път... Laughing), така че нещата не са чак толкова зле...

Хайде сега, кажете за какво ще пишем днес...

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 10:35 от staro-novo

# 24
  • Мнения: 1 343
Невинен ли е Едуард в помислите си преди Бела да го попита директно те ще правят ли секс или не  Twisted Evil
Че нещо не съм съгласна изобщо с това , че е по чист от сълза в това отношение  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 21
Невинен ли е Едуард в помислите си преди Бела да го попита директно те ще правят ли секс или не  Twisted Evil
Че нещо не съм съгласна изобщо с това , че е по чист от сълза в това отношение  Twisted Evil

Ок, искам аз, искам аз да съм първа!!! Laughing
Първо да определим какво значи невинен- дали си я е представил без дрехи и пълен интимен момент ли? Или въобще дали я желае?
Според мен не му се мисли какво предизвиква гледката на устните й, или допира до нея...чувства тръпка, но не си вербализира нещата, не пуска образи в главата си- за себе си... прелиства мисленно като каталог образите на хората (Джесика, Майк  и хиляди други) за подобни ситуации и сравнява своята с тяхната реакция, за да си каже- а, значи "това е...еди какво си" (както беше с ревността и Майк), или "това явно е нормално "(както беше с образа на Джесика, която си мечтаеше, че Едуард я целува, и той смени във фантазията Бела с Джесика и си направи извода, че може би и Бела иска това от него)...но не иска да бъде като хората (с разпуснатите им фантазии) и не може да бъде като вампирите от семейството си (с интензивните им фантазии с партньорите им, които са им равностойни по сила)...и е хванат по средата, тепърва трябва да се преоткрива и да се събужда или да намери своя стил, своя компромис между възпитанието си, това, че Бела е чуплива, и т.н.....засега трябва да се пребори първо със слабостта си към кръвта й...после, като набере самочувствие, че има сила на волята, може да се поотпусне и за другата си слабост- към тялото й

# 26
  • Мнения: 3 576
Забавно клипче - Rob Pattinson's 20 Hottest Stares  Laughing
http://www.people.com/people/package/video/0,,20283823_20285422,00.html

# 27
  • Мнения: X
  Май стана традиция темите да завършват с пиперливи постове, да вземем да разчупим традицията ли???
  Nadia, клипчето е жестоко  Peace.
  Christabel-смях се много на писанките ти относно евентуалната среща с Робърт в старата тема  Joy.
 На мен любимата ми книга май е Новолуние.....мазохистка ли съм? Но такива емоции ми породи тая книга, че......не се забравя така лесно.
 Аз пък искам да питам според вас коя е подходящата жена/момиче за Робърт от "звездния" бранш(след като на много от вас не им допада връзката с Кристен (евентуално))? Аз предположения нямам, защото се оказа, че съм доста назаднала с новоизгрелите звезди на небосвода-след като твърде дълго се чудих кой е аджеба тоя Зак Ефрон, а след това пък се появи и въпросната Селена Гомез-френдката на Тейлър и съвсем ме досрамя да питам.

# 28
  • Мнения: 1 343
Старо-ново Има една съществена разлика Simple Smile Че Джесика не е Бела. И той не иска да е с нея. Няма влечение към нея никакво. Даже не му е приятна ... Приема я заради Бела. Няма да му описвам подобните мисли в главата, но тичайки с нея на гърба си той е мислил за целувка Simple Smile Обмислял го е искал го е . А за мен целувката е прелюдия ... както й да е Simple Smile После след целувката Бела го пита :
- Аз изобщо ли не ти действам !
той я целува и й казва и въпреки това шофирма по добре или нещо от сорта.
Една целувка би могла да възпламени мнго неща. А докато я целува най - малко му е до Джесика  hahaha само ще му убие романтиката  Stop Майк ще го ядоса а на сцената с пикапа той не е ядосан.

# 29
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте момичета  Hug
Надя - клипчето кърти  Mr. Green много ми хареса  Peace

днес аз съм на бюлетина .... знаете си  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт