карате ли се у дома?

  • 7 387
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 710


имаме много здрава организация сутрин ... до жест е отработена.
работим и заедно - там също общо взето си знаем кой по какво е, но там се дразня на някои неща ( напр. това, че непрекъснато ме контролира). не се караме, защото мъжът ми е много спокоен  и ме търпи.
тон абсурд да се повиши между нас, въпреки, че аз понякога водя едни дълги нервни монолози ...  Grinning

# 46
  • Мнения: 411
Къща без пушек няма  Wink
Все ще се намери за какво да се сдърпаме.
Важно е да няма сериозни и грандиозни скандали  Laughing
Дребни пререкания винаги ще има.


напълно съгласна.там където няма дим,няма и огън.А огън без дим не съЩествува.Важното е да си добър пожарникар.

# 47
  • Мнения: 73
ние почти не се караме. от 17г. сме заедно

# 48
  • Мнения: 637
Само веднъж месечно ли бе хора.... как така  newsm78
Трябва поне през час почивните дни, и по 2 пъти делничните..... иначе няма да е интересно


 smile3514

# 49
  • Мнения: 4 668
И моя мъж е от тези с които не може да се скараш качествено  Laughing Спокоен е и отбива топката , когато аз се разфуча нещо ...
Друг е въпроса , че аз от годините съжителство с него съм прихванала доста и вече се усещам и аз твърде спокойна  Grinning
А сутрин по принцип никога не се е случвало да се скараме , просто сме много организирани .

# 50
  • Мнения: 214
Само веднъж месечно ли бе хора.... как така  newsm78
Трябва поне през час почивните дни, и по 2 пъти делничните..... иначе няма да е интересно


 smile3514

охххх, как се успокоих Hug И при нас е така Simple Smile Чудя се кога ще стигнем до бой Thinking

# 51
  • Мнения: 2 803
Ние сме като италианско семейство. Като се караме всеки си вика и не чува другия. За глупости се дърпаме. Аз съм голяма кресла, особено се дразня като видя разхвърляните и неподредени дрехи, отверки, части, ключове, батерии, телефони и пр. Той никога не знае кое къде си е прибрал, сякаш не е от тази къща. Да не говоря как се събува в средата на коридора.....е как да не се развикаш. Но безкрайно се обичаме и подкрепяме в живота. Навсякъде сме заедно във всичко/като дупе и гащи сме си/.

# 52
  • Мнения: 282
Е,надали има семейство без кавги! Mr. Green
И ние къде се караме понякога,къде спорим,но до големи скандали, слава богу, рядко сме стигали.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 797
Никога не сме се карали, но и двамата сме изключително уравновесени.А сутрин само аз ставам и пия кафе.Той си работи от вкъщи и се буди около 10 часа  Mr. Green Деца няма...то и затова е такова спокойствие, де.

# 54
  • София
  • Мнения: 98
Караме се за глупости, викаме по пет минути и след това всичко си идва на мястото.

# 55
  • Мнения: 111
За нас точната дума е спорим.
С моят съпруг е трудно да се скараш. Усети ли на къде бия, млъква и ми разваля цялото удоволствие от кавгата.  Twisted Evil
Ох и аз така. Simple Smile  И да искам да се скараме не става. Много ми е търпелив мъжа, а аз припалвам от раз. И точно поради това добре се разбираме, защото никога не се получава скандал  , а само някакъв монолог от моя страна. Накрая ми става смешно и дотам.   Той ми е казвал , че знае   че когато съм афектирана  преувеличавам и драматизирам и не ми обръща внимание. Изчаква да се успокоя и тогава говорим.
 

# 56
  • Мнения: 471
ООоо деноношно се караме
Аз на моменти съм много педантична и ме дразни ужасно.....

# 57
  • Мнения: 17 546
Ми не. У нас се карам само аз. Карам се на мъжът ми, че пуши, а все обещава да спре цигарите (у дома не се пуши). Карам се на децата защото стаята им е ... малък ужас! Карам се като обясня нещо, което трябва да се направи, бавно и отчетливо поне три пъти и после пак някой не разбрал. Ей такива неща. Мъжът ми никога не е викал или пък разправията да започне от него. Той у дома е безобразно спокоен човек. А, понякога много, много му се карам като прави смешни и непрекъснато повтарящи се забележки на момчетата, които адски втръсват и досаждат дори на мен. Защото той се прибира у дома от 21 до 7 сутринта само, по цели дни го няма, но в един момент решава, че трябва да възпитава децата точно ей сега!  Laughing

# 58
  • Мнения: 473
Караме се, но напоследък мъжът ми взе да си мълчи, а аз само нареждам. Докато не изпусна парата, не мога да се успокоя. Но си давам сметка, че трябва да спрем разправиите вкъщи и да въдворим спокойствие, което е необходимо за детето. Иначе само то ще страда от нашите редки, но иначе грандиозни разправии.

# 59
  • Мнения: 2 005
Именно , а как могат да се избегнат и могат ли въобще да се избегнат?
Може ли човек винаги всичко да планира предварително, та да не се ядова  newsm78
Именно , не могат да се избегнат караниците от време на време  Peace
Къща без дим има ли ... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт