Робин!

  • 24 618
  • 525
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 720


Аз вече си избрах тема, но искам да проверя размера на бродерийките да не е много голям и тогава ще я кажа.


а как разбираш колко на колко бода са , .. когато не се шие фон - на фигурката ли трябва да броим бодовете  newsm78 Embarassed

# 31
  • Мнения: 1 467
Ура, това, което мислех, се оказа точно 60 на 60  Grinning Аз доволен  Sunglasses

Става въпрос за тази серия:

и т.н., да не слагам всичките.

Аз ще си избера една и ще оставя на останалите да си харесат коя да шият. Сравнително лесни ми се виждат, не се шие всичко, има и място за надписите... идеални са.
Още откакто Сисак уши едната им бях хвърлила око. Представям си накрая как ще виждам всяка от вас в образа на дамата, която е избродирала Simple Smile
Редактирано: сега се сетих, че може да имате нещо против толкова много контур. Ако е така кажете, ще си избера нещо друго без контур.

За броя на бодовете като няма фон - просто очертаваш един въображаем правоъгълник около фигурата и броиш колко има по дългата и по късата страна. То и без това е ориентировъчен този брой.

# 32
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
сега само ще почета и по-късно ще реша.  Hug
нали може  Wink

# 33
  • Мнения: 15
на мен също много ми хареса тази идея, но не съм сигурна 4е ще се справя. а пък и нямам схеми , трябва да търся нещо подходящо. затова смятам първо да видя как става вси4ко за следващия сигурно ще се вклю4а. успех на вси4ки!

# 34
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Аз си измислих си тематика, но ще ми трябват 10 участника. В понеделник купувам необходимите неща и се подготвям за старт. Хайде, че нямам търпение. Изчислих, че ако сме 10 на брой и даваме на всяка една по 15 дни за шев и път, декември месец ще се върнат Робинчетата при нас.  Hug

# 35
  • Мнения: 2 343
Аз пък не мога да си избера тема, няколко ми харесват  Thinking

# 36
  • Мнения: 70
Любопитството ми е разчовъркано на МАХ , така че ще следя отблизо-много ме заинтригувахте.
Следващият път може и да се включа-сега нямам никакво време .Момичета,страхотни сте!Успех!

# 37
  • Мнения: 720
Ghibli , тези дами в твоя робин колко са на брой?
Аз си харесах нещо подобно , лесничко , с котараци ... но то е като календар - 12 котараци са   Mr. Green
а ние засега сме се събрали всичко 11 човека ...  Та ако не се появи още един желаещ да се включи , май ще трябва до си избера друго... или пък да ушия аз първите две котаранчета като начало  Laughing
Ето да покажа две от тях , да видите на какво съв хвърлила око...
 
 

На РМ са схемите , а  само за октомври има  и в РМ , и в графика.
Имат френски възел - само за очите ...
Имам и друг вариант - с 9 котета , но тези ми харесват повече, а и са по-лесни май   yes

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 00:29 от Мимито & Светла

# 38
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Ами тогава нека да сме всички 11 , да не се делим. Аз мисля, че мога да добавя още 1 в моя Робин.

# 39
  • Мнения: 2 343
Ами тогава нека да сме всички 11 , да не се делим. Аз мисля, че мога да добавя още 1 в моя Робин.
Аз съм съгласна  Peace Да чуем другите.

Най-после си избрах тема "Снежковци"  Simple Smile. Намерих много схеми, така че ще може да се избира между 31 и накрая ще има изненада от подбора  Party
Ето ги:


http://picasaweb.google.bg/sourire.jouir/jJbhHI#

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 22:32 от Мира:)

# 40
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Аз още не съм си измислила тема, но си избрах Робин изненада. Също така си мисля, всяка една нали трябва да е подготвена с картинки на своята тема, че ако някой не намира да пуска варианти да си избираме. Аз например ще си складирам минита по мойта тема. Сега много не мога да пиша, но после ще се включвам пак.

# 41
  • Мнения: 3
Момичета искам да питам нещо.Ако си избера Робин изненада аз трябва да избера само темата нали.Примерно...котета и нашивам първото и пращам на следващия участник.След което той сам решава каква схемка да ми нашие нали?Не е нужно аз да ги избирам и казвам.
Съжалявам за глупавия може би въпрос ама по добре да питам отколкото да объркам.

# 42
  • Мнения: 2 343
Има 2 варианта:
1. Избираш темата и изработваш един елемент. Другите участници сами избират какво да ти нашият. Така изненадата ще е пълна, но може и да е неприятна, ако не всичко съчетано добре.
2. Аз избрах  тема с множество подходящи схеми (31). Така няма да знам какво точно ще изберат другите и ще има елемент на изненада. В същото време схемите са в един стил.

Аз си тонирах панама, като изсъхне ще покажа. Добих син цвят, цвят от кромид лук, и жълт. Не знам само синия дали няма да падне.

# 43
  • Мнения: 1 467
Охо, собственоръчно тонирана панама! За пръв път ще се докосна до такава.

Моите дами мисля че са 13, сега не са ми подръка схемите да проверя, но съм почти сигурна за тази бройка.

И понеже имаше въпроси за бройката: не сте длъжни да подбирате точно 11 схеми комплект, може да са повече. Примерно в календара с котките може Мимито & Светла да избродира 2 вместо 1 (между другото, и тия котки много ги харесвам, свалила съм си ги да ги шия някога в бъдеще Simple Smile ). А може и като на Мира:) да е група от 30-тина схемки.

# 44
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Ами темата, която си избрах аз е балеринките. Харесах си 11 от тях и им принтирах схемичките. Ще ги поставя в комплекта който изпращам, заедно с необходимите материали. Така само последната, която шие върху моя Робин  няма да има избор.

Общи условия

Активация на акаунт