Робин!

  • 24 642
  • 525
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 260
Анимари, много хубав е станал!  Hug
Нямам търпение вече да видя и останалите!  Grinning

# 466
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Утре ще си взема робинчето от пощата. Да знаете че е дошло.

# 467
  • Мнения: 434
Получих снежковците.Аз като ушия моето си мотивче,остават още 2 дупчици.Ако няма желаещи, мога да ги избоцкам, те са малки.Не знам кой, какво е шил,защото няма никове.

# 468
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Ако притежателката на Снежковците иска може и аз да и ушия едно от мотивчетата. Нека да ми пише за да изпратя адрес на Сисак.   bouquet

# 469
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Тя притежателката не се е разписвала от 100 години тъй че може да действаш предполагам. Аз например ще се радвам да ми се доушие робина и от другите, ама само да се появи Мира. Дано нищо лошо не се е случило , за да не се появява  Praynig

# 470
  • Мнения: 434
Ако притежателката на Снежковците иска може и аз да и ушия едно от мотивчетата. Нека да ми пише за да изпратя адрес на Сисак.   bouquet

Според мен да си дадеш адреса,да ти го пратя.На ЛС разбира се.

Ирейн, не се е разписвала, да ми каже дали получи мечето.

# 471
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Искам да споделя с вас, че лавандулките са страхотни с тази лъскава панама. Завиждам благородно на geniko , че скоро ще си ги види.
Сега по същество: почвам да търся подходящо мотивче и от утре ги почвам. Ще ги взема в магазина че тия дни пак съм по цял ден там  Crazy

# 472
  • Севлиево
  • Мнения: 491
newsm44 Готова съм.
Сега е време за адреса geniko, колкото по-бързо ми го пратиш на ЛС толкова по-бързо ще дойде при теб  Mr. Green

# 473
  • Мнения: 434
 Изпратих Снежковците на КотеВаня. Тези снежковци са робин на Мира. Ние добре го шием, но на кого ще го пратим. Никой ли няма информация за нея

# 474
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Sissak вече чакам и днес ще предупредя жената от пощата да внимава за пратката. Чакам, чакам ..........  smile3508

# 475
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Вчера пратих лавандулките на geniko и сега ще чакаме снимки на първия ушит робин от нашата група  Crazy

# 476
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Снежковците са вече при мен. Отивам да си избера мотивче.

# 477
  • София
  • Мнения: 316
Искам да ви покажа дългоочакваните си лавандули.Мн. ми харесват и искам специално да благодаря  на  всички момичета,които ги сътвориха  bouquet  bouquet  bouquet

Въпреки всичко стискам палци да се появят и останалите загубени Робини Hug

Последна редакция: пт, 23 окт 2009, 22:37 от geniko

# 478
  • Мнения: 720
Разкошен е  Heart Eyes

# 479
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Днес отидох до пощата, за да си взема вече готовите балеринки. Прекрасни са! Ето ги и вие да ги видите



Сега е моментът да благодаря на всички вас, които направихте този прекрасен робин   bouquet и по-специални благодарности на Здравчето и KoteVania  Heart Eyes, защото, въпреки, че не участваха в групата, ушиха по един чудесен спомен за мен.
И малко да обясня, защото eho82 и KoteVania може би ще забележат, че балеринките им са малко по-различни. Бях си оставила у дома по едно парченце гирлянд от 3-те цвята, но моята малка балеринка Виляна, е харесала точно сребристия и го е надробила на невъзможно малки парченца. По това си приличат с кученцето на Здравчето, щото и то си паднало по гирляндите  Laughing и изяло една поличка. Затова се наложи на някои балеринки да сложа червени полички, но те пък не се връзваха с някои цветове на роклички. Надявам се, че не ми се сърдите момичета. Безкрайно харесвам крайния резултат. Благодаря и за картичките и за цветенцето. Всичко това ще остане в сърцето и спомените ми. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт