Бъдещи майчета Август 2009 - тема № 42

  • 19 425
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33
СРЕЩА НА ВАРНЕНКИ!
Момичета, уговорката засега е за събота, 20.06 в 5 часа на входа на Морска градина/като предния път/
Нека който ще дойде или няма да дойде, както и ако някой има някакви други желания за място и час на срещата, да пише тук!

Надявам се всички момичета във форума и "техните коремчета" да са добре и да са здрави  newsm03
P.S. Момичета, които не са от Варна, но са по морето поради една или друга причина също са добре дошли Wink

# 16
  • Мнения: 1 569
Докато има плюещи и защитници на определени хора групички неизбежно ще има като в детската градина, то от нас си зависи; и аз си взимам забележка включително, макар да съм далеч от мисълта на някои хора, че само АЗ внасям напрежение тук  и само аз приемам нещата по-лично, отколкото трябва Laughing Peace

Захирка: да ти кажа преди няколко седмици бяхме да гледаме мюзикъла по филма Време за мъже в Младежкия т-р и да ти кажа такова въртене просто няма! Та много добре те разбирам и може би правилно сте направили като сте илзели. После като разказвах на доки и той точно това каза ' ами малко по-шумничко й е било, от колкото трябва' Simple Smile  

Сънчо: ти ли пусна онзи линк за бременността седмица по седмица като PDF? Много е готин, но как да го сейвна във фейвъритс?  newsm78

За стриите: аз се мажа всеки ден, но само по веднъж (а не по 2 пъти както пишат в листивките на продуктите). Засега съм ОК, нямам стрии, дано не ми излезнат и по-натам Sad

За срещите повече действително няма да коментирам, то нищо не остана за казване, освен че наистина не знаех, че някъде пише за какво можем и трябва да си пишем тук - за покупки може, за срещи не  newsm78

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 12:08 от yana-sladurana

# 17
  • Мнения: 3 010
Perpeto къде се изгуби  Hug

# 18
  • Мнения: 46
При мен се появиха две три чертички на корема и се надявам това да са последните, иначе си имам спомен от стрии по долната част на гърдите от първата бременност
Аз съм ползвала козметиката на Бюбхен с първото бебче, а за зачервено дупе зелената серия на Мустела, но останах приятно изненадана от крем Бочко и сега мисля да ползвам него. Иначе за след баня доколкото знам в топлото време е хубаво да се ползва мляко (имам на Чико и съм доволна), а през студените дни олио
Мамчета вашите лекари кога ви казах че трябва да спрете хапчетата, аз пия Магнерот 2x1 но съм на преглед чак началото на юли та затова се чудех

# 19
  • Мнения: 3 010

За срещите повече действително няма да коментирам, то нищо не остана за казване, освен че наистина не знаех, че някъде пише за какво можем и трябва да си пишем тук - за покупки може, за срещи не  newsm78

Ето тук пише какво се коментира в този подфорум http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172035.0

"В този подфорум важат всички правила, валидни за цялата форум система.

Подфорумът е предназначен за "отчетни" теми за бъдещите родители, очакващи своите деца през месеците  май, юни, юли и август.

Разрешено е да има само по една текуща тема за очакващите през даден месец, а темите надвишаващи 20 страници се заключват.

За настоящите вече мами има отчетни форуми за родените през различните години.
Темите за раждане, въпроси и впечатления от дадена болница са във форум Здравен справочник.

За всички останали общи въпроси относно бременност, раждане и отглеждането на децата са на разположение всички останали подфоруми - Бъдещи и настоящи майки, Нашите деца, Хранене и т.н., а теми за срещи, събития и инициативи са във форум Календар на събитията и по-рядко - в Клюкарника.


# 20
  • Мнения: 2
Здравейте мили майчета  bouquet
Аз съм от септемврийските мами и се извинявам,че така изведнъж влизам в темата ви. Искам да попитам само майчетата от Варна къде са се ориентирали да раждат? Благодаря ви предварително.

# 21
  • Мнения: 6
 smile3501 Браво Денди, точно това имах в предвид  newsm10

Алиса900 много от майките от Варна са ориентиране към АГ или окръжна болница в зависимост от това дали е проблемна бременноста или не. За вариант с недоносено дете или нещо подобно се предпочита АГ заради по добрата апаратура . Има и няколко мами ориентирани към Майчин дом.

# 22
  • Мнения: 493
Здравейте!

Аз съм мнооого за срещата в събота, само времето да е хубаво!

alissa900 аз съм се ориентирала към АГ при д-р Атанасов Simple Smile Ти къде си решила?
А и някой да знае кога ще има отворени врати някъде освен в окръжна?

# 23
  • Мнения: 132

За срещите повече действително няма да коментирам, то нищо не остана за казване, освен че наистина не знаех, че някъде пише за какво можем и трябва да си пишем тук - за покупки може, за срещи не  newsm78

Ето тук пише какво се коментира в този подфорум http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172035.0

"В този подфорум важат всички правила, валидни за цялата форум система.

Подфорумът е предназначен за "отчетни" теми за бъдещите родители, очакващи своите деца през месеците  май, юни, юли и август.

Разрешено е да има само по една текуща тема за очакващите през даден месец, а темите надвишаващи 20 страници се заключват.

За настоящите вече мами има отчетни форуми за родените през различните години.
Темите за раждане, въпроси и впечатления от дадена болница са във форум Здравен справочник.

За всички останали общи въпроси относно бременност, раждане и отглеждането на децата са на разположение всички останали подфоруми - Бъдещи и настоящи майки, Нашите деца, Хранене и т.н., а теми за срещи, събития и инициативи са във форум Календар на събитията и по-рядко - в Клюкарника.




Прощавайте,че се включвам пак в темата на ВЛАСТЕЛИНА ХОНЗА,който някакси ме прогони от нея,ама......
Dendy,големи поздравления от мен  smile3501 newsm10-мисля,че това отдавна трябваше да бъде написано и подчертано,за да престанат някой форумки да гонят хората с нервността си.Но по-добре късно,отколкото никога.
Продължавай,мила в същия дух и не се предавай като мен  Peace

# 24
  • Мнения: 285
Може ли и нас да включат в списъка в началото на темата? Grinning
От София съм и имам син на 8г. Чакам второ дете, което ще се роди около16.08.2009г. Казаха, че ще е момиченце.
Предварително благодаря!  bouquet

# 25
  • Мнения: 224
Мацки айде каквото било било, който коментирал коментирал, който може да стиска очите и да не се започва от втора страница с караниците, че ми писна колко поредни теми има по 10-15 страници със спорове

# 26
  • Мнения: 3 010
Чо, Скай енджълс, недейте така нищо не съм направила за да ме аплодирате, ама много време мина и напрежението явно се е насъбрало доста.

Момичета хайде да си подадем ръка и стига сме се джафкали  Hug
Янче знам, че не съм ти симпатична /ти ми го каза на лични/ , ама хайде да си премълчаваме и да спрем да се ядем, защото аз с теб нямам какво да деля  Laughing
Ако съм обидила някой от тук нека ме извини   bouquet


И моля ви стига сте се отписвали от първа страница не може така, нека  да се изясняват проблемите а не да си тръгваме обидени.

# 27
  • Мнения: 3 372
Мацки айде каквото било било, който коментирал коментирал, който може да стиска очите и да не се започва от втора страница с караниците, че ми писна колко поредни теми има по 10-15 страници със спорове
Peace
За стриите, аз имам доста по краката и по дупето, по корема нямам слава богу Praynig Дано и не се появят....А и на гърдите имам, а не са видимо порастнали...странна работа

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 67
дано някой хора си вземат поука . С търпение и компромиси всичко се постига  Grinning
KODA  добре дошла Hug
Момичета хайде да си подадем ръка и стига сме се джафкали  Hug
Янче знам, че не съм ти симпатична /ти ми го каза на лични/ , ама хайде да си премълчаваме и да спрем да се ядем, защото аз с теб нямам какво да деля  Laughing
Ако съм обидила някой от тук нека ме извини   bouquet

и аз се присъединявам  Peace

# 29
  • Мнения: 1 569
Тамън щях да демонстрирам с цитати от по-горе как се получават групичките - ръкопляскания и т.н., пък реших да замълча (да не повярваш  Grinning )

Денди, всичко това на лични вече, от вчера се опитвам да ти покажа, че така е по-добре! Simple Smile

Сънбийм, дано нямаш предвид само мен под 'някои хора'  Joy Дано и ти си сред тези хора, тъй като обидата Властелинка, макар и забавна, отключи много от напрежението тук!  Laughing

Добре дошла на новата мама!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт