За изпотяването?!?!?!

  • 9 008
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 149
Ако питаш за Одорекса - мисля, че го има в почти всяка аптека. Струва около 7 лв.

# 16
  • Мнения: 146
Има 2 вида Одорекс-единия е за под мишниците,а другия ако не ме лъже паметта е за ръцете и краката! newsm78

# 17
  • Мнения: 525
Има 2 вида Одорекс-единия е за под мишниците,а другия ако не ме лъже паметта е за ръцете и краката! newsm78

Този за подмишниците става и за крака.
Откакто ползвам Одорекса съм друг човек, без да преувеличавам. По спокойна съм, че няма петна. Peace

# 18
  • Мнения: 131
Аз вече си го взех, но искам да питам, как се пръска една доза ли е нужна или обилно напръскване?

# 19
  • Мнения: 131
благодаря на всички, които казаха за този продукт  Hug прекрасен е!

# 20
  • Мнения: 13
И аз се потях доста обилно, но откакто ползвам Одорекс-а направо забравих какво е това още след първото пръскане. Определено си заслужава  Peace

Наистина си заслужава..
Ползвам Одорекс близо година и съм много доволна..Както каза rosi -забравих какво е това ''потене''

# 21
  • У дома !
  • Мнения: 700
Мен пък ме сърби много под мишниците от одорекс,веднага след като се напръскам......иначе и аз не се потя като го използвам.......

# 22
  • Мнения: 146
Мен пък ме сърби много под мишниците от одорекс,веднага след като се напръскам......иначе и аз не се потя като го използвам.......
Мен също започва да ме сърби,дори ми пари,но гледам да се напръскам непосредствено преди лягане и на сутринта вече всичко си е Ок

# 23
  • Мнения: 367
А след употреба на Одорекс...има ли изпотяване на други места...това някой жени го отбелязват като страничен неприятен ефект...изчетох доста...само това ме притеснява...и сега съм на ролката на Виши...доволна съм,но не съм обличала тениска по мен още...така ,че не е съвсем обективно...Ако сте забелязали изпотяване другаде споделете...

# 24
  • Мнения: 146
А след употреба на Одорекс...има ли изпотяване на други места...това някой жени го отбелязват като страничен неприятен ефект...изчетох доста...само това ме притеснява...и сега съм на ролката на Виши...доволна съм,но не съм обличала тениска по мен още...така ,че не е съвсем обективно...Ако сте забелязали изпотяване другаде споделете...
Аз лично не съм забелязала да се потя на друго място

# 25
  • Провинция
  • Мнения: 509
Някой чувал ли е за...Не знам как се казва.... Нещо като стик срещу изпотяване,но е гел.Ако не се лъжа капачката била синя и имало палмичка на етика.Една колежка много го хвали това чудо-ни миризма,ни следа...Но не му помни името,а го използвала преди доста време.

# 26
  • Мнения: 11
tezi produukti, koito uj spirat izpotqvaneto ne sa mn polezni....ako se porazrovite , ne e polezno da polzvate takiva, poneje moje da vi se zapushat porite i ottam stava oste po-nepriqtno....az lichno polzvam rolka za izpotqvane s aloe...kogato se izpotish prosto mirishe na priqtno i ne ostavq nikakvi sledi po drehite.....firmata ima i oste edin vid sas srebro, koqto se bori s bakteriite i premahva prichinata za tova......samo che e malko po skapa....taka,che tova stipane i t.n. sled vreme moje da si sase otrazjenieto....mislete mlako predi da polzvate nesto ...

# 27
  • Мнения: 146
tezi produukti, koito uj spirat izpotqvaneto ne sa mn polezni....ako se porazrovite , ne e polezno da polzvate takiva, poneje moje da vi se zapushat porite i ottam stava oste po-nepriqtno....az lichno polzvam rolka za izpotqvane s aloe...kogato se izpotish prosto mirishe na priqtno i ne ostavq nikakvi sledi po drehite.....firmata ima i oste edin vid sas srebro, koqto se bori s bakteriite i premahva prichinata za tova......samo che e malko po skapa....taka,che tova stipane i t.n. sled vreme moje da si sase otrazjenieto....mislete mlako predi da polzvate nesto ...
  #2gunfire

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Пробвай крема на Dior eau svelte,ако има някой който го е ползвал да каже отзиви...



не оставя следи и няма аромат

# 29
  • Мнения: 62
при мен ролончетата помагат - особено DOVE много сам доволна от него

Общи условия

Активация на акаунт