карате ли се у дома?

  • 7 381
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 990
Сутрин не се караме, съскаме си нежно.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 41
сутрин няма как да се скараме понеже рядко се засичаме по едно и също време, до кавги рядко стигаме, но се сърдим с дни, заради него -той мълчи, а аз не издържам на мълчание

# 17
  • Мнения: 24
Важното е да няма бой!  Peace

# 18
# 19
  • у нас
  • Мнения: 1 870
когато трябва да изляза преди него, той вече си знае да не става докато аз не изляза Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 133

С моят съпруг е трудно да се скараш. Усети ли на къде бия, млъква и ми разваля цялото удоволствие от кавгата.  Twisted Evil

Същата работа. За седем години брак още не сме успели да се скараме.

# 21
  • Мнения: 214
Най-трудно ни е сутрин докато той стане. Ужасен е в това отношение. Поне 10 -15 минути трябва да го ръчкам, че е време за ставане. И се ядосвам, че вместо да го събуждам може да поспя малко през това време или аз да се оправям. После ми е кисело и винаги си казвам "следващият път ще го оставя да си спи", ама никога не го правя Grinning
Иначе ние винаги може да скараме - непрекъснато сме на различни мнения, припомняме си стари кавги и става много зле...
Но пък бързо ни минава и после се обичаме повече Peace

# 22
  • Мнения: 589
С моят съпруг е трудно да се скараш. Усети ли на къде бия, млъква и ми разваля цялото удоволствие от кавгата.  Twisted Evil
  Ей такъв е и моят...ако сме си вкъщи- фиксира най-близката врата и ме оставя сама да си надигам...Досега(откакто се познаваме) не сме имали случай да се скараме, даже сериозен спор не сме имали, такъв ми е благ-с всичко се съгласява...Мен, например, сутрин ме изнервя това, че се връща от първия етаж да проверява дали е заключил всичките ключалки...ама един с акъл на място в къщата все трябва да има( защото аз съм оставяла отключено... Embarassed)

# 23
  • Мнения: 1 100
С моят съпруг е трудно да се скараш. Усети ли на къде бия, млъква и ми разваля цялото удоволствие от кавгата.  Twisted Evil
Същата работа. За седем години брак още не сме успели да се скараме.

И ние не сме се скарали нито веднъж за 5 години. Понякога ми се иска да вдигна един скандал, ей така за емоцията, да видя какво е, обаче няма за какво да се хвана - безупречен е. Joy

# 24
  • Мнения: X
Добре,че не ни се налага да излизаме по едно време...
Иначе...пием си кафето сутрин заедно...
Цитат
Цитат на: Ulia в Четвъртък, 18 Юни 2009, 11:05

С моят съпруг е трудно да се скараш. Усети ли на къде бия, млъква и ми разваля цялото удоволствие от кавгата.
И при нас е така.За 20 години ...май 2 пъти съм го провокирала ...и то не беше скандал в истинския смисъл на думата...затова се карам с хората по опашките...    Joy     човек все някъде трябва да си излива агресията

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 839
Това с ровичкането в гардероба да си търси панталона, който е най-отдолу много ме провокира за  #Cussing out
 Ама каквото и да става, ни държи много малко време  Simple Smile Предполагам, че е така защото той е по-спокоен тип от мен.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
моят мъж е такава душица, много мил и добър, с него ми е много трудно да се скарам. мога да се нацупя нещо, но много бързо той реагира и се сдобряваме Simple Smile

# 27
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Сутрин дружно се караме на детето Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 6 618
За дребни неща и без трайни последствия.Изръмжаваме си и толокова.
Хубав скандал и с моя не става хич не си пада по тези неща.

# 29
  • Мнения: 657
Най вече сутрин на тръгване за работа.Мъжът ми ме кара и редовно ме чака в колата, а аз все закъснявам.Още по пътя ни минава.

Общи условия

Активация на акаунт